Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si to zrekapitulujme.. strilecka na ps3 ktera podporuje klavesnici +mys na ps3.. free2play... a uzivatele sony.. hmm asi pockam rok.. pak by to kluci mohli prekompilovat pro pc :)
  • tohle mysli vazne ? *1* *1*
    "Ve hře nebude jediná mikrotransakce, která by vás zvýhodnila nad ostatními hráči" -
    ".. urychlíte snažení, které by jinak bylo třeba vyvinout pro získání určité zbraně nebo brnění."
    • tato veta ma tiez dostala. ale v podstate ide asi o to ze za peniaze si nebudes moc kupit ziadne super mega ultra zbrane alebo nieco podobne. Aj ked si urychlis skill, budes moct pouzivat iba klasicke vybavenie vhre. nebude existovat shop kde si napr. kupis lepsiu zbran s lepsimi statistikami,ako sa da ziskat za hernu menu.
    • Jde o to, že se k tomu dostaneš i když nezaplatíš, nedaj ti něco extra, jen ti to daj rychleji. Pokud to dobře chápu. A takhle snad má F2P vypadat...
      • samozrejme kazda druha F2P takhle vypada, ale nikde netvrdi ze neplatici zakaznici nejsou znevyhodneni oproti platicim.. je to proste oxymoron a timhle zbytecnym komentarem to nezmenis
        • Ne, v rade F2P se ke spouste vecem dostanes jen o zaplaceni. Pak ti kdo plati maji vyhodu, treba v lepsi vybave. Zde platici i neplatici hrac budou mit k dispozici stejny obsah, platici hraci tak nebudou mit zadnou vyhodu. Jen chudi se spoustou casu budou farmarit a bohati s malem casu budou kupovat.
      • Cypri
        souhlas a +.
    • Taky jsem se nad tím protiřečením pozastavil.
  • Cypri
    Chjo...PC zas utře...
    A tohle vypadá tak pěkně...
    • A co PCckovy PlanetSide 2 ?????
    • PC ma EvE
      • Cypri
        ...kde je nutné měsíčně platit, zde ne. Tzn. nefér (když je to tak úzce propojeno jak říkají)
        • Souhlas. I když u Eve stačí platit jen ze začátku, pak už to můžeš kupovat normálně hraním. Teda, já Eve nehrál, ale když jsem chtěl, tak jsem si k tomu zjišťoval..ale stejně si ho nezahrál :)
          • Cypri
            nemam problém s tím, cas od casu neco zaplatit. ale mesicni placeni opravdu ne. Uvazoval jsem teda nad SW:TOR ale kdyz jsem zjistil ze to je vlastne jen větší coop hra tak ne.
          • Cypri
            to ani nevim. hlavne nez bych zjistil jak na to tak uz bych musel platit dalsi mesic :D
            • Měsíc hraní se dá koupit za herní měnu, zrovna teď je v Eve takové období, že se tam vydělává celkem snadno. Asi týden až dva rozumného hraní by ti měl vydělat dost na další měsíc - ale samozřejmě záleží, co kde děláš a s kým, někteří jedinci dokáží platbu na měsíc vydělat za odpoledne, jiní za dvě, jiní za ten týden.
            • jen velice malo kvalitnich veci, ktere jsou zadara

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit