Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines
    S poslední větou autorčina článku naprosto souhlasím, je to počertech dobrá hra....
  • dworkin

    Jsem patriot, raději se podívám na samozřejmě rovněž zdarma uvolněné video o vývoji Kingdom Come. Oh, wait a minute.

    • moody

      Cekal jsem, ze se nekdo ozve. Dokument o KC byl slibeny backerum na kickstarteru, proto ho nemuzou dat zdarma. Oh, wait...backeri ho maji zdarma.

      • dworkin

        Omyl, bylo slíbeno DVD s tím dokumentem. Samotný film v digitální podobě by klidně uvolněn zdarma být mohl, jen kdyby byla vůle.

        Mimochodem ta DVD už dorazila, nebo to zůstalo u te ojebavky, že žádné DVD nebude?

        • moody
          https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance


          Mne to teda ukazuje za 20 liber "Making of Video permanent view link "

          Tim padem by bylo porad nefer, kdyby ho dostal zdarma i backer ktery dal 10, natoz kdo neprispel nic.

          DVD je tam od 25, ale plneni stretch goalu to uz je jine tema.

          • dworkin

            Lidi, co zaplatili, ho měli s časovou exkluzivitou. Nevidím problém v tom ho teď uvolnit pro všechny. Sem tam si můžeš z nějakého storu stáhnout zadarmo hru, která se jinak prodává za peníze. Je to nefér vůči lidem, co za ni zaplatili? No není, protože ti už ji mají dávno dohranou.

    • SalemCZ

      nejsem d3bil a můžu se podívat na obě videa

      • dworkin

        Můžeš i zabít svoji matku.

        • SalemCZ

          Jak víš že ještě svoji matku mám?

          • dworkin

            Tak nejlepšího kamaráda.

            • SalemCZ

              Nechceš být můj nejlepší kamarád? 

              • dworkin

                Reakce na příspěvek:

                Nechci. Můžeš udělat spoustu věcí. Můžeš se i podívat zadarmo na film, který je placený. Pointa je jinde. Budu předpokládat, že nejsi mentálně opožděný, pointu samozřejmě chápeš, a jenom máš chuť otravovat. Hodně štěstí, moje neděle ti nepatří.

                • SalemCZ

                  Reakce na příspěvek:

                  Já ti spíš říkám že člověk nemusí mít na výběr jestli jednu nebo drohou věc, může mít obě. A nikdy neříkej nikomu že může třeba zabít vlastní matku, nikdy nevíš jestli ten druhej ji třeba nezabil při autonehodě a nemá výčitky dokonce života. 


                  P.S. dneska je den matek tak bys ty sví měl jít zavolat.

                  P.S.2 můj případ to s tou matkou není.

                  • dworkin

                    Reakce na příspěvek:

                    Taky bych neměl nikomu říkat "zlom vaz", protože třeba kamarádovi při tělocviku nešťastnou náhodou zlomil vaz.

                    Ne, fakt nebudu kvůli 0,0000001 % pravděpodobnosti, že se někoho dotknu, psát něco jinak.

                    Matce jsem z recese zavolal, podle očekávání ji to pobavilo. ;)

                    • SalemCZ

                      Reakce na příspěvek:

                      Takže tvrdíš že z 7,7miliard lidí  jenom 7.7 lidí zabilo pomocí nehody svoji matku?

                      • dworkin

                        Reakce na příspěvek:

                        Přesně. Ten 0,7 ji omylem ubil svojí dřevěnou nohou.

                        • SalemCZ

                          Reakce na příspěvek:

                          těch 0,7 je ještě v umělém spánku. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit