Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hlavní hrdina obšlehnutý z infamous. Je to vidět na první pohled
  • OT: Nevíte někdo o nějaké povedené FPS ve stylu HL1 nebo F.E.A.R? Myslím střílečku bez otevřeného světa, koridor ale převážně indoorový a žádné sci-fi zbraně ale klasické guny. Níže v komentářích někdo psal, že je jedno, že je spousta zombie her, protože v ostatních žánrech je také výběr. Ale nic podobného nemůžu najít, tak budu rád za Vaše případné návrhy.
    • TheGGG
      Call of duty black ops 1 a 2
      Call of duty modern warfare 1 a 2 a 3
      Medal of honor (poslední dva díly)
      battlefield 3
      • To asi ne. COD nemá s přestřelkami v uzavřených prostorech nic společného. Asi si reagoval z mého příspěvku pouze na slovo "koridor" ale jinak díky za snahu.
    • firebug
      No třeba poslední Bioshock se typem zážitku dost blíží k Hallf-Life. Nebo Metro LL a možná ještě Singularity.
      Ono je ale dost obtížné najít nějakou hru, která má stejné vlastnosti jako jiná hra a zároveň to není pokračování, ale házet vinu na "populární zombie žánr" je dost zcestné.
      Schálně se podívej na nějaký žebříček nejlepšich FPS a sám se rozhodni, jaká z těch her je nejbližší tvému zážitku z Half-Life nebo Fear. Historicky jich moc nebude a zombie jsou přitom v kurzu jen posledních pár let...
      http://www.complex.com/video-games/2013/04/the-50-best-first-person-shooters-of-all-time/brothers-in-arms-road-to-hill-30-2005
      http://games.tiscali.cz/katalog/pc/?tag=fps&sort=rating
      • Bioshock jsem hrál a bavil mě ale už to na mě bylo dost fantasy. Metro LL se zdá asi nejblíž tomu co hledám a Singularity zagooglim, to mi asi uniklo. Děkuji za odkazy, prohrabu se tím a třeba něco najdu.
  • OT: Nevíte někdo o nějaké povedené FPS ve stylu HL1 nebo F.E.A.R? Myslím střílečku bez otevřeného světa, koridor ale převážně indoorový a žádné sci-fi zbraně ale klasické guny. Níže v komentářích někdo psal, že je jedno, že je spousta zombie her, protože v ostatních žánrech je také výběr. Ale nic podobného nemůžu najít, tak budu rád za Vaše případné návrhy.
    • Nehrál jsem, ale co Singularity?
    • Jack1947
      Jo F.E.A.R ten je pouze jeden no, ( ty 2 pokusy se srovnavat nedaji ani mu nesahaji po kotniky max ta 3jka se trochu priblizila.) Ne Obavam se ze zadna FPS v dnesni dobe neni ve stylu ale staci pockat na Rise of the Triadsa celkem brzy 27...
  • Jack1947
    Zombie + Parkour = totu jeste nebylo tudiz to muze byt pecka, od tvurcu Dead island ani nic jineho cekat nelze snad povedenejsi hru nez byl dead island.
  • The Walking edge... lol
  • Lidem se nikdo nezavděčí. HALÓ je tu PARKOUR! Všichni tu jak ovce bečí nad zombie hrami, ale ani jeden komentář s trochou vděku za parkour, vždyť je ho jak šafránu. Tohle bude možná teprv druhá 3D parkour hra.(Mirrors edge....Prey 2 ještě nevyšlo)
    • Ronox
      ještě nudnej Brink. Jako pokud by uměli budovat atmošku a udělat mix Mirrors Edge s Dead Islandem v mnohem rychlejším tempu, tak bych do toho šel.
  • To zas bude blbina na rovinu uz me ty zombie nebavi ani v nejmensim.
    A jinak prestante tady knourat kvuli tomu prehravaci na Games.cz to ze si neumite nastavit kodeky pripadne ovladace je vas problem a ne stranky ja jsem jeste nemel jediny video co mi neslo prehrat
    • + za to že lidi tady sou dem*nti a neumí si zprovoznit ani video na internetu. :) K zombie se vyjadřovat nebudu protože mě zase baví ale je to z těch mnoha jenom opravdu málo které z toho tématu dokáží udělat dobrou hru a těch dalších 80% mě nezajímá.
    • GlaDOS
      Tak nehrej všechny zombie hry. Vybírej si jen ty lepší. A těch je co bych na jedné ruce spočítal.
      • Třeba takovej Dave :-)
  • ou fakkk.....her se zombiky neni moc uz se tesim!
  • Stormangels
    Nevite pro kolik je to přesně hráčů?
    • Psali prece ze coop pro 4 jako v Dead Island.
  • Run Boy Run od Woodkida se sem vůbec nehodí a to je moje oblíbená skladba. Velice špatnej výběr hudby do traileru, kterej sám o sobě vypadá celkem k světu.
    • Pilgrim66
      Vidis a mne hned prislo, ze tahle pecka od woodkidu se k tomu neuveritelne hodi.
      • No určitě pak znáš taky videoklip, jak jinak než opět od Woodkida. A tím je řečeno vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit