Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aaaahhh!!! Fu*king noobs everywhere!!!

    *1* *1* *1*
  • Na i7 960 / 24 GB RAM / nVidia 460 1GB pod w7 64 bit se to seká docela dost.
  • Dohráno za 5 hodin a z toho byla 1,5 hodina frustrací u pěstních zápasů ... Těšil jsem se na super multiplayer, ale nikde nic vysvětleno není (ani třeba oživení vojáka) a jako pěšák nemám šanci proti tanku ... i to vybírání týmu je takové splašené ... zkusím se ještě na to podívat.
    • Potrebujes odbornu pomoc, tak sa mi zda ze mas 10-12 rokov,
      takze pre teba bude vhodna Children Gameska CoD *12*
  • To video je pecka, PS : dobre prispevky tam dole :) zase asi decka
  • tank mi odstrelý pod nohami železobetonovu podlahu a ja v pohode dopadnem s3poschodia *1* WTF *12*
    • ses asi hral na Bobici STS *11* co jo samej LAG, LAG,LAG
      • jojo *1*
  • Proc mam na Antiku BAN m sak sem cheatoval jen sem a tam ! *10*
    Chcem unban, jak to vyzidime ?
    • Napis mi PM a zalozim ultra Topic na foru.
      Viz Zunik ze v kutku duse te miluju a chci se s tebou postarat o male stenatka.
      No k veci, Dneska sem rozchodil BF3 na 13 az 17 fps, je to super gameska *14*
  • WaW to bude pecka, tesim se, moc moc
    • Sem nekde cetl ze existuje cheat, co zvysi FPS o 30 Procent, zadava sa ten cheat do consoly ?!!! kde je na to navod ?
    • mam doma celeron @ 1200 Mhz + integrovanu VGA /nejaku super od Ati s 256 ram/, pojde mi na nej KARKAND aspon na Medium detail ?
      • tiez nad tym uvazujem , Mam AMD Sempron 2200+/@2300+/ , 768 RAM ,+ Nvidia 6600 GT/ma krasny cerveny chladic a ten chladic i svieti na modro a blika !/,,, pojde mi to high na 1280x1024 ??? nebude to cukat/trhat ?
        • ja mam Durona 750 pretaktovaneho na krasnych 1000 Hhz /v odborni tlaci sem cetl ze to je vlastne 1 GHz/ , jak mi pujde mapa Karkand, na Battlefield 2 mi jela na 25 frame !
        • Mne tata koupil ted nove pc i3 procacek , 1 Gb DDR3 /je mrte rychloucka+ma i hlinokova chlazeni/a mam tam nejakou skvelou moderni grafiku od firmy Asus 7600 GS Nvidia /take ma krasne blikajici svietla+tunnig/ Ptam se vas panove : Jak mi to pujde na mim novym stroji ? muzu si to objednan na Vanocni svatky ??
          Ahojte kamaradickove moji ,
          PS: budu mit nick : MatisekBobic
  • Uz se tesim az to rozbehnem ne servru : MORDOR CZ-SK *16*
    • Jen se s toho nezblazni, nejlepsi jsou madarsky servers *5*
      • Madari neexistujú, to je len legenda a rozprávky starej matere *5*
    • Ceskej server ?
      • Cesko Slovensky server , tusim to ma stara parta co hrala Battlefield 2
    • *3* dobre jmeno pro server
  • Asi takhle , Ti co vlastní PC to umí s myší , toť logické a Ti co maj PS 3 nebo Xbox to umí s ovladačem . a Nevím komu tady cpou Píčířkáři někomu jaký jsou skilly na PC , a vyčítaj jak je to na konzolích nepřesný.. to už tady můžem rovnou řešit kdyby Píčířkář dostal do ruky real kalacha , tak si vymlátí zuby z huby a možná se i zabije .. to neznamená že na PC je v top ten v nějaký FPS a pak vyjde ven , a zmlátího člověk co je je někde na konci .. každej umíme něco a házet na někoho machra se nevyplácí :D :D :D *1*
    • Iba mi vime hrat jako skillers, mi jsme tu pani serverou, mame vlastni server a jsme na nim nejlepsi, jsme panove oblohy a hvezdni pirati !!
  • tx videa jsou nadherna ukazka, jaka je debilita delat FPS na konzole. vypada to jakoby to ovladal nohama... *1*
    • calwin
      hmm... ty sa vyznáš :P
      • Poslochejte mne, mam jeden dotaz.
        Maminka mi koupila novej notas nejlepsi cinske znacky HuiWein.
        Na krabice pisou data : CPU: coreDuo, 2 Gb DDR2, integralni VGA Intel, mam i krasnou mysku od genius/uz nema kolecko pise na ni OPTIC/, mam i nove windowsaky s oznacenim Microsoft XP S2,
        pujde mi na tom CoD bez omezeni detailu ? A take kamos ve skole mi ukazoval na super mobile znacky HTC /nepamatuji si typ/ obrazky letadel z BF3, pujdou mi ty letuni na plni Grafice ?
        dekuju vam
        • *3* jasne mam skoro to same ale od firmy Acer, notas ma 7 let a BF3 mi jede na ULTRA !!!
          A bez jedineho cuknuti, akurat Metro2033 mi par krat cuklo
      • ses DITE , Ja sem nejvetsi admin na svete a kapitan galaxie a ja budu zikat co je dobre a co ne *15*
        • no jo zase gayove z Bobici.cz - lol mate LAGS SERVER
          • Kto su Bobici ?
            • *4* presne tak , ja som dostal ban na BC2 ani neviem za co
            • no su to trosku iny ludia co musia mat vlastny server aby mohli kickovat ludi ktory by chceli lepsie skore ako oni. Ak sa chces nieco opytat tak ti daju Mute *11*
        • Jasnacka bracho, miluji te *14*
          • Pane Boze ty Bobici.cz su otravny , jak na serveru kde sa neda hrat /sami LAG/ tak i na foru *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit