Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som jediný, komu to pripomína Fable? (Tým ale nemyslím, že je to zle)
    • BoB.2
      Jo ses jedinej.
  • MrSanta
    Pro angličtináře povídání s Curtem Schillingem (zakladatel 38 Studios) z Forbesu. Spíše ekonomické záležitosti, ale myslím, že celkem zajímavá: http://www.forbes.com/sites/davidewalt/2011/09/08/curt-schilling-38-studios-reckoning/
  • hopsa tam jako tatar, nemyslim hrace...ono to taky s gamepadem nikdy lepsi nebude :(
  • Preed
    Pride mi,ze uz som tu hru niekde videl,vsetky tie 3rd person akcne RPG mi pridu rovnake(az na Witchera ofc :P)crafting,spelly,minihry,pasce,bla bla bla.. a ta kraslena grafika tomu tiez moc nepomaha(v zasade ju mam rad,ale pride mi v poslednom case,ze to vsetko vyzera tak nejak rovnako kreslene)K pribehu sa tazko vyjadrit,ale podla toho jedneho Q z dema,mi pride,ze to bude klasicke RPG kde je po kkt Q,ale nie su boh vie ako napadite a ziadne ovplyvnovanie deja(ala Witcher) sa nekona,jedine featury z toho co sa mi celkom pacili bol ten destiny system,pripadne aj bojovy system,aj ked vyzera ako z bojovky a snazi sa byt ''cool'' ale z nejakeho dovodu sa mi paci,ale ked si to zoberem celkovo z tych informacii,nejak mi splyva s ostatnou 3rd person akcnou RPG produkciou(mimo spominaneho witchera),pravdepodobne to bude napriemerna hra,ale z toho co som videl ma to velmi neuputalo,aj ked to najskor skusim ked to bude.
  • no mne sa okrem boja, co je kus taky hm, blby, neviem to inak nazvat, skratka ako to tu uz niekto spominal ohanat sa takto v Plate Mail, skratka to sa neda, zvalil by sa raz a kym by sa postavil bolo by po nom, ale kedze v tejto hre sa nehra na realnost a ide predovsetkym ako by malo aj vo vecsine hier ist, o zabavu, tak to prehliadnem a strpym to, ostatne na hre je super, skilly, crafting a moja laska vzhald postavy a tym myslim vzhlad brneni, ked je to na nic, tak nejak cela hra straca, aspon pre mna, ked su v poriadku a pripadaju my nadherne spracovane tak hra dostava aj okrem atmosfery pribehu a subojov dalsi velky bonus, minimalne pre mna, staci si pozriet oblivion a porovnat armor sety trebars s prvym DA, a zhodneme sa, ze ked sa chce da sa vytvorit pekne sety aj z uplne standardnych brneni, tu my to brnenie pripomina Warhammer, nie 40k, ale klasicky, mne sa skratka takyto styl brneni v ktorom bojovnik vyzera ako BOJOVNIK a nie ako manekyn, paci, a kto by napisal, ze prehanaju, tak samozrejme, ale ved nech, je to len hra, staci si pozriet napr. Lineage 2, su tam niektore kusky fakt prehnane co sa ornamentacie tyka, a niektore su akurat
    nakoniec poviem iba tolko, ze dufam, ze tato hra bude fakt dobra, pretoze podla tohto videa, nou byt vyzera
  • swig swang dlhy mec salto swing sveng stit swing svang noze cary mary kuzlo stit mec swing swang salto v 40kg platovej zbroji swing swang....skutocne dinamicky system na mna az trochu moc ale iste sympatie nemozem upriet drzim palze snad to dopadne dobre.
  • no jestli to bude jeste v otevrenem velkem svete jako gothic, tes..... jinak me to ze vseho nejvic zatim pripomina rubacku jako byla treba darksiders, kde sou rpg prvky opravdu dotazeny :-)
    • Darksiders som nehral, ale pripomina mi to trochu Divinity, aj ked nie vsetkym.
  • miker17
    jestli dotáhnou potenciál téhle hry na maximum tak to bude trhák
  • z marketingoveho hlediska špatny tah podle me, kdo bude hrat kopii, když za chvili vyjde original, kdyby to alespon lepe načasovali
  • BoB.2
    Bez češtiny to nema cenu *11*
    • SA-reg
      To musíš mít blbý. Nemyslím to jako urážku, ale vážně... musí ti unikat tolik her, pokud potřebuješ češtinu... pokud jsi se musel na škode učit rusky, tak je to prostě blbý...
      • BoB.2
        Je to bohužel presně tak jak pišeš spoustu her si necham ujit a nezbívá než čekat na amaterskou češtinu tahle hra vypada slibně tak doufam že se dočkam překladu,neřikam že bych neuměl anglicky ale ne na tolik abych hře plně porozuměl a hrat něco jen že to mužu hrat a nevědět o čem (spousta takovejch lidí je) to se do toho rači ani nepouštím *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit