Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Probuh mi nerikejte ze v dnesni dobe by nekdo hral takovouhle pitomou mlaticku... takovy hry jsem hral pred 15 rokama na sega mega drive.. tenkrat to mozna bylo zabavny ale v dnesni dobe?! A nevypada to o moc lip nez starej street fighter :D
    • Kdyby to právě bylo pořádně udělaný (jak píšu dole), tak bych to klidně hrál i teď, ale ono se to kromě grafiky od toho starýho Street Fightera nikam neposunulo *1*
      • vlastik.plaminek
        Takže ve starém SF šlo využívat prostředí a postavy se mohly dostat i mimo tu jednu obrazovku, na které začínaly? To jsou mi ale věci. To, co popisuješ dole je sice chvályhodný nápad, ale nějak si ho nedovedu představit v praxi. Vlastně dovedu, ale pak by to vypadalo jak ty zmiňované souboje z GTA.
        • To už jsou jenom takový fajn bonusy, ale pocit z toho souboje je pořád stejnej. Podívej se na tohle - http://www.youtube.com/watch?v=PvZchE30StQ (zhruba tak od 2:20), je to sice "blbý" izometrický RPG, ale fakt to působí jako když ty postavy maj nějakou hmotnost, setrvačnost a reagujou na údery uvěřitelně
          • vlastik.plaminek
            Jo, sice postavy působí, že mají hmotnost, ale zrovna z tohodle videa mi ten pohyb přišel takový přiožralý.
  • A takovouhle srágoru chtějí někomu prodávat? Nebo se to bude rozdávat v rozvojových zemích zdarma?
  • Pokud tam bude Deadpool tak do toho jdu. To je teprve pán.
    • ringmancz
      bude tam ale jeho tata Deathstroke
    • dost už s tim trollingem, Spideman stačil
      • Jo ale ti hrdinové od DC jsou prostě nesympatičtí.
        • Já mam taky radši Marvel, ale v DC hře prostě Deadpool nebude, se stim smiř *1*
          • Marvel je pro nerdy. Kdo je lepší, Batman nebo nějaký pošahaný kapitán amerika s americkou vlajkou na neoprenu a talířm v ruce?
            • takovej fight Spider Jerusalema s Jesse Custerem by myslim strčil do kapsy všechno, ale to by zas chtělo míň superhero stylizaci no
            • Já Vám nevím. Mě vždycky přišlo lepší Dark Horse anebo 2000AD. U marvelu jsou semtam dobré různé spin-offy, které si pohrávají s myšlenkou "co by kdyby". DC má zas Vertigo, jejichž komiksy nemají konkurence. Pochybuji, že se tam ale objeví třeba Spider Jerusalem anebo John Constantine. Bude to zkrátka asi taková ta klasická banda kolem Justice League. Což je škoda. Většina her a filmů dle komiksu pořád udržuje ten stereotyp, že komiks = zábava pro člověka po lobotomii.
            • Marvel i DC jsou hrozně trapný, nejlepší je Mašinka Tomáš
            • A Batman nemá černej neoprén jo?
            • a co je špatnýho na tom, že je to pro nerdy? V DC mi chybí nějaká kulervoucí story jako třeba minisérie Infinity Gauntlet (ale Batman je boží, o tom žádná)
  • Bude tam i Spider man?
    • Ještě se třeba pod ten článek o Star Wars hře od Obsidianu můžeš jít zeptat, jestli tam bude Spock
      • po režisérovi bych se nedivil, E.T. je taky ve Star Wars
    • jo jo a Captain America Iron man Hulk Wolverine a spousta dalších hrdinů od Marvelu *1*
      • = ne
  • sugyn
    A hele normalne vypadajici Bane.
  • Cypri
    To asi pro PC nebude co?
    • Kalper
      Možná bude, až jednou přestanou písíčkáří ve velkém krást... Takže vlastně nebude *1*
      • Cypri
        Tak určitě... A jaký další moudro mi řekneš?
      • ja miluju tenhle server clovek se zepta na pc to asi nevyjde co :D a odpoved je ne pc-kari kradou jsem v klidu jako pc-kar mam jen potrebu rict ze jsme mel vsechny konzole a kvuli penezum sem taky tahal a po pravde je to snazsi nez na pc stahnes nahrajes na flasku a jedes nebudu zde sirit warez ale kdyz sem porovnal vsechny platformy zjistil jsem ze jedina vyhoda mit konzoli je ze si muzete zahrat ve 2 na pc to dost mozne neni jedina vyhoda konzole ale grafika je jasna konzole znicili ne jednu super znacku crysis 2
        • Gratuluju, takhle dlouhej příspěvek bez jediný čárky a tečky jsem snad ještě neviděl.
      • Jasně, ty "písíčkáří"
        • Kalper
          *1*
    • bude, za 5 let s 15 fps :D
      • deridon
        uteklo 5 let od god of war 2 a jde to v 60 fps
    • kubi-wan
      Na to všichni se*ou.
  • Fajn no, ale podobný hry mě budou vždycky štvát, dokud nebudou působit aspoň o trochu víc "fyzicky". Vadí mi, jak kloužou po zemi (nemyslim to záměrný sklouznutí když chce vrazit do soupeře, ale takový to posouvání bez pohybu nohou když schytaj ránu a podobně). Vůbec z toho nemam pocit, že se mlátí namakanej superhrdina s obrovskou horou svalů, postavy vypadaj jak když nic nevážej a jen tak poletujou vzduchem, dík, nechci.
    • nekromant33
      chtel bych videt jak by vypadali bojovky s dobře zakomponovanou euphorií (tzn aby to nevypadlo jako pestni souboje v gta)
  • Bude tam i Lobo? *14*
    • vlastik.plaminek
      Lobo je na to moc OP. Jednou rukou by je zprasil všechny dohromady během jednoho kola a druhou přitom stíhal chlemtat jacka.
    • TheGGG
      Jo, ale pak to bude do 30 let nepřístupné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit