Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě stačí vědět, že to dělaj lidi co makali na Thiefovi a vím, že to bude pecka. Těším se.
  • x_ander
    Dishonored vypadá jako kříženec Half-life 2, Deus ex a Bioshock. Pokud si od každého ze zmíněných herních velikánů vezme alespoň trošku toho dobrého, tak nás čeká pořádná pecka. A trailer je naprosto ukrutný, ta hudba tomu dává neskutečné grády.
  • Taková zajímavot:
    Concept art k této hře dělal Sergej Kolesov, který se stal jedním z výherců letošní E3 výstavy/soutěže "Into the pixel" http://www.intothepixel.com/artwork/2012_contest_winners.asp
    Sergej v současnosti pracuje v Brně ve studiu Vatra.
  • Krev vypadá docela divně
  • tihle stvořili dokonalost jménem Arx Fatalis a pak neméně známé lineární rpg Dark Messiah of Migh and Magic. První jmenované je skvost, leč druhý titul trochu zklamal, ať už grafickými limity jako dohlednost, či někdy podivná fyzika, tak nadruhou stranu šokoval kvalitou a zábovností soubojů. Myslim že Dishonored přinese čerstvý vánek na herní scénu. Arkane studios zase přijdou s něčím jiným
  • podobají se souboje alespon trochu Dark Messiah ?
    • sleepless
      Ano, feeling mají prakticky totožný.
  • hh what shall we do with the drunken sailor krutej song, neříkám nic a teším se *8*
  • melny
    Já vím, že to bu de úplně jiná hra, ale mě to tím prostředím a trochu i grafikou připomíná Fable 3 :)
  • Sakra, už aby vyšel novej Thief, hodně mi ho to prostředí připomíná
    • Pilgrim66
      To bude pravdepodobne tim, ze na "Dišonyrdu" makaj lidi co delali Thiefa.
  • skoda tech "vala svetu" tripodu, jak tohle vidim, tak mne to nudi. neco originalnejsiho by uz nebylo ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit