Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz tak na to koukam je tam zase jen hromada nalestenych aut a zadny tuning .... prave na tuning me serie nfs dostala ... a kdyz jsem se dozvedel o pokracovani MW tak sem byl rad ... ale oni to stejnak spackaji ...
  • Spis mi to pripomnelo Unbounded, vylepsene ale nic moc zatim, bouracky bylki pekne naskriptovany, doufejme ze to skonci aspon jako Burnout.
  • Mě by stačilo, kdyby udělali remake NFS 2 Special Edition.
  • Jedné k čemu mě to **** video vyprovokovalo je, že jsem si nainstaloval NFS Porsche. Pamatujete si takové blbosti jako třeba zapínání světel (efektní u výklopných reflektorů), poškození které se projeví na jízdních vlastnostech, nutnost mít finance na opravu poškození, vylepšování auta-kupování nových lepších dílů, změna barvy laku i barvy interiéru, efektní prohlížení auta v showroomu, rozdílné jízdní vlastnosti jednotlivých aut (šílená 911 s ustřelujícím zadkem), zpětné prohlížení jízdy v replayi a její uložení... ? Pamatujete si to? Žádné dementní omalovánkové menu, kde nevíte co jste si vybrali a jaký závod vlastně jedete? Fajn zábava, tyto blboučké rádoby akční závody se můžou jít zahrabat.
    • Přesně tak, pokud tam nebude tunnig, měnění interiéru, kupování nových dílů, tedy šperkování si svého auta tak to není NFS a ať vůbec nešpiní jméno Most Wanted. Měli to spíše pojmenovat Hot Pursuit 3, tak akorát nebyl otevřený svět, jinak je vše stejné, jak policajtí, tak auta přímo s továrny, u kterých se dá změnit jen barvä a to jen z 5.
    • Divotvurce
      Mě se líbily blinkry i když byly k ničemu. *1*
      • Nemáš pravdu, já sem je používal při předjíždění ostatních účastníků provozu kteří dodržovali rychlostní limity :D
        • Jj to vše byl masakr:) Rád pamatuju... a ta featura! :-D SUNDAT V MENU STŘECHU!!! :-D a jet bez ní:) A Factory Driver:)
  • Vidlec
    ... A tvůrci na heroinu. Každej má to svoje.
  • Možná jsem divnej ale jediná ávodní hra která mě kdy bavila byla NFS:U2 a to jen kvůli možnosti tunningu :D
  • nfs byla snad prvni hra na pc, co me fakt zaujala a bavila, ale poslednich deset let je to strasne, kazdej dil je snad horsi a horsi, destrukcni model - nula, jizdni vlastnosti - nula... vsechno beru smykem, brzdit ani nemusim, policajti - nula... jsou jak otravnej hmyz, jsou uplne nesmyslny, cela hra bude stat za hodne sprostych slov... dokonce i grafika, ktera se vetsinou i u nfs porad lepsi a lepsi, tak v tomto pripade tomu tak neni, protoze the run vypadalo o dost lepe
    • Ono novemu NFS bude asi priamym konkurentom, ked sa tak na to pozeram, novy Asphalt 6 pre smartphony. :))
    • Tato serie se casem vykrystalizovala do takove podoby ze lepsi jizdni model by byl hazenim perel svinim. Myslim ze cilova skupina je naprosto jasna a jizdni model je asi to posledni co ji zajima. *1*
  • Umaroth
    Já si myslím že není na místě říkat HOP takhle dopředu.
    PS: Mě Forza zkazila všechny ostatni zavodni hry *15*
    • To jsme na tom stejně. Mě zaujalo i GT5 ale to spíš kvůli fyzikálnímu modelu. Celkově jako hra je prostě Forza4 o něco lepší :) viz třeba možnost úpravy auta
  • Divotvurce
    Teď jsem si uvědomil, že i v Porsche Unleashed byly někdy svinsky široké silnice *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=ZMUoVMA82h4
    • DangerousDave
      tieto široké cesty bolo asi jediné čo mi na NFS5 skutočne vadilo, keď som si pozeral replay niekedy to vyzeralo ako autičká na dialkové ovládanie *1*
    • Z toho videa jde hezky cítit mírná dávka skillu, který je u takové arkády zapotřebí... přestože je to stará hra, na to video se dívá líp než na tohle co je u tohoto článku.
      • DangerousDave
        toto je pekná jazda http://www.youtube.com/watch?v=Mw8p7HXPo6w *3*
  • a proč nám to řikáš? nám je to uprdele že ses někde nejvetší admin.. bože :D *6* *7*
    • asi je to nejvetsi Č....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit