Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdrc,mám odehráno 1700h....především by se měl zamyslet autor článku,žádný singl ani arény nejsou!!!
    Nechci se zastávat hry,její vývoj stagnuje.Hra vyšla 1/2015,vydala ji Sony (SOE),byly opravy,bylo přidávání nových věcí,po cca 3měsících tuto hru převzal Daybreak (DB)...od té doby se vlastně nic neděje!SOE avizovala hlavní zaměření na přežití,k tomu přidala minihru Battle Royal(BR),prostě na stejné mapě stílečku kde poslední zůstává.Hra je teď rozdělena a to tak že H1Z1 just survive a H1Z1 king the kill,mapa je stejná,na survivalu sbíráte věci,stavíte base ale o přežití to není,všeho je dost-jen vědět kde hledat,jediný protivník je další hráč(i)!!!King the Kill spadnete padákem,posbíráte ammo (kterého jsou tuny) a během omezené doby a prostoru (mapu začne svírat zelená mlha co vás zabije) se snažíte zůstat naživu...
  • Vrele nedoporucuju kupovat cokoliv od tehle vyvojaru.
    • plně souhlasím Daybreak studio zatím mrví co může, hrál jsem ještě pod SONY hry, Everquest II, Landmark a H1Z1, a vše jde do prčic, pod Sony vycházeli aktualizace skoro každé dva dny, pod Daybreak skoro každé dva měsíce *1* *1* , Sony bylo schopno přidat do updatu každý týden 2 nové předměty na crafting základny, Daybreak za půl roku přidá jednu pušku ( která v H1Z1 ve hře o přežití nikoho nezajímá) a za další měsíc vydají update kde můžete do té pušky sehnat dokonce i náboje *1* *1* *1*
  • nesliboval se SP?
  • první dny po vydání jsem byl ze hry nadšen, osobně vůbec u takové hry nechápu proč tam je režim PvP, je tam jasný nepřítel a to jsou zombie tak proč ještě vraždit spoluhráče, to je jediné co mi na té hře přišlo stupidní, po pár měsících totálního nevývoje musím říct že H1Z1 je naprosto katastrofální a odfláknutá hra která se od data vydání téměř nezměnila, slibovali mapu velikosti spojených států a je tam mapa velikosti nějakého městského parku, škoda jak to tak špatně dopadlo, mohla to být super hry když by tam šlo stejně o přežití a budování jako v ARK
  • FattyPillowFan
    to tam jako lovísh lidi_? blee
  • Takže mám nahráno přes 100 hodin na H1z1, musím říct, že to špatná hra rozhodně není, P2W tato hra rozhodně není -,- jedná se o kosmetický změny. "Singl" není prázdnej, pokud nehraješ sám.
    Bohužel druhá část hry jednoduše po pár hrách omrzí
    • "singl" snad hrajes sam, jinak je to uz neco jinyho, ne?
    • Která část hry omrzí, MMO?
  • Double the game, double the money! *5* *1*
  • Jack1947
    Taksi to shrnmě je to podstatně hnusnější než konkurence, je to F2P ale není to přímo zadarmo a je to P2W... tedy ono už se v tom fakt nedá moc vyznat - jedna část bude F2P a zbytek P2W - snad se tam nerbudou glitchovat zombíci skrz 1 patro domu.
  • Tak nic tak špatného jsem dlouho neviděl. Vypadá to jak když to dělal jeden člověk asi tak měsíc, s dnešníma možnostma herního vývoje
    • Samozřejmě soudím jen podle trailerů, setkávám se s těmito hrami zcela poprvé
  • Ze začátku to prej bylo celkem dobrý, ale je to prý úplně doje**** mikrotransakcema.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit