Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jen tak mimochodem, paní v tom briefingu říká:
    1) Tohle je obrovský milník pro lidstvo a stejně tak pro všechny ostatní druhy v galaxii.
    2) Většina z vás bude na Hyperionu, ostatní spolu se mnou na Nexusu. Spolu s tím vyrazí další tři archy, každá bude přechovávat jednotlivé (oddělené?) druhy.

    Což je podle mě dost neurčitý, jak to vlastně bude. Do toho můžou schovat kohokoliv.
  • ringmancz
    ta zpráva o tom, že budete hrát za jednoho ze sourozenců Ryderových a tata je N7 je nová nebo jsem ji zazdil?
    • Že se bude hrát za jednoho ze sourozenců a N7 týpek je jejich táta se už nějakou dobu ví. Ale řek bych, že až teď se profláklo, že ten N7 je Alec Ryder, člen skupiny, co jako první proletěla vysílačem Cháron a veterán války prvního kontaktu.
  • To ja koupil dvojku, rozehral a prestalo mne to bavit.
    • já měl dnes k obědu segedínský guláš a k večeři rybí filé s vařenýma bramborama a tatarskou omáčkou.
      • Mmm, segedínskej guláš... *4*
    • Smutny pribeh, Bobe, skutecne srdcervouci...
  • Morraw
    Prastará rasa..bla bla...dlouho spali... bla bla...už přicházejí! *zííív Takže zase "Reapers" ?
    Hlavně mě už nebude znova bavit zachraňovat svět. Tentokrát chci být zlý, přidat se na stranu nepřátel. Což ale nepůjde, ptže budou chtít zničit všechny rasy a bla bla. Takže budu jen typický Bioware douchebag. Pathfinder=Spectre pro soukromou organizaci (Cerberus) ? Trailer strašně nezajímavý. Jsem hlavně zvědavý na ten otevřený svět a možnost vyřádit se v něm.
    Lovecraftovská atmosfére prvního dílu, temné nebezpečí ze strany záhadných Reaperů a kouzlo objevování tajemených planet, kde snad ani nevkročila mimozemská noha je něco, co u mě první díl nikdy nepřekoná.
    • 9 z 10 her je o záchraně světa a boji proti všehozlu a ano, taky jsem z toho unaven, navíc to cpou i do her, kde by to člověk nečekal - Zaklínač 3.
      • Morraw
        Ten koncept mi nevadí. Ale celá první trilogie byla o tom zabránit galactické genocidě. A ikdyž jsi chtěl být "zlý", tak to na nějaký konečný výsledek nemělo vliv, ptže na konci sis mohl vybrat vždy jeden ze tří konců, ať už jsi měl průběh hry jakýkoliv.
        A bojím se, oprávněně, že to zde bude stejné. Možná začneš jako nějaký odpadlík nebo speciální agent, ale nakonec skončíš se zachraňováním galaxie jako Shepard bez možnosti vybočení.
  • Zir074
    Trochu mě děsí ten robo-červ, který vypadá, jakoby vypadnul z nějakého dílu Transformers.
  • ringmancz
    https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/standard-edition

    předobjednávky už jedou. zatím nic o DLC, jenom blbosti do multiplayeru, skiny a pet
    • Veskoslav
      Kdyby byla nějaká collectorka s Makem *1*
      • JJ.. Za 200 babek krásný Mako na dálkový ovládání .. ehm ..vlastně teď je to Nýmand ND1 (to bude asi od "náhradní díly").. Doufám, že to co nevidět bude na amazonu nebo někde, pre-order z usa nejde..
        A kdyby se náhodou moje žena ptala, tak je to pro syna, jo?
      • Je
  • jamar28
    Hlavně by to chtělo češtinu, nebo minimálně nějak upravit engine, aby ji mohli udělat aspoň fanoušci. *7*
    • K čemu čeština?
      • k hovnu váňa k hovnu...
    • ringmancz
      aby vznikli další Smrťáci?
      • jamar28
        Spíš abych si hru mohl dostatečně užít. Můžu si to sice zahrát v aj, ale nejsem prostě na takové úrovni, abych si větu přelétl během 2 vteřin a bez problému ji pochopil. Čím víc se soustředím na překlad, tím méně pozornosti můžu věnovat hře samotné a to je škoda, stokrát tak to platí u příběhových her typu Mass Effectu.
        • U BF1 je čeština přislíbena, prý se Frostbite podařilo prolomit a už se zase dělá i na Dragon Age, aspoň tak se vyjádřil Marek Tvrdý. Snad se češtiny dočkáme a čas do jejího vydání si budu krátit hraním MP, bez titulků se do singlu ani nebudu pouštět.
          • jamar28
            Tak to je skvělá zpráva! Já sice vím, že na internetu je každý rodilý mluvčí a nepotřebuje ani titulky, ale já si to holt s češtinou užiju víc. Počkám si.
  • To RC autíčko nutně potřebuju...
  • Jen doufám, že za těch 600 let konečně "vynalezli" tlumiče pérování. Mako jezdilo jako by se přechlastalo hopsínkovice... :D
    • Mako byl trest pro lidstvo, kam se hrabou Reapeři
    • V tech-demu "Maka", co vylezlo nekdy pred dvema a pul lety, to vypadalo velmi dobre. Vcetne tlumicu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit