Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejak rychle se vkradlo pomalu 4G VRAM co? Doufam, ze si z toho ostatni vezmou taky priklad. Chjo.
  • Děkuji, ale konzolové hopsačky s hratelností přizpůsobenou pro hlupáky nehraju. Tím pádem tohle můžeme přeskočit. Poprosil bych o další hru, kterou mohu zkritizovat. *1*
  • Na webu, kde může mít stejný hodnocení (8/10) tento odpad a Gothic II (je to vtip??) už nesleduju hodnocení. Jeden z miliona dílů AC, ještě průměrný, je hodnocený stejně vysoko jako nestárnoucí titul, ke kterému se ročně vrací spousty hráčů. Kdo z vás si za deset let zasteskne a zatouží zahrát Syndicate? Myslím, že takových moc nebude. Třeba se ale pletu, to ukáže čas.
    • Srovnávání hodnocení úplně jiných her je vždycky blbost, ale že sis z těch stovek recenzí vybral zrovna 13 let staré RPG, to už je moc *1*
      • no, jak moc je ta hra jiná? nemá se náhodou hodnotit celkové provedení hry a všechny její aspekty? Navíc AC a Gothic nejsou teoreticky žánrově tak daleko - AC je co..akční adventura s prvky rpg? Gothic je RPG akční adventura. Takže se i celkem držím v žánru.
        100% můžu říct, že jediné, v čem AC předčí Gothic je grafika. Možná vás napadne ještě něco, nevím.
        Ale právě jak říkáš, 13 let stará hra je lepší ve všem ostatním (!) a má stejné hodnocení. Jediný, co bych bral jako důvod nesrovnávat ty dva je fakt, že Gothic je ještě z doby, kdy se hry dělaly s radostí a pro radost. Dnes, zvlášť když mluvíme o Ubi.. jde od základu o něco jiného.
        Kromě kvality si myslím, že jde i o princip - dát stejné hodnocení poctivé, originální práci, a na druhé straně miliontému dílu pořád stejné série od giganta, který jede jen po penězích. Kdo jiný, než právě herní weby, by měl poukazovat na to, že něco není v pohodě?
        přiznám se, já si to i uwarezil abych viděl jaký to je. V momentě, kdy Jacob seskočí z vybuchujícího vlaku a prohlásí "Next time I'll walk" už jsem byl uklišoidován k smrti. ..
        • ty mas teda starosti. Si hrej co chces ne? 'Ztracet cas srovnavanim s Gothicem. Proc? Sakra tady je nejaka hra a ber nech bejt? Proc si nenajdes jinou, mas jich malo? Zaklinac, Fallout- tam taky diskutujes. Uz ho mas dohranej? Hral jsi new vegas? Hral jsi asasina dvojku- nej dil? Her jak maku, tak si vyber a nesrovnavej, nebo se z toho zblaznis. Asasin je jak serial. Lidi se tam chteji vracet. Tecka. Jediny co je na prdlajs jsou grafika naroky. Se s tim nemazali, protoze 4 giga vram ma troufam si rict jestli 10 procent hracu, tak je to moc. A prej s 2 Vram se jede na low...takze pak to je supr trupr grafika nekde a radsi by ses vratil o 4 roky zpet a plnou palbu- vypadalo by to lip jak ted. Ale to jsem slysel, tak mozna kecam, stejne jak ten od koho jsem to cetl :)
          • No..ztracet cas..od ceho potom to hodnoceni je? Hrani her neni moc o nicem jinem *3* a me je 24 a za poslednich 12 let jsem toho casu hram venoval fakt dost.. Takze new vegas sem dohral dvakrat a zaklinace vsechny jednou..jediny rpg co jsem nehral jsou ty japonsky,protoze mi to prijde jako absolutni kýč. Ja myslim,ze kdyz se necemu hodne venujes tak vzdycky zacnes srovnavat,je to normalni.
        • Co ty jsi za vylízanýho pičuska? Je ti snad jasné, že před 13 lety tu byla úplně jiná redakce, jiní lidi. Fakt demence. Jinak Gothic 2 má nějakých 79% na MT. Některé časopisy sáhly i k 5/10. Tak se prober ty nostaligický pičusku...
          • Kdyby jsi chtěl ještě dnes někomu nadávat za jeho názor, můžeš ještě jednou pod tento koment. Třeba tím uvolníš tu agresi, která ti koluje v žilách, a očistíš tak svou nebohabojnou duši. Prosím *3*
        • Amen bratre
    • gesto
      A ? vždy se hodnotí daná hra podle známky webu ne podle jiné hry, to bys jako nikdy nedal žádné fps hře víc bodu jenom proto že quake, doom a djuk :) jsou nejlepší ? a nebo žádné rpg si nezaslouží 9 až 10 bodu, protože baldur's gate mělo top hodnocení, neblázní ... btw assassin si tu 8 zaslouží, fanouška série, nezklame ba naopak potěší, a pro druhou stranu co nehrají Assassína jaký je rozdíl mezi 8 nebo 4 když to stejně nehrají ??? nehraju stratégie a je mi úplně fuk jestli nějaká dostane 1 nebo 10 bodů hrát ji stejně nebudu...
  • Och stiahol som to ze ci ma to bude bavit nie je to zle optimalizovane ale po par hodinach kochania sa dostavy stereotyp myslim ze som dobre spravil a usetril aj 10 euro ked to bude v akcii este to poseedujem *1* *1* *1*
  • Lukass
    Nejak nechapu lidi co hru celej rok hejtujou a pak ju v den vydani stahujou z warezu. Pro me kdyz je hra odpad tak me absolutne nezajima, delam to COD, u AC, a hromady dalsich AAA hovinek co vychazi. Tady ctu na hru vlnu hejtu a jakej je to provar a odpad a v den vydani stejni lidi pisou ak to tahaji a sou na to zvedavy. Zamyslete se proboha...
    • firebug
      Jednoduché. Spousta kritiků AC série se rekrutovala z fanoušků prvních 2-3 dílů a naivně doufá, že by se v novém díle mohlo "něco" změnit. Warez-demo je přitom stéle pohodlnější řešení než Steam refund.
    • Tilwaen
      Oni to těm vývojářům přeci musí nějak natřít, když dělají tak hrozně moc špatné hry. Kušuj s logickými argumenty.
    • Vetsina z nich by si neprala nic jineho, nez aby ty hry vychazeli kvalitni. Kdyz kritizujes tak se o to ocividne musis zajimat a pochopitelne to chces vyzkouset.
      Druha moznost je kritizovat aniz bys to vubec zkusil a nebo poslusne odevzdat korporacim rocni prispevek a doufat ze toho nebudes za hodinu litovat.
    • corfer
      Nechápeš? Tomu se říká klinická pseudointelektualita...
    • Vogon
      Tebe ta hra vůbec nezajímá? Jo, tak proto tu o ní v jednom kuse brečíš. Zamysli se proboha...
      • Lukass
        V jakym jednom kuse ??? *1*
        • gesto
          Normálně Lukassi každý den furt dokola v práci, doma na netu prostě brečíš a brečíš, nadáváš, že jak je ten assassiís špatný furt dokola, to už se fakt nedá poslouchat :))))))
          • Lukass
            Ze o tom nic nevim :-)
    • Draken69CZ
      Asi se pak lépe ospravedlňuje to stahování když "je to přeci tak špatná hra, mě stejně vůbec nebaví a taky krátká včera jsem ji dohrál a hned šla z disku hrozný odpad" *15*
      • Soude z tveho projevu silne pochybuju ze vubec vis co to disk je a ses schopen z neho neco odstranit.
        • Draken69CZ
          Asi nechápeš ty uvozovky viď *15*
  • Veskoslav
    Nedávno jsem dojel Unity (což skoro po roce, co ho mám doma je bída) a dokud nějak nezmění koncept a nebude nějaké zajímavé období (Starověk, Středověk), tak to jde zcela mimo mě. A co jsem četl, tak Unity bylo sice zabugované nebo bylo, ale je krásné. Průchozí budovy, živé město. Co jsem viděl videa, tak Londýn prakticky vylidněný, neprůchozí domy, stále dokola opakující hratelnost. Nevím, u Paříže mě bavilo i to období, ale průmyslová revoluce? Stejná nuda jako ta sranda v AC III. Kdyby aspoň vylepšili AI nepřátel atd. ale přijde mi, že je to pořád to samé.

    A kdo sleduje Candyland, tak udělal takové menší porovnání: https://www.youtube.com/watch?v=h4YU_hy9xFk
    • počkaj zachvíľu bude Assassins creed primal z lovcami mamutov templármi a assassinmi :D *9*
    • PreidaQ
      Ty vole, francouzská revoluce a nezajímavé období? Já si fakt stěží dokážu představit cokoliv přitažlivějšího.
      • Je velice zajímavé, když ti chodí lidi bez těl a lidi ležící v zemi, to musí být jako koukat na Dokument od Charlieho Chaplina *1* *1* *1* *1* *1* A pořád to neopravili do kloudné fáze a evidentně se na to vykálely, když mají venku přece novej díl *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Veskoslav
        Přečti si to znova:)
    • Morraw
      No jen zajímavé období tomu nepomůže, když zbytek bude stejná hra.. Japonsko? Divoký západ ? Španělská inkvizice? Plno perfektních kulis pro AC, ale už je z toho CoD. Syndicate je určitě stejný jako Unity, tam v nic nedoufám. Ale snad další díl bude úplně jiný a vydá se lepším směrem.
      To říkám jako dlouhodbý fanoušek.
      • Jsi asi hodně naivní, pokud si myslíš, že další díl bude "úplně jiný".
        • Morraw
          Já si to nemyslím. Já v to doufám. To je rozdíl.
  • Vypadá to, že to běhá solidně oproti Unity, ale jak to vypadá? Pokud je tam o polovinu míň postav, menší dohled (mlha) apod., tak to zas takové překvapení není.

    Btw v článku "hodnotil solidní osmičkou", wtf? 8 je velmi nadprůměrné hodnocení pro parádní hry, solidní je možná tak 6tka.
    • nightborne
      To je, tipuju, jakože "osmička tomu sedla tak akorát". Jakože se neváhalo mezi sedmičkou a osmičkou, nebo osmičkou a devítkou.
  • N0isy
    S 980 s 2560x1080 u mě pohoda 60 FPS na Ultra High + max AA. Čekal jsem optimalizaci ještě o něco lepší po minulém průšvihu, ale dá se to.
    • Do toho se vejdete pamětí? Já na 4G nemůžu jít přes FSAA, jinak překračuju 4GB VRAM.
  • gesto
    Hw nároky v pohodě na mém amd fx 6300 + r9 270x to běží vše na high + hbao + msa 2x a docela pěkně 45-60 fps ale co mně zaskočilo bylo že při spuštění hry mi píše že můj ovladač na grafiku je zastaralý ale přitom mám nejnovější a amd nic nového na webu nemá ...
    • Draken69CZ
      Tomu se pomalu ani nechce věřit.
      • http://pclab.pl/art67022-7.html v grafech
        • to je nějaké divné.. ok, mám 980 s boostem na 1509Mhz a paměti na 8GHz, ale mám stabilních 60 v 2560x1080.. graf ukazuje pravda pro referenční takty 35FPS v 1920x1080... rozhodně nemám o 60% výkonu víc... paměti mají rychlejší, procesor jen o 100MHz pomalejší...
          • Veskoslav
            Přečti si na Steamu recenze:) Tam spousta lidí nadává, jak to jede skvěle.
            • No a asi desetinásobek té spousty co nadává chrochtá blahem jak dobře to běží. Tož asi tak :)

              Dám na to jak to běží mě... byť uznávám že výkon mého přetaktu se blíží referenční 980Ti.
    • V jakým rozlišení hraješ?
      • gesto
        Full HD 1080

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit