Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WalkingWad
    Vypadá to teda strašně, takové hloupé omalovánky (ten Blizzard styl kterej je fakt otřesnej) - původní DK II vypadal o dost líp.. (zrovna ho hraju)
  • Nevím co se vám nelíbí na barevnosti, můžete si nastavit monitor jakou barvu chcete mít ve hře, asi nevíte že něco takového je.
  • MickeyMutant
    Což takhle v článku zmínit to podstatné. A sice, že se o kopii Dungeon Keepera s naprostým neúspěchem pokoušel už první díl (Dungeons) a není tedy moc velká šance, že napodruhé vznikne dobrá hra, natož něco, co si hraje na nástupce legendární klasiky.
    • http://www.pcworld.com/article/2852330/dungeons-2-preview-an-actual-dungeon-keeper-successor-mixed-with-an-rts-game.html. Ono pravděpodobnost má sklon se všema vy**bavat
  • delO
    jak by řekl naš guru a vyvolený GGG, další infantilní omalovánka pro přerostlé pc-nerdy...
    • TheGGG
      je tu jeden del0 a jeden delO, kdopak je pravý?
      • delO
        já jsem ten rozumný, pohledný del, čili originál.
        • TheGGG
          OK *3*
  • XorxoxTalarius
    Jelikoz jsem si kdysi neprozretelne Dungeons koupil hned jak vyslo, tak rozhodne nehodlam udelat to same. Hra byla silne stupidni a vse se motalo pouze o to jak hezky mate dungeon a jak moc se vam podarilo nalakat hrdiny ... des. Ta hra byla strasne spatna a pokud to neprekopali kompletne od zakladu, pak to nema cenu ani zkouset.
    • ja myslím že jo 1 byla preskinovaný theme park. podle mně jak vyděli že o tohle lidi mají furt zájem, tak po War of the Overworld budeme mít další hru.
  • Proč je to barevný jak wow? Jednička vypadala temně a měla atmosféru.
  • A ted co bude lepší, nebo zda budou obě stát za to. Jak Dungeons 2 a nebo War For The Overworld. Každopádně za obě jsem rád a určitě zkusím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit