Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenost.... kurna jakej do ty hry udelame pribeh ? No museli by sme si najmout spisovatele a scenaristy - sre*rem na to udelame multiplayer....

    Staci se podivat na moderskou scenu a indie scenu... vetsina dela multiplayery, protoze udelat dobrej single chce koule.
  • Xbox One > PlayStation 4 *5* aneb nepodcenujte silu Cloudu *3*
  • Dag0
    Jako nahrada za UT celkem ujde :)
  • Já vím, že je to zvláštní věc, co říct na diskuzi o MP střílečce, ale v té hře zatím nevidím nějakou... duši, umělecký záměr. Přijde mi, jako kdyby si někdo řekl "Okey, tak střílečky jsou fajn, parkour taky, roboti taky, tak to dáme dohromady, to se bude lidem líbit" Meh....
    • Nic pro mne , lákadla jako zbytek online robotích hříček a akční pěchota navrch ...:/ . Teda jestli tohle byl jeden z nejlepších projektů na E3 ....
    • GlaDOS
      Souhlasil bych s tebou, kdyby to byla singleplayerová hra. Ale jelikož je to čistě MP, nevidím v tom problém. Unreal Tournament taky nebyl kdoví jak důmyslný a originální. Quake 3 to samé. Counter Strike to samé. Jde čistě o zábavu. Já bych v čistě multiplayerových hrách nutně nehledal smysl života.
    • právě jsi to vyjmenoval
      Vždyt poslední léta to je pořád dokola "Modern warfare", já se chci vyblbnout jako v již zmíněném Unreal Tournament (sice se tenkrát o parkouru mluvilo jen ohledně sport. disciplíny koní, ale už tenkrát se člověk musel učit skoky, dvojskoky a obraty....jakej to bejval adrenalin = a to jsme hráli jen 2vs2 po LAN + boti)

      ještě kdyby se vrátili starý mody jako Assault, Domination.... a strašně mě bavil mod, kde měl hráč ukrázt "míč" protivníka donést jej do své vlastní brány
  • Náhodou by SP nemusel být špatný... cestovaní s vaším robotem, tam kde nemůže robot, tam půjde člověk... *1*
  • Než TitanFall vyjde (kéž by nový Quacke / UT) už je alespon venku open-beta Project Reality v1.0 třeba to tu někoho zaujme, tady malá ochutnávka:
    http://www.youtube.com/watch?v=6-iumvPdLDU
    • Dík docela mi to uslo ze uz to vyslo.. uz stahuju a doma testnu :)
    • ca co ty minusy? Vždyt nezávislá scéna se tu sleduje, ale BlackSandStudiu se tu ještě nikdy neobjevilo. Přitom je jejich modifikace úplně zadarmo a hluboce překonalo původní hru. Není lepších multiplayerových her. Však stačí, když tuto informaci jen vezmete na vědomí a budete ignorovat, minusovat mě nemusíte. Navíc je to asi jediná cesta, jak pro ni získat nové hráče, když okolo hry není žádný distributor, reklama a velkohubí PRmanageri
      • Kozy
        Škoda že to není standalone.
        • kolik dneska stojí BF2? 200kč? Jenom klíč bude ještě levnější. BlackSandStudio odvedlo za ty roky neuvěřitelný množství práce, kam se na ně hrabe Dice. Kéž by jen uvolnili nástroje pro BF3/BF4
  • Sice me to zaujalo ale porizeni v dobe premiery budu sakra zvazovat. Hlavne sem zvedavy jaky obsah za sve penize dostanu, protoze na cene absence singlu poznat neni.
  • Tato hra šla na E3 kompletně mimo mě (připadalo mi to jen jako další CoD), ale po tomto článku se o ní začnu zajímat, protože vypadá celkem dobře. Kdy by měla přibližně vyjít?
  • Uz jste slyseli tu trubku nize, ze pry Titanfall vyjde i na PS4? *1* Co jsem chodi za amatery, kteri si ani neumeji najit na co hra vyjde, to je az k neuvereni:) Na Xboxu One to bude proste pecka *5*
  • Tvl tohle si zahraju 100x radši než multiplayer COD, BF3 - 4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit