Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Jestli nepůjde nastavit Kinect tak, aby se legionáři vrhli v útok na příkaz "KRLEŠ!", tak to nemá cenu *15*
  • to klikani pismenek aby ste udelali sek bude otravne
    • MrSanta
      Přečti si článek. Klikání písmenek abys udělal sek není potřeba. Písmenka slouží pouze pro bad-ass momenty a (asi) doplňují zdraví.
  • Hmm dalsia hra ktoru si zahram na youtube alebo este radsej si rovno pustim Gladiatora a bude to asi rovnako kvalitny zazitok a mozno bude aj rovnako dlho trvat. Toto ma fakt kvalitu akurat ako tech demo a nic viac.
    Ostatne mam pocit ze velka cast aktualnej produkcie hier postrada nejaku hlbku a viac napadov. Vecsinou mam pocit ze hlavnemu dizajnerovy skrsne v hlave jedna myslienka a to je tak vsetko. Okolo toho potom nabalia a vybuduju hru, ktora vela krat postrada logiku ale sak co aj tak to nakoniec grafika preda.
  • Tady je nový gameplay
    • Tady je nový gameplay
      http://www.youtube.com/watch?v=1Qi_2RARYR4
  • Mně se "líbí" ta rozmanitost nepřátel. Dva modely barbara, jeden dva podobné obličeje. O římských vojácích nemluvě. Paráda no *1*
    • Paulcz
      to jsou instance, holt nextgen konzole :)
  • Kdyby to převzalo bojovej systém z chivalry, tak by to byla naprostá pecka. Navíc kdyby byla možnost co-opu. .. Ach jo , samý kdyby .. *11* snad někdy, časem... zatím nic takovýho neexistuje , nebo snad jo ?
    • coop her je tak málo, že skutečně aktivním přístupem je všechny dohraješ za pár dní. Coop hry jsou klenoty, kterých je šíleně málo. Multiplayer jako takový je standart, jenže to není ono. Coop je něco uplně jiného. Má atmosféru a je velmi zábavný. Škoda, že jej vždy podceňovali. Hrozně rychle se dohraje. Chybí tam různé módy pro znovuhratelnost. EA například dělá strašnou chybu ,že do Battlefieldů neimplantuje Ai boty. To by pak bylo něco naporsto skvělého. No bohužel...
  • Mně se to líbí. A to tak že moc.
    • Tady už člověk nemůže říct ani svůj názor :-D jinak ho vymínuskujou xD
      • Přesně tak. Jak se člověku líbí něco na Xbox One, hned je za blba. Nu což, vlídnost, respekt a tolerance už je minulostí #dealwithit ;-)

        Jinak, abych jen neplácal prázdnou slámu: mě hra zaujala velice, protože mě bavilo i Gears of War, tohle vypadá podobně, jen je to kultivovanější a s některými zajímavými možnostmi navíc. Navíc starověký Řím si nechám líbit! Zajímavé je, že přítelkyně je z Ryse nadšená, jakmile budeme kupovat Xbox One (tak po novém roce), Ryse chce. :-) Já čekám na Halo 5... ;-)
  • BLADIA-AMNESIA
    Je normalni, ze ve vlne, kde bezi i hrdina, vsichni popadaji kvuli zasahu sipu a hrdina bezi dal, a jeste se stihne zastavit a podivat se na zasazeneho kolegu?
    • tak ono uz celkom haluz bola v tom E3 videu aj to ze zatial co obrancovia na nich strielaly z hradieb sipy, rimania to v pohode dohodili kopiami. Nuz co olympionici.
    • tjn.. takové věci vadí i mě.. liberálnímu hráčovi.. bylo až děsný jak se zastavoval na tý pláži.. jako by se tam přišel jen kochat... uplně mě to vždycky štve.. v tu chvíly by měl běžet a ne se kochat.. je to jako když ve se hrdina blíží ve filmu nebezpečí ale při tom dělá spoustu jinejch věcí než že by utíkal o život... takovej ten pocit "tak už utíkej ty ko*ote"
  • já nevim.. doma mam Legends of Troy... nejsem velký fanda těhle druhů her ale jak je něco ze starověku řecko-řím tak to MUSIM mít. No jako výlet do starověku to vypadá hezky ale štve mě jak málo je tam volnosti v pohybu a kameře.. jako možná je to jen "na oko" trailer.. ale přijde mi že půlku času tam koukal okolo na to jak něco padá a nebo se koukal někam uplně blbě, nebo se kamera koukala na něj.. a pak teda někdy měl možnost se pohybovat a někoho zabít... Ale co.. možná ž ta část kterou vystřihli mezi normandií a želvou byla zrovna víc o boji a méně o scriptu. Tak uvidíme no.. chci tomu dát šanci.. je to ze starověku... *14*
    • Paulcz
      co to má společného se starověkem ? :)
  • Keyz
    COD v Římě. To je celé.

    Posun v něčem jiném krom grafice se asi nedal čekat. Nechtějí se asi dávat práci si AI anebo by to nemělo smysl pro dané publikum.
    • presne. Nevym jestli to bylo zrovna cod nebo moh ci batlfild, ale jak se vylodili porat se to spomalovalo a jako bych to uz hral vylodeni v normandii si snad vzali i ty skripty tam a zvuky jen kulky nahradili sipama a dela katapultem *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit