Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych byl happy, získali silnou značku poměrně levně.
    • Zayl
      Silnou značku která je v dnešním trhu naprosto irelevantní a nevyjít DNF tak poslední generace hráčů ani neví o její existenci...
  • Duke byl dobrej...když jste neočekávali nějaký geniální dílo (pak jste blbci, kdo by očekával geniální dílo u hry, která je tvořena 12 let a během posledního 3/4 roku seštípaná dohromady)...jen je škoda, že se to starýmu 3d nepřiblížilo ani na hony daleko...
  • Gearbox měl dvě možnosti , buď DNF zrušit a ohlásit vývoj nové hry v sérii , nebo se pokusit z koupeného materiálu do půl roku něco smysluplného slepit , vydat a tvářit se jako spasitel .
    No marketing nakonec zvítězil , takže DNF s okatě narychlo slepenýma oslíma můstkama nakonec vyšel a na to jaká to byla tragedie nakonec něco málo do kasy i přinesl .

    Co však vypovídá o stavu herní scény je fakt , že i takováto hra má svoje nekritické publikum .... bůh chraň budoucí .
    • Zrušiť DNF? Prečo by ho rušili, keď za to zaplatili? Ty vôbec musíš byť dosť jednoduchý človiečik... *4*
      • :) A nevydali ho snad nakonec ? .... ty mi něco říkej o jednoduchosti .
    • GlaDOS
      Nekritické? Samozřejmě ta hra není dokonalá, to tu snad nikdo neřekl. Na druhou stranu nevidím důvod, proč bych měl hru zase "kriticky" házet do špíny. Obsahuje autoheal, AI nepřátel není dokonalá, je lineární až to bolí, tyhle neduhy ale trápí i sérii CoD, která je většinou vynášena do nebes. Jenže CoD se nehodí pomlouvat, zato Duke to schytá...
      • Zayl
        CoD se nehodí pomlouvat a proto ji pomlouvá kde kdo ... *facepalm*.

        Házet DNF do špíny můžeš třeba proto, že tam patří. Ty důvody které zmiňuješ jsou zrovna ty nejmenší problémy co ta hra má.
      • Nad COD se už ani nemá smysl rozčilovat ..... ale u Duka to zabolelo . Pokud hráči zkousnou tohle , tak příště dostanou totéž ..... a budou si za to moci sami .
  • Pro mě DNF nebyl propadák, prostě odreagovačka, kropička, nepřemejšlet a srdeční záležitost protože sem fanda DN3D... byla to docela hezká nadsázka, ale to bohužel někteří nechápou. Když se podíváte na pokračování od jiných firem nebo remaky, jako např Flatout3 tak DNF zase tak nejhůř nedopadl :D
  • me prestal bavit hned co jsem zjistil ze AI je nudna.
    • Ano dneska u FPS nějaké herní záseky jaksi ani nikdo nečeká ( Autoheal , mapičky , modrá linka na podlaze atd ... )
  • Dle meho to dopadlo ce nejlip. Sice novy duke nebyl nejak extra, ale jestli bych chtel aby mou oblibenou 1sth person znacku koupilo nejake studio, mezi nej by byl nakonec Gearbox, aneb znamka hravosti a akce.
  • Hmm DNF nakonec politicky korektní a k uzoufání koridorový .A já chtěl jen policejní prasata , jetpack a příběh na úrovni . Bohužel na té hrůze co zůstala si Gearbox přihřál svoji značkovou polívčičku a výsledek pak opravdu mohl chutnat jen pejskovi s kočičkou - a hordě nadrženců , kteří si doposud nepřipustili jaká to nakonec byla ..ágora .
    • GlaDOS
      Příběh na úrovni? :D Odkdy měl DN 3D nějaký příběh na úrovni? Odkdy měl DN 3D otevřený svět? A nebyl snad pig cop i v DNF? Nevím, co přesně pod "politicky korektní" si představuješ ale DN není o politice ale o svalovcovi vs emzáci. Jediny, s čim souhlasim je absence jetpacku.
  • MrSanta
    Já jsem s DNF spokojenej. Samozřejmě jsou tam věci, za které by vývojáři zasloužili trestně pít Nektar, ale zábava to pro mě byla, feeling DN3D to taky mělo a tak nějak nenacházím velké mínusy.
  • Já jsem se bavil a víc jsem nečekal... Že tam není šipečka která by mě vedla za ručku od začátku až do konce, s raketometem a dalšíma deseti zbraněma v jedné kapse mě vůbec nesmolí
  • Ringwraith
    Co vy na toto?
    http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/3326-Too-Cool-To-Be-Cool

    (Je to starší, ještě před vydáním.)
    • Shaker
      No tak Duke mozna nema za sebou na vsechn screenshotech napis: "Smejte se mi, vsechno myslim ironicky" Ale to si kazdej dokaze uvedomit. Jakmile hru pustis, tak to proste poznas a zasmejes se tomu, i kdyz to dost zalezi na tom, jakej humor ma clovek rad (je jasny, ze intelektuala neohromis tim, ze si udelas z kouli emzaka boxovaci pytel, stejne jako hlupaka neohromis vtipama o fyzice). Ve vysledku je DNF proste prumerna hra, ne vsechny fory jsou tak vtipny, abych se valel na zemi, ale usmeju se a minihry jsou jedny z nejlepsich v fps. Secteno podtrzeno, koupil sem to, dohral sem to a jednou si to mozna zahraju znova. Co mi ale hodne vadi je absence coop modu, kterej v 3D byl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit