Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chcelo by to novy diel a skoda to prezentovat len ako DLC ... ludia by megaradi isto chceli kvalitnú dvojku... ale sak ked spravia dvojku nasledne po tomto DLC tak myslim ze pohoda...
  • New Order byla pecka jízda, takže na tohle se moc těším. Na video ani nekoukám, nechám si to až do hry. Na New Order mi stačily 3 trailery s německýma songama a syrovým humorem a bylo vymalováno, koupil jsem. A zatraceně jsem nelitoval. :-) Četl jsem tu o doskakování textur - mě se to teda nestalo ani jednou, naopak tak plynulou hru už jsem dlouho nehrál.. Ale záleží na tom..
  • první díl jsem videl na YT s agraelem a tohle bude asi podobne (hrát to nebudu ale rád si to kouknu)
    • To je naprosto neuvěřitelný :)) já se vždycky divil, proč to někdo nahrává.. ale ještě mnohem víc se divím, že na to někdo kouká :))
      • já se třeba koukám na roleplayovaný PvE coop v Armě III se skutečnými exmilitary.
        • dej link
          • Né, že bych měl obvykle ve zvyku pomáhat kktům jako ty. No ale budu hodný.
            Ten chlápek hraje a letsplayuje i jiné hry, ale je tam víc jak polovina věcí z Army. Hru si hodně omodovali a pořád nabírají členy. Až se někdy naučím používat mapu a tunu volacích znaků tak se možná přidám.
            https://www.youtube.com/channel/UCcKw8DCBAvUGx7zCjSkjv1g
            • sorry maxi, ale ještě si nevzpomínám, že by tu někdy někdo dostal ban potom co jsi ho nahlásil.
              a ano, ty videa jsou fakt cool. Maj tam kolem těch operací i různý story, jsou rozdělený do týmů, občas všechno nejde podle plánu atd. Cool je, že dělají jak malý black ops s pár členama, tak i ty masivní útoky s tucty hráčů.
              Doporučuju sledovat odzačátku jejich operaci Red Anvil.
            • p.s.
              ale vypadá to dobre
            • nahlášeno
      • Já se třeba koukám na zápasy Doty 2 a občas SCII (i když tomu rozumím jako bába koksu), ale ani ve snu by mě nenapadlo dívat se jak někdo hraje singleplayer hru a mele u toho kraviny *1*
        • dneska všicni koukaji YT, hraní her sam je už zastarale. nežijeme už v devadesatkach
      • Jack1947
        Myslíš že by to nahrávali kdyby na to nikdo nekoukal *7*
    • Agraelus je pí*us. :)
    • Jsem docela rad ze nepatrim mezi generaci ktera hry nehraje ale jen se na ne kouka *15*
      • nekdy i hraju ale vetšinou se ted stejne delaji jen filmy (jako tohle jen jedeš koridorem a držíš knoflík) - ale pribeh to melo dobry
        • Tvoje bába jen držela knoflík!
  • kdo nemá silnější hardwer musí se smířit s doskakujícíma texturama,hraju WNO na Pentium dual core 2.6Ghz + 8GB Ram+ Nvidia GT 440 DDR 3 a jsem rád že to jde hrát na nejnižší nastavení bez sekání,Rage také docela pohoda,někdy pokles FPS až k nehratelnosti,naštěstí pouze na krátkou dobu.s GTX 650Ti by to bylo asi lepší *1* na Old Blood se moc těšim
    • Nemusí, IDtech5 je sice sr*čka, ale existuje jednoduchá oprava, která doskakování zabrání.
      • Jaká oprava, kde ji mam hledat
        • Jack1947
          http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2156408

          http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=122440311

          Když se někdo zeptá a já navím vím jak mu poradit není lepší než zbytečných keců navíc, mu hodit i odkaz... *7*

          Je to na RAGE třeba to zabere i na nového wolfa. *3*
          • To bych nebyl já, kdybych někomu skutečně pomohl. Navíc já měl na mysli něco jinýho, ale možná to povede ke stejnýmu výsledku jako to cos sem dal.
        • na google optimálně, nebo na steamu na fóru. Je to dost jednoduchý trik, ale mě osobně to pomohlo zbavit se problémů s doskakováním textur (tak v 90% případů).
          Ze začátku bylo doskakování fakt otravný, až jsem litoval že jsem si nekoupil PS4 verzi, naštěstí se dá problém řešit (nebo minimálně hodně zlepšit, jak jsem psal engine té hry je mizérie, ale dá se to dost slušně poladit).
    • tak ja mam 16 gb ram, gtx 680 a i7 3770 a taky mi doskakuji textury. tak to jako ten comp už mužu zahodit? a nebo je ta hra nejak zle udelana, tak kde je pravda
      • To bude spíš problém hry, když se to děje i na tak výkonných sestavách, jako máš ty.
  • bacha na to lidi, ma v tom prsty bethesda, tady na games velmi opovrhovany nazev, nebo ze by to najednou nevadilo?:)
    • Bethesda je spatna firma porad, wolfik na tom nic nemeni.
      • Ilusiveman
        Právě hry jako Wolfík by s tím jejich jménem mohly ledacos udělat.
        • no to jiste, bethesda rozhodne potřebuje napravovat reputaci...kde zijes..
  • Ja začal hrat New Order jen před pár dny a ta hra je fakt pecka. Akorát mi tam pořád doskakují textury, divné
    • Jack1947
      Nesmysl, Rage ze začátku měl doskakující textury taky, nebo pomalu se vykresluhící. Wolf není zas tak náročná hra když by měl jet i na starších/pomalejších kartách. Takže podobný případ no.
    • Slaby HW. Rage na silne sestave take vypada hezky i dnes. Zvlast detaily zretelne i z vetsi dalky.
      • Tak ja nevim, mam i7 3770 a gtx 680. Vše mam na full. Proste kdyz se rychle otočim textura se z nejakeho duvodu nestihne načist
        • Ale jako nakonec se vždy načte všechno, jen to trva asi pul sekundy a je to videt
          • Kolik máš ramky?
  • TheGGG
    Dobré, jen škoda toho jaký je B. J. nesympatický hňup. Jeho charakter bylo asi to jediné co mě na novém wolfovy štvalo.
    • Ty mas istotne lepsi charakter... staci sa pozret na tvoje inteligentny nick a dementnu fotku :)
    • wolfovyááááááááááááááááááá!
    • tobe by se víc líbil nejakej klouček s mejkapem to je jasny
      • TheGGG
        Ne, tebe bych tam fakt nechtěl *5*
        No ale někteří lidi dávají přednost zajímavějším postavám, než tomu hranolu s nudnými hláškami.
  • chcelo by to multiplayer :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit