Přejít na výpis diskuzí

Dvouhodinový dokument vypráví příběh vývoje God of War

11.5.2019 9:03
Šárka Tmějová 17 příspěvků

Pamatuju si, jako by to bylo včera, když na disku mého PlayStationu 4 přistála recenzentská kopie God of War… Dobře, nebylo to včera, ale před rokem a ten přesný moment si na rozdíl od samotného hraní nepamatuju, rok 2018 se ale do historie série každopádně zapsal zlatým písmem. Stejně jako do historie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines
    S poslední větou autorčina článku naprosto souhlasím, je to počertech dobrá hra....
  • dworkin

Jsem patriot, raději se podívám na samozřejmě rovněž zdarma uvolněné video o vývoji Kingdom Come. Oh, wait a minute.

• moody

Cekal jsem, ze se nekdo ozve. Dokument o KC byl slibeny backerum na kickstarteru, proto ho nemuzou dat zdarma. Oh, wait...backeri ho maji zdarma.

• dworkin

Omyl, bylo slíbeno DVD s tím dokumentem. Samotný film v digitální podobě by klidně uvolněn zdarma být mohl, jen kdyby byla vůle.

Mimochodem ta DVD už dorazila, nebo to zůstalo u te ojebavky, že žádné DVD nebude?

• moody
          https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance

Mne to teda ukazuje za 20 liber "Making of Video permanent view link "

Tim padem by bylo porad nefer, kdyby ho dostal zdarma i backer ktery dal 10, natoz kdo neprispel nic.

DVD je tam od 25, ale plneni stretch goalu to uz je jine tema.

• dworkin

Lidi, co zaplatili, ho měli s časovou exkluzivitou. Nevidím problém v tom ho teď uvolnit pro všechny. Sem tam si můžeš z nějakého storu stáhnout zadarmo hru, která se jinak prodává za peníze. Je to nefér vůči lidem, co za ni zaplatili? No není, protože ti už ji mají dávno dohranou.

• SalemCZ

nejsem d3bil a můžu se podívat na obě videa

• dworkin

Můžeš i zabít svoji matku.

• SalemCZ

Jak víš že ještě svoji matku mám?

• dworkin

Tak nejlepšího kamaráda.

• SalemCZ

Nechceš být můj nejlepší kamarád? 

• dworkin

Reakce na příspěvek:

Nechci. Můžeš udělat spoustu věcí. Můžeš se i podívat zadarmo na film, který je placený. Pointa je jinde. Budu předpokládat, že nejsi mentálně opožděný, pointu samozřejmě chápeš, a jenom máš chuť otravovat. Hodně štěstí, moje neděle ti nepatří.

• SalemCZ

Reakce na příspěvek:

Já ti spíš říkám že člověk nemusí mít na výběr jestli jednu nebo drohou věc, může mít obě. A nikdy neříkej nikomu že může třeba zabít vlastní matku, nikdy nevíš jestli ten druhej ji třeba nezabil při autonehodě a nemá výčitky dokonce života. 

P.S. dneska je den matek tak bys ty sví měl jít zavolat.

P.S.2 můj případ to s tou matkou není.

• dworkin

Reakce na příspěvek:

Taky bych neměl nikomu říkat "zlom vaz", protože třeba kamarádovi při tělocviku nešťastnou náhodou zlomil vaz.

Ne, fakt nebudu kvůli 0,0000001 % pravděpodobnosti, že se někoho dotknu, psát něco jinak.

Matce jsem z recese zavolal, podle očekávání ji to pobavilo. ;)

• SalemCZ

Reakce na příspěvek:

Takže tvrdíš že z 7,7miliard lidí  jenom 7.7 lidí zabilo pomocí nehody svoji matku?

• dworkin

Reakce na příspěvek:

Přesně. Ten 0,7 ji omylem ubil svojí dřevěnou nohou.

• SalemCZ

Reakce na příspěvek:

těch 0,7 je ještě v umělém spánku. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit