Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle humus nestojí ani za stažení natož za peníze
    • tudle hru bych ani stahovat nechtel...jak rika radeonka :) demo sem nehral ale ani nechci tahle hra mi uz ze screenu rika sme sra*ka nekupuj me nestahuj me jak uz sem vise psal nej byl dungeon siege 1 kterej sem paril jeste dlouho po netu
    • BoB.2
      A jak to teda mužeš vědět *5*
      • Špatně jsem to vyložil hral jsem hru ale nedohrál.A co že jsem ji stáhl.Chtěl jsem vědět jaká hra je.Nechci kupovat zajíce v pytli.A rozhodně první díl DS jsem hrál dvakrát tak vím jaký je.
      • nabízí se teorie, že to stáhl nebo koupil a nestálo to za to.. ale co já vim.. třeba je to jen moje divoká představa a on ani netuší že něco jako DS existuje *1*
      • treba z dema
  • Když budu chtít být nezaujatý tak budu muset souhlasit s hodnocením redakce. Ovšem já nechci, a jsouc PCčkář(převážně), uděluji o dva body méně. Sbohem další herní serie!
    • Odulin
      Donutil jsi mě zopáknout si přechodníky. Jsa je asi správně a dávám si rovnou mínus za rozumbradství:))
  • co se to děje? co se to jen děje.... :( DS 3, D&D Daggerdale, Hunted, DA2 proč to vychází? dyt je to jen drbačka bez smyslu... kde jsou starý dobrý Hry s velkým H??!! snad to aspon castečně spraví SKYRIM i když v to moc nevěřim
    • Core
      A přesně proto mi na polici leží Zaklínač 2 ve sběratelské edici *5*
    • Má teď o prázdninách snad vyjít hodně titulů...nebo jsem to někde zaslechl. Tak se snad poštěstí. Ale Skyrim taky vypadá nadějně.
      • ve Skyrim vkládám velké naděje. Ač prý Oblivion nebyl dobrý, já se u něj královsky bavil asi 130h na PC a 150 hodin na Xboxu, jestli to bude stejně svobodný a otevřený nebude co řešit.
  • Tahle hra nemá se sérií Dungeon Siege vůbec nic společného... Dle mého názoru jí dělá neskutečnou ostudu.
  • Tahle srajda je urážkou původního Dungeon siege! *12* Raději už nebudu instalovat žádné rádoby nové díly mých srdcovek nebo by mě ještě mr**o.
    • BoB.2
      Recenze mluví za vše, pokut se nemužeš prenest pres věci co změnily je to škoda že si to nezahraješ *9*
      • ani nejde o to co se zmenilo, ale co chybi...v podstate vsechno, zustalo jen vypreparovane torzo, ktere je nam predkladano jako hra
        • BoB.2
          ty to furt srovnavaš z předchozíma dílama ale ty už jsou prič .
  • Na klávesnici absolutně nehratelné, s gamepadem luxus (Logitech F710). Ale mluvím jen o ovládání, hra jako taková je zjednodušená až hanba - stačí mačkat tlačítko ukazující cestu k cíli a rubat. Kde jsou ty časy, kdy se při hraní her musel používat mozek... V DNF aspoň nebyl žádný kompas či ukazatel a muselo se i přemýšlet - možná proto hra propadla, protože to nebyla klasická FPS stupidita, jaké jsou dnes v módě.
  • Tohle je nazorna ukazka co zabiji PC hry
    • Ano. Dementní vývojáři. :)
    • Ale rozhodně to není to co jsi chtěl říct ... a to že, hry zabíjí to, že se vydávají i na konzole. (Respektive, že se zjednodušuje kvůli konzolím). Což není absolutně pravda, jen se podívejte na mraky JRPG které jsou primárně konzolové a statistik a meníček je tam daleko víc, než u RPG západního stylu. A i když zůstanem u těch našich západních, tak třebas Dragon Age a Oblivion i na konzolích nabízeli stejné možnosti jako na PC (rozhodně se kvůli konzolím nijak nezjednodušovali). To konzolím křivdíte :) ... spíš je to snaha o nalákání co největší masy Mainstreamových hráčů, kteří chtí hlavně hrát, než se štrachat v různých možnostech volby. Tak to prosím nezazlívejte konzolím, to je jen šikovné místo jak se na to vymlouvat. *11*
    • Core
      Přesně tak!!! *10*
  • .... neda mi to... kolik asi dostal recenzent zaplaceno ? :-)...

    Jinak.. todle neni DS, todle je naka Xboxova radoby zabavna hra. S puvodniho DS to ma jen nazev. Nicmene.. nedivim se, herni prumysl.. a ne jen ten.. je jen a pouze o penezich. Stejne tak bylo pohrbeno spousta vybornych her.. za vsechny treba Supreme Commander. Tak jak tak... za tu 7cku v hodnoceni bych recenzentovi usek ruku :-)
    • Sak jo, proto si vsechno kupuju az kdyz sem spokojen, jinak ani korunu, at brecej a at klidne krachnou.
    • Tak tak, je to jen o penezich, hry budou cim dal vice stupidni aby se priblizily co nejvetsimu poctu lidi. Snad jen Valve, Blizzard jsou porad sazka na jistotu. Uz ani ten CryTek neni co byval.
  • tahle hra je fakt vtip a hodnoceni taky.. nedal bych tomu bod uz za to potupeni predchozich dilu.. a existence samotna by to mela hnat az do zaporu.. jak jste tomu mohli dat 7 bodu proste nechapu... *11*
  • MrSanta
    Jsem asi levej, ale nepodařilo se mi překonat nástrahy ovládání na PC *9*. Ještě se s tím pokusím poprat v demu, ale zatím to vypadá na nákup až někdy v akci na Steamu za 5 €.
    Vypadá to, že jako PC hráč, kterému táhne na 33 let nejsem už pro mnohé vývojáře cílová skupina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit