Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak na tych dvoch videach je vidiet ze ten novinar co to hral ten boj este moc nepobral, ale na videu z konferencie vyzeraju suboje fakt paradne.

    Ako povedali :) "Easy to learn, hard to master" a tak to ma byt.
  • Boje vypadaji skoro jako u prvniho Zaklinace(kde to byl proti vice nepratelum tak trochu chaos),ale maly pokrok je videt. Trochu se mi nelibi kamera pri boji,ale ta snad pujde zmenit. Grafika nadherna. Eng dabing Geralta je takovy nevyrazny. CZ u prvniho dilu mel hlas ktery si proste zapamatujete. Tenhle znel tuctove.
    Tak nebo tak,na hru se jako fanda knizek a dobrych RPG tesim. Obzvlaste po nepodarenem DA2.
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZrCS0V8BciQ tady je ten boj z konference. Kvalita videa nic moc, ale jsou na tom videt dobre moznosti taktiky. Vypada to fakt dobre.
    • ten boj vypada nahodou paradne... s tema priserama to bylo dokonale... beh , uhybani, piruety, parady, riposty... nadhera...
  • na konzole to není že ? Takže je to blbost :/
    • Na tom videu je vidět, že to hraje na konzoli. :-)
      • Ne tak ty konzolový symboly jsou zaklínačský znamení, tak nic je to asi PC verze, ale na konzole to prej bude. To znamená, že to bude oproti jedničce zjednodušený, doufam, že se pletu, ale zkušenost posledních pár let mi řiká, že co je na konzole to se projeví i na PC verzi.
    • A pokud to na konzole vydají, tak najednou změníš názor co? Tak si odpusť přiblblé komentáře a vyčkej chlapečku.
    • Core
      Už by tě měl někdo vážně spláchnout...
      • ale tož :(
    • A kvuli kriplum jako ty se na me lidi divaj divne kdyz reknu, ze mam Xbox
  • Core
    Na http://apps.facebook.com/thewitcherlive/ právě teď od 18 hodin do 19 hodin běží live prezentace ze Zaklínače 2 na konferenci CD Projectu!! *1* PECKA!!!
    • Musíš chvilku aktualizovat...když to vidím, mám na to čím dál větší chuť.
      • Core
        Naprostá bomba... Nemůžu se dočakt sběratelské edice... Až 17. května :/
        • Kunik Core, ty jsi správný fanda. Je vůbec něco, co o Zaklínači 2 nevíš? Neber to nijak zle, není to myšleno ironicky. Přijde mi, že se od tebe dozvím víc, než z preview. Dodám jen, že Zaklínač teď vychází v novém (knižním) vydání, tak pokud jste to ještě nečetli, tak směle do toho.
          • Core
            A ještě zásadní informace ohledně SecuRomu: CD Projekt potvrdil, že Zaklínač 2 bude ve skutečnosti používat SecuROM. Vývojáři poznamenali, že umožní neomezené instalace na neomezený počet počítačů, s možností hrát až na pěti počítačích najednou.... *3*
            • Core
              Tanbou: Krytí bylo předvedeno na rytířovi s obouručním mečem + na rytíři s obouručákem a štítem. Osobně jsem nabyl dojmu, že krytí funguje, Geralt umí zásahy vykrývat. Pro mě osobně je důležitá magie - použití znamení a dle mého názoru JE rozhodně plnohodnoutnou součástí bojů. Stejně tak dobře poslouží umisťování magických pastí a vrhání/metání/házení petard (bomb) či vrahcích zbraní. Vše působí dynamicky a řekl bych, že taktika bude něco platná. Nastražit past / načít nepřítele z dálky hozenou bombou / posílit se štítem / vypít lektvar a potom už jen dobít... Prakticky všechny boje měly podobný scénář. Hráč využíval lektvary před bojem, instaloval pastě, házel bomby... Osobně na mě boje působí velice dobře, dynamicky i semo-tamo strategicky. 100% bych neřekl, že jde o klikfest.
            • Šlo to vyřešit i bez magie, nicméně základní znamení aard/igni to hráči viditelně ulehčily.
            • Video jsem neviděl, ale mám na Tebe pár otázek:
              jak dle tebe působily souboje? Bylo pro předvádějícího nutné se krýt a uvažovat nebo stačí jít klikatě vpřed a do toho se válet po zemi?
              Vypadá magie přesíleně nebo spíš jako plnohodnotný článek boje, který hráč bude muset použít, jestli chce přežít?
              Jak funguje krytí (jestli bylo krytí předváděno)? Kryl se předvádějící nebo se raději válel po zemi?

              Řekli vývojáři něco ohledně obtížností?

              Děkuji za odpovědi.
            • Ten smajlík se mi tam vloudil nedopatřením, samozřejmě tam patří tento. *4*
            • Jen musím podotknout. Záznam live je na stejné adrese jako bylo live video, takže můžete pohodově shlédnout v hd kvalitě. *10*
          • Core
            Ještě si vybavuji, že co se týče instalace, tak se bude skládat pouze ze čtyř jednoduchých kroků:

            1) koupit hru *1*
            2) instalace (vyžaduje - POUZE na poprvé! - připojení k internetu), stáhne se 50 MB soubor
            3) registrace (přináší spoustu výhod jako např. v budoucnu ZDARMA DLC obsah)
            4) spuštění hry

            Co se týče samotné 20 min. prezentace ze hry, tak člověk co ukázku hrál měl evidentně boj, znamení, vrhání bomb a pokládání pastí v paži. Čili žádné úsměvné "bojůvky" jako se dnes objevily u tohoto článku. I přesto byl nahypovaný hráč zneškodněn a to v parádním stylu. V takové krásné, úzké a kamenité soutězce na něj vybafl krabo-arachnid a ten ho nakonec dostal. Geralt neměl v tomhle prostoru příliš šanci na manévrování a kotouly. "Zamknul" arachnida do pasti, ale ten, ač znehybněn, po něm chrlil nějakou sra***, kterou ho chtěl otrávit. Takže pěkně zákeřnej bastard *1* Arachnid má úžasně rychlé pohyby, přesně jak pavouci v hororech. Vzpoměl jsem si na Odulu z LOTRa... No nádhera, co mám povídat! *2*

            Jo a jedna legrácka - lze zapalovat mrtvá těla...
            • To má být dolů, tolik příspěvků kvůli jedné informaci... *4*
            • A možnost hd už tam není, ale i tak je to super.
          • Core
            *4* ...no jo. Je to za dlouhé období RPG, které mě hodně pohltilo. Líbí se mi ta zapálenost CD Projectu, tým okolo Tomka Gopa jsou víceméně samí fans mistra Sapkowskiho. Mají obrovský smysl pro detail. Snažím se vše okolo Zaklínače 2 sledovat čili odtud pramení informovanost. Co se týče znovuvydaných knih, tak ty velice rychle mizejí z pultů. Tak např. unás na severu jsou již některé díly naprosto nesehnatelné.

            K dnešní prezentaci CD Projectu: výborná! Ani nevím kde začít... V každém případě pár informací.
            . Hra bude bez DRM, to stále platí, ale bude použit SecuRom.
            . Zaklínač 2 automaticky rozpozná sejfka z jedničky, pokud ho máte nainstalovaný.
            . První člověk, který dohraje všech 16 konců dostane spešl (vtipné) witcher tričko, které měl Tom na sobě.
            . Blood and Gore, Intense Violence, Nudity, Strong Language, Strong Sexual Content, Use of Drugs = 17+ takovou si vysloužil známku od ESRB
            . Strom se dělí na šerm / alchymii / magii - tři cesty vývoje charakteru

            A mrtě dalších informací...
    • Kua je to plný *9* *9*
  • Neviem ake bude ovladanie ale ta reakcia postavy na tie vonkajsie vplyvy a vplyvy ovladania samotneho mi pride strasne nemotorna aj ked lepsia nez v Gothicu ci Divinity ....
    • Core
      100% způsobené neumětelstvím hráče... Kdybys viděl profíka na dnešní CD PRoject prezentaci... nádhera, ladnost, strategie.
  • Geralt asi používá orbitrack, z těch věčnejch kotoulu ho musi bolet zada *4*
    • Amylee.Anderson
      A doma má jeden záložní... zdarma!
  • Ten běh s taseným mečem, je nějaký divný. Je tu někdo z historického šermu kdo by věděl jak se s mečem běhá? *4*
    Podle mě by čepel měla být spíše doprava než doleva. To nelogicky kříží ruce. A navíc ruce před tělem hodně omezují nejen pohyb ale i dýchání. I ta čepel lítá při běhu jako by měla jen 10 deka *1*. Hrot většinou bývá na místě a vyrovnávají ruce. Ale zaklínači mají určitě namakané zápěstí. *3*
    Ale co. Nedělám do toho tak si tu jen tak spekuluju. *1*
    • sidi
      pokial viem tieto veci boli vycitane uz Sapkowskemu ze neiktore veci su nerealne co sa tika sermovania ... no hold je tu stale ta carovna formulka ze Geralt je mutant takze pre neho moze byt boj s mecom ako pre obycajneho cloveka boj s hlinnikovym mecom alebo drevenym ... podla mna su to aj tak len detaily a v ziadnej hre nebol spracovany dokonaly serm ( ak sa mylim tak mi dajte vediet v akej hre to je ) ....
      • treba Mount & Blade ? : ) serm nedelam, takze nemuzu porovnat s realitou, ale ze vsech her co sem hral nebo videl, mi tam ten serm prijde nejlip zpracovanej
      • Kolik si myslis, ze takove paratko jako pouziva Geralt vazi proboha? :-)
      • Ano, sermovani je nerealne, ale strigy a mantichory potkavam kazdy den
      • Assassins Creed ?? není dokonalý ale koukatelný
    • Teď nějak nevím, za co mi dáváte negativní repku. Protože nepřemýšlíte nebo jen tak ze sportu?
      Máš-li problém, komentuj. Repku si strč.

      Nebo si vem do ruky několikakilový meč, chytni ho jako Geralt a proběhni se s ním stejně jako je to na videu.
      • Sry, koukám, že už to četli i lidi s mozkem, takže můj předchozí příspěvek už neplatí. (do doby než přijdou "reputační klikači") *1*
  • Panebože, tak za takový herní video vypustit do světa bych se styděl. Ten týpek co to hralá v první videu mi připadá jak 10 letý kluk bez inteligence necha do sebe sekat a ještš nedal ani jeden kombo útok... no jako sorry ale tohle moc dobrou reklamu neuděla ... A za další je vidět že vy z redakce to dost flákáte, ja být ve vaší redakci tak, si sakra najdu nějaký dobrý video ze souboje a ne takovolou lamárnu. *11* *11* *11* *11*
    • Upaluj před zrcadlo, dej si pár facek, pak se vrať, znovu si přečti info u článku a pak se tady omluv.
  • Možná mě budete kamenovat, ale já jsem tedy dost zklamán. Ony ty souboje nebyly ani v jedničce nějak skvělý (nicméně kromě nich byla jednička opravdu dobrá), ale tohle vypadá minimálně na stejné úrovni.

    A co to vidím? Opět ikonky pro vyjádření toho jestli jsem "hodňák", "jokař" nebo "badass"? No to snad ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit