Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Mně se na hře líbí ta atmosféra, kdy vlastně temný a nepřátelský svět je zalitý sluncem s modrou oblohou. Má to tak vlastní kouzlo. Pokud v pokračování minimálně zachovají vše co fungovalo v prvním díle, budu spokojený :)
  • Moment, proč to stále není na ofiko YT?
  • cumpi3
    tehle hre preju uspech a to nejen proto, ze jednicku miluju a na tohle se velmi tesim...ale predevsim proto, ze podivame-li se na prodeje prvniho dilu, je tak trochu zazrak ze tento dil vubec vyjde a hlavne je to hodne velka odpoved na otazku, proc ty vyvojari jedou na jistotu jednu a tu samou vec a nezkousi nic noveho a poradne pokrokoveho...protoze se na to vsichni vy*rou
  • První hru jsem nehrál, jsem tedy nezasvěcená duše. Ani jedno z videí mě nepřesvědčilo o tom, že hra nabídne dobré prostorové "cítění" a že se bude hrát přehledně. Tím neříkám, že to tak nakonec skutečně nebude, nesnižuji ani potenciál hry nebo tak, jen čistě v reakci na tyto dvě videa: víc než 80% záběrů je z jiných videí a trailerů - a jen z koukání mam pocit, že teda jako nic moc. Ovšem samotné hraní může být o něčem jiném. Závěr: na základě materiálu, který je zatím o hře k dispozici, bych si hru prostě nekoupil.
    • Jednička je velmi často v akci na Steamu za cca 2,5 Euro. Určitě to i stojí za to!
    • Jack1947
      Mirrors edge je parádní rychlovka ale nezahrát si jí by byl hřích, já už nevěřím tomu že by jí nějaký další díl překonal... prostě něco tak originálního se jen tak nevidí.

      Prostě kde jinde je tak krásně provázanej Parkour a FPS... nikde. Zahraj si 1čku určitě stojí za to i po letech.
      • FPS? To myslíš tu pasáž, kdy máš na cca minutu sniperovku? Jinak bych se nezlobil, kdyby dvojka byla mj. i plnohodnotná střílečka, třeba s tužšími minibosy před kterými by byla nutnost zdrhnout.
        • Jack1947
          Zbraně jsem využil max párkrát za hru, já bych byl radši kdyby to zůstalo věrné originálu FPS je fůra ale takovýhle - bych se nedopočítal.Protože žádné nejsou.
  • Jack1947
    Takže... nekoukáním na videa atp.. u AAA her se člověk vyhne případnému zklamání... tak co kdo taky to tak dělá začne dělat... ? *7*
    • Prvni pulku jsem po nekolikatem precteni zvladnul ale tu druhou uz opravdu ne *1* Co se tim basnik snazil sdelit?
      • Jack1947
        Že těch her tolik nevychází a ignorováním videíí... je možnost že třeba to zklámání nebude tak velké jak hra výjde... chceto naučit se číst mezí řádky (u mých příspěvků).
        • Ty jsi mi pacient *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit