Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Předně velký dík za všechny rozhovory a to včetně titulků. Pochval za zásluhy není nikdy dost!
    Apropó chtěl jsem se zeptat, kdo vytvářel tu úžasnou hudební znělku k E3 videím a reportážím?
    Ke hře: vypadá to slibně. Spíš se mi líbily staré kousky a starý engine (holt jsem obecně srdcař na Infinity a jemu podobný grafický styl), ale opravdu to vypadá pěkně.
  • Shania
    Na hrách na tahy mi nejvíc vadí, čekání na to, až dokončí tah počítač, nejvíc mě to štvalo v pozdějších Total Warech a v JA2 obzvlášť pokud se do boje zapojuje milice. Tady to ale vypadá, že to bude odcejpat, tak proč to nezkusit.
  • sakra, a já ještě pořád nedohrál Divine Divinity (a to už mám koupenou i Beyond Divinity a Divinity II)... asi bych se nad sebou měl zamyslet, taková ostuda.
    • Corvus
      Já vůbec letos doháním "staré" gamesy: zrovna jsem dohrál Posla smrti III, The Moment of Silence, Gray Matter, teď doplňuju Thief: Deadly Shadows (vy-ni-ka-jí-cí) a chystám se sprznit první Bioshock (ale vzhledem k tomu, že prakticky hraju pouze adventure a RPG), tak nevím, jak zkrotím FPS pohled a poměrně hbité Splicery... :)
  • Určitě si to koupím, ale je mi líto hezkého enginu, co měla Divinity II.
  • Fallout 2 + Ultima VII? Existuje vůbec lepší kombo? Čekám jen to nejlepší, a myslím, že zklamán nebudu.
  • MidnighT91
    Tahle hra bude dobrá !!!
    • Divine Divinity - pro mne jedna z nejlepších her
      Beyond Divinity - nebavila mne
      Divinity 2 - bavila
      Original Sin - těším se
    • achjo ja souhlasim :)
    • Larian su srdciari. Nesmierne sa tesim, toto bude perla! WL + divinitka = izometricky raj!
    • Ju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit