Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby som si tých 20€ strčil medzi polky a zatlačil, boli by to lepšie investované peniaze *7*
  • 20 € za 8 lvlů ve starým enginu :D duka mam rád, ale tolik zase ne. Počkám si až to bude na humble za dolar ,!,,
  • Co tu placete jak male deti, sak si to nekupte a kto vas nuti *1* Duke je klasika..
  • Musí se nechat, že co rok to taky stoupají HW nároky:

    Intel Core i3-530 (2*2930) or equivalent AMD Phenom x4 9850 (4*2500) or equivalent
    Memory: 2048 MB RAM
    Graphics: GeForce GT 610 (1024 MB) or equivalent Radeon HD 6850 (1024 MB) or equivalent
    DirectX: Version 11
    Storage: 1200 MB available space

    Není sranda dnes něco optimalizovat. Ale na druhou stranu je chytré přidat jen světla, protože za pět let na 25 výročí půjde udělat edice s hi-res modelama. Proč si to vyplácat při tak malém výročí.
    • Neco optimalizovat neni sranda nikdy, akorat dnes jsou vyvojari lenivi a spolehaji se na to, ze kazdej ma pocitac z NASA.
      • Spis jsou někteří rádi, že to vůbec funguje a nerozsype se to hned při startu..... no jsou tu i takoví adepti. *6*
  • kostejnesmrtelny
    Pokud se jim v tý ceně přiklepla jedna nula navíc, tak bych to i bral :)
  • kubi-wan
    Onehdá jsem dostal ATOMIC edici na GOGu k Vánocům a myslim, že mi stačí. Sice bych si novou epizodu od původních tvůrců dal s chutí, ale dvacet éček, přestože na tom jistě byla celkem práce, mi přijde taky ujetý. Deset by tomu slušelo mnohem víc...
    Nicméně si myslim, že Bobby Prince a ti původní level-designéři si peníze zaslouží, ale nelíbí se mi, že Gearbox stáhnul z prodeje všecky ostatní verze.

    Hele, Randy... víš, jak se to dělá? Jako u Shadow Warriora. Vydáš novej díl a ten starej dáš zadarmo. Do toho ještě prodáváš vylepšenou "redux" verzi toho starýho. Každej si vybere. Takhle, Randy. Tak se to dělá.
    • Atomic edice je ale úplně něco jinyho než ta Megaton edice. Atomic edice je prastará Megaton je to samá jako Shadow Warrior rdux... Tedy HD a rozmazaný textury, který se daj naštěstí vypnout, ale pořád tam máš možnost vysokuho rozlišení upravený ovládání a asi 1000fps.
      • kubi-wan
        No a Megaton si stejně nikde nekoupim (vim, že tam byly všecky datadisky, u Atomicu jen jeden). A když chci hrát Atomic ve vysokym rozlišení, stáhnu si High Resolution Pack a jsem v pohodě.
        Tak jako tak nic jinýho, než "World Tour" si teď nekoupim, a to se mi z principu nelíbí, přestože osobně mě to tak nepálí.
  • pred nejakymi 15 lety jsem koupil gamestar s plnou hru duke nukem, lol
    • Na to vydání si pamatuji, měl jsem nervy že tam je tak stará hra a ne třeba GTA 1, DN 3D jsem do té doby dohrál snad 20 krát na 486ce. Později, s originálkou Fallout 2 ze score, Blood 1 + 2, Carmageddon, CaC Red Alert 2, Jagged Alliance 2 se jednalo o mé nejcennější CD, které mám do dnes.
  • Nechápu vždyt ješte né tak dávno byla na steamu k prodeji ta Megaton edice což byl/je v podstatě, HD remaster puvodní hry + vsechy DLC + mapy navíc. (mám koupeno a stále lze hrát, bohužel k zakoupení už není -> toto je možná ten důvod, protože Megaton edici jen přejmenují + k tomu daj 8nových levelů a vydají to znovu)
  • Tak toto je po-pi-či !!!!!
  • No tá cena to je fakt silné kafe, toto rozhodne dieru do sveta neurobí, čakal som niečo oveľa viacej, stačí Atomic, resp. Megaton Edition.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit