Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Klasické zmobilnění. Vezmeme koncept Dungeon Keepera, osekáme, přidáme barevňoučkou a co nejvíce stylizovanou grafiku, dáme tam nějaké ty sociální prvky a ještě možnost dokupovat předměty za reálnou měnu.
    • Abiczko
      máš recht, proto se mi většina mobilních her příčí...
      • GlaDOS
        Mně nevadí, když je hra barevná a má svůj styl kvůli svému tématu, ale tenhle trend "překlopit do omalovánek a přidat facebook tlačítka" jen kvůli nejlepším prodejům u casual publika už mi leze krkem.
        • Abiczko
          mě štve hlavně jak je to celý koncipovaný jen z hlediska peněz,nacpou tam to co má potenciál vydělat ještě více,paradoxně tím uškodí hře,ale to těm maminkám,tatínkům, malým dětem a vůbec všem co nejsou pravý pařani očividně nevadí. Já to vidím úplně opačně, radši dám za hru nějakou tu stovku a pak můžu hrát MP a vím že jde jen o to kdo je jak dobrý a kolik u toho proseděl času a ne kdo tam poslal víc peněz... proto je podle mě jedna z nejlepších her na mobily Chcete být milionářem a Reaktor *1*
  • mdkGT
    Nechapu Molynoje proc se misto vymysleni novych p*covin, nezameril na pokracovani Dungeon Keepera, hry tohoto typu na trhu prakticky neexistuji a pritom by se z toho dalo vytriskat tolik, klidne i mmo *15* Byt zly je preci tak zabavne....
    • Molyneux, Raph Koster, Spector.. to jsou vizionari kteri meni herni prumysl. Ti nikdy nebudou delat pokracovani jen kvuli penezum.. *14*
    • no asi preto ze Molyneux uz davno neni v EA, ktora vlastni prava na vsetky Bullfrog hry.
      A teraz sa zas raz rozhodla znicit jednu legendu. Dufam ze to bude Free a P2W ako je zvykon v kazdej mobilnej hre.
    • Tak ono se o to nekteri pokusili, ale extra se jim to nepodarilo. Na trhu je ted Impire, pak je tu jeste War of Overlord, ale neni to takove jako puvodni Dungeon Keeper.
      • kostejnesmrtelny
        Myslíš asi War for the Overworld *3*
    • prostě ho nebaví asi dělat furt to samý dokola...
  • Kr.Pa
    Nechci nic říkat, ale pokud hru nebudou dělat Bullfrog, tak bude stát zaprd.
    • Bulfrog neznam, znam jenom Bullfrog a ten uz na ni delat urcite nebude...
  • Ea se rozhodla zprznit další značku, ikdyž na srabletech by to nemuselo tolik vadit, tahle totálně pseudoherní "platforma" je směšná.
    • Jejich obchodní model = mobilní zařízení, tablety (v pořádku) + ždímání značek, resp. jejich transformace na dojné k r á v y (to už neni v pořádku).

      nesnášim íej
  • walltar
    Abych pravdu řekl, tak na mobilního DK jim zvysoka kašlu ... tablet mám na občasné přečtení internetu, když sem daleko od Pc, ale hrát na něm hry fakt nemám zájem.
    • v tom pripade ale vubec nebudes cool+in, kdyz nezacnes hrat v tramvaji tetris na tabletu. Vubec nejses 1337 clovece...
      • walltar
        Tak to asi nebudu ... já se od MHD držím daleko. *1*

        ... ona tu navíc žádná nejezdí.
  • "dungeon keeper se vraci" ... vlna adrenalinu... "na mobilni platformy" ... FUCK!
  • To je tak rozkosnoucky az mi z toho slejzaj nehty na nohou...
  • x_ander
    To oživování starých značek beru. A stejně jako Adam doufám, že si najde cestičku i plnohodnotný třetí DK na velké platformy. Když se s plnou parádou mohl vrátit Deus Ex nebo Max Payne, tak můžou i další.

    Ještě bych prosil No one lives forever 3 a MDK 3. Pak umřu blahem :)
    • Black_Hand
      tak problem NOLFa je ten, ze nikdo nevi, kde jsou prava. gog s tim ma strasny problemy a je to ted jedna z her, po ktery jdou nejvic.
      • x_ander
        Jo, o tom jsem četl. Ale když se gogu podařilo vyřešit práva ohledně SS2, tak jim už věřím se vším. Jedna věc jsou ale práva na digitální distribuci starých Nolfů, druhá jsou práva na výrobu třetího dílu. Ale kruci, já bych si ho tak strašně přál.

        Btw. Řešení je jednoduché, jak jsem četl kdysi na nějakém fóru. Stačí, aby nějaké studio oznámilo, že na pokračování hry pracuje, a on se hodně brzy ozve s hrozbou žaloby ten, kdo ty práva má :)
        • Black_Hand
          jj distribucni prava na stary dily a prava na vyvoj a vydani noveho dilu jsou dve ruzne veci.

          a ty koukam neznas historii za ziskani SS2 na gog. abych ti to nejak priblizil. predstav si, ze par DLOUHYCH let chodis po ulici s trickem "koupim prava na vydani SS2!" a najednou te z niceho nic zastavi chlapek a z niceho nic ti rekne: "ted jsem sehnal prava na vydani SS2!"

          prisli k tomu do urcity miry jako slepy k houslim. tam kde hledali tak je nikdo nemel.
          • x_ander
            Ten rozhovor, jak k tomu přišli, jsem četl. Ale to se nevylučuje s tím, že když budou hledat, tak je třeba jednou najdou nebo se sám najde ten, kdo je má.
            • Black_Hand
              tak to jasne ze ne, jen to naznacuje jak moc pravdepodobne to je.
    • At se klidne vrati, ale ne do mobilu...
      • x_ander
        Pokud by nějaká blbinka na mobilu měla znamenat, že je o to zájem a následoval by velký plnohodnotný titul na velké platformy, tak ať si na mobily udělají co chtějí.
  • EA + Mythic.. bože .. to si v EA zase řekli, že nějakou značku zabijou..
  • No jasne a dufam ze to bude free a Pay2win, inak by to ani nebolo ono. A erste nech sa daju priserky dokupovat len za peniaze najlepsie tak 3e za jednu.

    A teraz som si vsimol to logo Mythicu, takze zbohom moja milovana znacka, toto nemoze dopadnut dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit