Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tento počin bych autora bez milosti potrestal. Vůbec ti dnešní nablblí pitomečkové... každý jen v jednom kuse tvrdí jak je ta jeho trapárna úžasné RPG a nebo jak sesadí z trůnu Diablo 2. Přitom já sám jsem za upynulých dvacet let zaznamenal pouze tři hry které by se mohly D2 vyrovnat. Dungeon Siege 1a2, a Sacred1. Jinak všichni ostatní umějí tak akorát kecat a ohromovat lidi reklamou.
  • Nemůžu si pomoc, Dungeon Siege III- PC, na Dungeon Siege PC I a II nemají !!! Hustý déšť, sněžení, vítr v korunách stromů, sluncem zaplavená krajina, podzemní továrny,doly z technickými vychytávkami, hrady ze vším všudy, podzemní prostory, vše se více blížilo realitě a to i zbraně, postavy, obchody s kořistí, bezva kamera, do toho hudba, někdy jsem si ,jen tak pro efekt vybral nějaký pohled, obraz a nechal ho pomalu otáčet, pokud jsem to udělal poblíž skály nebo nějaké stěny tak kamera sjela až na detail obličeje a zase se sama vzdálila, atd. atd. atd.
  • Jednicka a dvojka super, trojku na PC nebrat. O nicem, Jsem velmi zklamana.
  • Po nainstalování updatu, který umožňuje si překopat ovládání se hra nakonec poměrně příjemně ovládá, je škoda, že nic neudělali s tím konzolovým inventářem, protože ten není moc povedenej...jinak mě hra nakonec neuvěřitelně chytla, není to nic složitého, bral bych více tajných místností jako byly v DS II...ale jinak je to příjemný počin. Hraji zatím za Archona a je to naprosto skvělá postavička...jen mě trošku mrzí, že po získání companiona jsem na normal obtížnosti ani jednou nemusel loadnout hru, když padnu já, tak mě vždycky resn, jelikož se mi málokdy dostal aspoň na 50% hp...
  • Varuju lidi kteří by si to chtěli koupit na PC aby mohli hrát s přátely on-line Multiplayer. Koupily jsme si tři lidi každý jednu a tohle hrát nezvládáme!! Demo se zdálo celkem fajn, recenze taky, ale proč se žádný recenzent nezmínil o dvou naprosto zásadních věcech v mulťáku.....takový recenze jsou na houby..... hlavně že proběhl singl.....kvůli tomu si tenhle typ her všichni kupují *16*


    1. Všechny postavy sdílí jednu obrazovku. Pohyb je peklo, když nemůžete hrát sami za sebe, ale jste závislí na tom, aby jste se pohybovali všichni současně stejným směrem. Nemůžete przkoumávat, bojovat smysluplně. Ranged charaktery jsou drženy ve vězení z okrajů obrazovky.

    2. Host v mulťáku určuje jakou hrajete postavu. Protože, když se napojíte, tak si nevyberete svojí vymazlenou postavu co hrajete na svém kompu, ale jednu z jeho do té doby ovladané NPC. Má výbavu, jakou jí dal on během svého hraní. Vše co najdete během hraní a XP, která získáte, jsou čistě a jen pro hosta. Vám to nepřeinese nic. Jen dostanete dočasně možnost si zahrát s někým jiným.
    • to je neuveritelne jak mohli doslova ZNICIT tak kvalitni serii. neuveritelne.
  • Tato hra je totálny prepadák. Má peknú grafiku, ale to je tak asi všetko. Dungeon Siege 2 som hral ako o závody, ale toto sa hrať nedá. Nemá to s RPG hrami nič spoločné, nedá sa to ovládať, a teraz to neviem ani odinštalovať. Hlavný hrdina vyzerá ako upírske hovädo, bojuje za vykorisťovateľov / impérium / légie a rozpráva ako egocentrický pako s vymytým mozgom. A ku všetkému je ešte povinný novo-rodiaci sa monopol herného sveta Steam. Moje hodnotenie: ruky preč. -10
  • Tiez som veteran rpgciek, a toto s predchadzajucimi diablo a ds fakt nema vela spolocneho, ale skuste sa odostupnit od ocakavani a semtam blbej kamery a zrazu mate super hru ktora vtiahne a nepusti, a priznam sa kedysi davno som si kupil gamepad ktory som doteraz skoro nevyuzil, teraz som nainstaloval nanho xbox controler emulator, a ta hra bezi na nom jak uliata, je to super zazitok a fakt to sa to super hraje.
  • Jak vidno, autor recenze (celkem pochopitelne) ani nezaznamenal, ze za splneni nekterych ukolu dostava deedy (bezcene pindy kdesi v questbooku) a ze prectene knihy se taktez (naprosto nanic) zaznamenavaji. Smysl neco cist melo v jedinym pripade - zjisteni hesla od dveri.

    Jednoduse je to cisty becko a za me tak s hodnocenim 5 => da se do hrat, ale zadna extra zabava to teda neni. Proti predchozim dilum naprosta tragedie.

    Navic je to totalne linearni bez jakychkoli odbocek (jak dejovych tak prostorovych). Rozhodnuti prave naopak na dej nemaji vliv prakticky zadny, respektive vysledek je maximalne jiny text po ukonceni hry. Tusim ze jen jedno rozhodnuti o tom zda zabit/nechat zit postavu ma vliv na to, zda pozdeji dojde/nedojde k souboji, ale vzhledem k trivialnosti vetsiny souboju je to stejne jedno. Vetsina rozhodnuti je zhruba ve smyslu "budu hodny =>klic od brany mi da pepa" vs "budu zly => klic od brany mi da franta".

    Obtiznost je velmi nevyrovnana predevsim v zaveru, jelikoz lze ukladat jen na specialnich lokacich a nikoli v prubehu boje, tak si zaverecny (nekolikrat opakovany "aby se nereklo ze je to kratky") souboj nejspis zopaknete nekolikrat, nez prezijete.

    Mimochodem, dokud zijete, potvory se zameruji na vas, ne na kamose => dobra taktika je, ze pokud nemuzete enemaka zabit sami, tak se nekde zasit/pouzit stit/... a nechat vaseho partaka at ho ubije.
    • Po demoverziach na PC aj XBOXE som ostal dost znechuteny. Postupne som prijal fakt, ze je to ina hra a hral bez predsudkov. Po par recenziach isiel do XBOX verzie aj plnej a uz so od nej necakal vobec nic. Neviem preco, mam nahratych 6hodin cisteho casu zatial, hram to na hard a hra je prijemna vyzva. A po dlhej dobe sa tesim, az k tomu znovu zasadnem. Predsalen pocas hry zafunguje system "este sa nalevelujem o 1-2 levely a skusim zabit bosa, na ktoreho som este nedavno nemal." a toto kupodivu funguje. A aj najdenie lepsieho brnenia zbrane pre Vas, alebo partaka potesi. Treba to brat ako inu hru a dat tomu sancu. Podotykam, ze som vyrastol na Diable 1, 2 a dungeon siege 1,2 som dohral detto. Hra ma iste RPG elementy, ktore maju vplyv na hru. Hned v prvej dedine napriklad, ak som splnil vsetky 3 nepovinne questy a za kazdy z tychto questov som odmietol od dedincanov odmenu, nedostal som teda vobec nic .. ale hovorim po odmietnuti aj poslednej odmeny, som dostal ocenenie v DEEDS a dostal som permanentne + xx do zivotov /v DS3 stamina/. tak iste rozhodovania sa oplati robit, maju vplyv na dalsie hranie. , za mna 8/10. momentalne sa trapim s obrovskym pavukom, treba este polevelovat postavu :)
  • Zbytečně mnoho zášti. Ze začátku jsem byl taky naštvaný, protože jsem se těšil, na pokračování velmi dobrého DS I a II, a trojka byla hodně jiná v mnoha ohledech, ale jakmile jsem si zvyknul na ovládání a přijmul jsem fakt, že to už není to DS jako dříve, hru jsem si okamžitě začal užívat a postupem času mě úplně uchvátila, ani pořádně nedokážu pojmenovat proč, ale nějak mě vtahla a nepustila až dokud jsem ji neprojel.
    Příběh se mi ze začátku zdál plytký, ale postupem času jsem změnil názor, děj mě přijemně překvapil, spousta těžkých rozhodnutí, která měla velký vliv na průběh hry a chvílemi mi to v tomto ohledu připadalo i lepší než rozhodování v Dragon Age.
    Prostředí i hudba na velmi vysoké úrovni, velmi zajímavé skilly postav a jejich zajímavé kombinace, posilování atd.
    Obtížnost taky skvěle vybalancovaná, nevím jak za jiné postavy, ale za Ajani byla hra sice náročná a byla to místy výzva, ale nebylo to přehnaně náročné a dalo se to v pohodě hrát. A závěrečný souboj rovněž a celkový závěr hry zajímavý, a velmi se mi líbil dějový souhrn a vyprávění plynoucí podle vašich rozhodnutí v průběhu hry.
    Mrzí mě, že už DS není v podstatě DS, ale jiná hra se stejným názvem, ale i přesto jsem se nadmíru bavil. hodnotím 8/10
  • Z prvního rozčarování (a zhusení) jsem vystřízlivěl a mohu teď říct, že mě hra baví. Bohužel to s DS nemá nic společného, ale na X360 gamepadu se to hraje dobře. Když navíc píchnete dva až čtyři pady k PC, zahrajete si krásný co-op. Bez stěhování PC a tak. Z tohoto důvodu jsem se nad DS3 slitoval, nicméně bych zvolil jiný název a ne DS. Hra je dle mě dimenzována i na ty, co nemají tolik času. Místa k uložení jsou celkem hustě poskládána, takže není problém hrát 30 minut a pak jít dělat něco, co nepočká :) A zpět k tomu X360 gamepadu. S ním to je švanda hrát, jde to samo. Kombinace jsou lehké, účinné. Nicméně tuto hru si na klávesnici a myši nedokážu představit a nedivím se, že na to lidé nadávají, musí to být odpor. Každý PC hráč by měl obětovat těch 600Kč, koupit si ten ovladač. Hodí se na dnešní tituly. DS3, Darksiders, Gothic ... závody aut, sportovní simulace ... a do budoucna se bude hodit ještě víc ... asi i na Skyrim, který netrpělivě očekávám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit