Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasnej preorder ne?!
  • lol stejne....
    1. díl naprd akorát v tý dobe nadstandardni GFX, jinak nuda a stereotyp
    2. díl asi "top" serie, zmenseni stereotypu
    3. díl totalne a absolutne nanic, jen pro opravdové kasuální kojoty
    4. díl pro mě nic moc, ale pro lidi co serii (s jednim ok dilem) maj rádi, je to furt ok
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    secteno podtrzeno, jeden gut díl, 3 dily o nicem, a vsichni se tesej na 5 díl :D hotovo proste, neni vam pomoci... a kontrolni kod je SUX... coz o necem sveci, AC SUX!
  • Kruci, tohle chci i na PC, BF se mi líbilo hlavně kvůli soubojům na moři. Někdy jsem dokonce křižoval tamní vody jen abych se zaposlouchal do písní posádky.
  • Hehe, sranda, jak tu lidi píšou 'piráti, zase, ach bože.!!' kdo říkal, že Shay je pirát? Shay není pirát, ale normální námořník a templář. To, že se to zase odehrává na moři, neznamená, že to jsou zase piráti...příště nejprve nad tím obsahem uvažujte, než ho zhodnotíte -__-
    Mno, vyjádření k novému Rogue: plnohodnotný dodatek k Black Flag, podobně, jako Freedom Cry (že to tu nikoho nenapadlo), akorát, že o herním rozdílovém měřítku ala AC II a AC Brotherhood. Jako měla AC II další dva doplňovací díly, tak má AC IV svůj doplněk. Unity koupím, tohle, až bude na PC, rozhodně stáhnu..protože AC IV: BF bez pirátů a protože Shay - templář *5*
    A co se týká Unity, spousta lidí říká, že je to doslova 'pátý' díl..podle mě je to docela záhada, jestli je Unity prostě rebootovací doplněk k předchozím dílům, nebo je pro Ubisoft doslova AC pětkou..jsem zvědav, jak se budou jmenovat další díly série
  • Přijde mi, že dost lidí je tady asi zmatených. Tohle není "nový" díl v série. Tím bude Unity. Tohle je takový "přídavek" a to ještě jen pro staré konzole. Stejně jako byly první Bloodlines a poslední Liberation. A podobný přídavek bude mít v budoucnu i Unity.
    Ale oproti těm předešlým "hrám", který vyšly hlavně na handheldy, tohle bude velká plnohodnotná hra.
    Osobně doufám, že to v průběhu příštího roku vyjde i na PC už jen kvůli toho, že
    1) stmelí příbeh posledních třech dílů
    2) hratelnost má zase nové prvky, rozvinutí příběhu te druhé strany. Příběhy assassinů a templářů se začínají čím dál více stmelovat a je donře, že to jde vidět i ve hrách.
  • Nechápu co furt mají s pirátama. Asi podvědomě chcou ať lidi nakupujou v pirátské zátoce.
  • kubi-wan
    Mám tu sérii rád (spíš její začátky), ale tohle vypadá tak... nijace.
    Zaplaťpánbu za Unity, to má svůj výraz, ale tohle je prostě tuctovina.
    (Jasně, neze soudit ze dvou relativně krátkejch videí, ale firma by svoji hru měla prezentovat tim nejlepšim materiálem, ne?)
  • Ten přehrávač je strašnej...
  • Vždyť je to úplně stejné jako Black Flag, jenom jiný skin a mapa a budou po mě za to chtít plnou cenu *13*
    • standard ne? nechápu jak to nekdo muze kupovat. podobný "hry" a este si myslej jak tim spasej svet, sritom kuli lidem, kerý kupujou brak, akorát tak dostáváme další brak na hraní. Já hlasuju svou penezenkou! A ta je a bude ZAVRENA!! A bandwidth mam zdarma, nicmene i tak je ho skoda, pro podobný chujoviny!
  • Dokola recyklované věci. Hlavně mě mě baví jak nepřátelé ani NPC naprosto nereagují, ve druhém videu, na cokoliv co avatar dělá. Výbuchy, skoky, dopady nic se neděje. Omlouvám se ale tahle série je přehypovaná až to není hezké. Možná kdyby si brala za vzor Hitmana nebo MGS a byla více stealth a obtížnější. Jenže to by to pak zase nehrály "pařanky" a 13 letí youtubeři. Je mě líto, že hra jako je tahle má u XXXXté pokračování a jiné, kvalitnější tituly se dočkali jednoho dílu nebo dvou max.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit