Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Halo serie je vlastně celkem průměrná. Snad až na Halo 4 to se docela dalo, ale i tak se těším jak malej.
    • súhlas... pre mna absolutne nepochopitelne prehypovaná záležitosť... nediskutujem o tom nepresvečite ma ... je to čiste moj názor hry som hral a proste viac mi sedí konkurenčný Killzone
      • Ony taky hry tvoří jen menší část celého universa. Možná, že kdyby sis dal tu práci a přečetl trochu příběhového pozadí, možná bys změnil názor. Ale já chápu, že je mnohem snažší něco jen tak odsoudit..
    • Halo série průměrná? Tvůj příspěvek dává asi takový smysl jako tvá profilovka.
  • Bungie este neudelali spatnou hru, bude to pecka.
  • Jack1947
    Destiny bude jen online zase, skoda bez kampane asi i botu, (chapu ze jinak by to ani neslo proste to ma potencial prorazit na trhu v te nove technologii, vicemene sp by byl polovicni zazitek... ) To je zas jak to kdo veme , muze bejt dobre zpracovanej sp tak aby dokazal nahradit i absenci mp, je to na vyvojarich a ti musi chtit jinak to ani nejde.
    • ono neni nad to, domluvit se večer s pár přáteli na TS/Mumble a zahrát si společně, pokecat(nejen o tom, co se děje ve hře), zvlášt, pokud taková skupinka stojí i proti tobě.... to ti žádný SP nevynahradí. Pokud je na takovim konceptu postavená hra, budu jen rád.
      • Jack1947
        Nevtrdim ze ne, jeste kdyby to bylo i zadarmo. (X360) mozna bych to zkusil, u konzoli mne to ale nikdy netahlo do online spise naopak, u pc je to jasny.
  • Generalmagor
    Jaká škoda, že to nevyjde na PC... Tak se alespon' budu těšit na youtubu na Walkthrough...
    • mas to vyjit na PC .... kdyz probihala E3 tak se to psalo nekde ze to na PC taky bude... jen nevim kde jsme ten clanek cetl ..
  • Osviceny
    Halo je nejtupější konzoloidní střílečka jakou jsem kdy hrál, oproti HALO je i CODKO zlaté. Borderlands je hra, která se snaží býti za každou cenu nuceně vtipná a to i tím nejkřečovitějším způsobem, má jedny znejtrapnějších vtipů, hratelnost je také nudná, jde jenom o trapné kosení enemáků, liší se jenom stylizací, jinak by to byl budget, je smutné že recenzentům a hráčům toto stačí na vysoké hodnocení. Doufám že Destiny nebude taková, bože to ne... na destiny se docela těším, vypadá velice nadějně, tak doufám, že se podobnosti s těmito hrami vyvaruje obloukem.
    • Podle demence prispevku bych tipnul, ze jsi hral Halo 1 na Pc a z warezu. Jak obvykly.
    • A jaké hry jsou podle tebe dobré?
      • Osviceny
        serie Total War, ANNO, Walking Dead (adventura), Zaklínač, Fallout NW, Skyrim, deus Ex. To jsou božské hry téměř bez jakýchkoli chyb
        • God-of-War
          Opravdu moc peknej Sh*t Storm.
          • Presne.
        • Tak spojení skyrim a téměř bez chyb zní šíleně.
        • Bozske hry bez chyb? A je tam Skyrim! :DDDDDDDDDDDD
          • Osviceny
            Nechápu ten váš trolling, pořád nadávat na skyrim jaká je to zabugovaná blbost.... já u skyrimu za celích 190 hodin nezažil žádný velký bug, ano pár malích jako prolínajíccí se textura, zaseklé NPC, šíp zaseklí v těle co nechtěl zmizet, ale nic velkého jak vy popisujete jsem opravdu nezažil.... buď máte warez verzi a to se pak nedivte bugům, jen je od vás docela sobecké potom nadávat.... nebo je chyba mezi židlí a klávesnicí, jiné vysvětlení na to nemám... Všemi vychvalovaný Stalker je jeden velký bug fest a nedá se ani to dohrát, ale to nikomu nevadí a všichni mu to odpustí... na Stalkera ale přece nenadával jeden bývalí, průměrný , zapšklí , arogantní "rádoby" český vývojář , tak to je asi potom v pohodě.... je zajímavé, že před tou vykonstruvanou snůškou nesmyslů co Vávra napsal na skyrim nikdo nenadával... ale to je prostě klasická česká povaha....
          • Osviceny
            sorry za double post
          • Možná že první vydaná verze Skyrimu nebyla bez bugů i já jsem jich musel několik řešit "příkazovou konzolí" jinak bych zadaný úkol nemohl dokončit, ale dneska by to opravdu mohl nazvat božskou hrou a ještě ktomu Skyrim vyniká nad hrami řekněme v několika věcech.

            1. Tou první bych mohl jmenovat "mody" (ano spoustu her má mody toho jsem si vědom ale Skyrim je prostě o modech).
            2. No s druhou mou jmenovanou stim souvisí i mody a řekněme že je tam mnoho možností si Skyrim přizpůsobit k obrazu svému počínaje vytvořením svoji dokonalé postavy jak se člověku zlíbí až do stavění svého domu a mnoho dalšího...
            3.Za třetí bych řek jednu výhodu oproti snad všem hrám kterou více méně neposkytují a kterou má i Oblivion ovšem né zas tak dokonalou oproti novějšímu Skyrimu, ale kdo hru hrál a nejsou mu cizí "Wallpapery"nebo bych mohl nazvat "Screenshoty" je pro něj ta hra pravá.(moje oblíbená výhoda) "Kdo chápe" *4*
            4. Myslím že by se našlo ještě mnoho věcí...
            • Takovej Oblivion měl 100x lepší questy co se týče zábavnosti a propracovanosti (hlavně ty vedlejší). Skyrim kde se to snažil táhnou technicky (což se mu povedlo po 10000 fixech) tam to ztrácel na zábavnosti. V celém "božském" Skyrimu (hru jsem dohrál několikrát a docela se i bavil jen reaguju na ty kecy tady) šlo taky jen o zabíjení. Nepamatuju si úkol s větší hloubkou než dojdi zabít trolla a dones jeho sádlo nebo dojít vymlátit kobku a z kusu zdi se naučit řvát. Borderlands 1 i Borderlands 2 si nemusí hrát na nic epického a funguje to tam líp jak v celém Skyrimu. Jinak to DLC ke skyrimu kde si stavíš dům byl jeden velkej fail. Na stolek jsem si položil na dekoraci meč potom odejdu a dojdu a on se válí uprostřed místnosti na zemi. A celé to stavění probíhalo taky opravdu nezáživně. (možná na to vyšel další fix *7* )
        • víceméně souhlasím, až na ten Borderlands (alespoň dvojku) ten mě bavil hodně a většinu lidí taky, ale je to věc vkusu. A co říkáš na takové Saints Row?
          • Osviceny
            největší blbost pod sluncem, víc pitomou hru jsem nikdy neviděl
            • Aaaaa...panáček si hraje na rádoby náročného hráče, přitom je to sám tupej imbecil, že?
            • Ronox
              Je dobré se někdy u takové tupé hříčky pobavit spolu s kamarády v coopu, když těch her s coop kampaní je jak po šafránu. A u prvního bosse hláška "Light up those fuses, BITCHES!" nemá chybu.
  • M+K svou scifi rychlostí zaměřování stejně dělá z každé fps arkádu, hardcore jen gamepad
    • Dobrej vtip *1*
  • trochu mne mrzí, že to neni i na PC platformu stejně jako Last of Us nebo jak se to jmenuje to vypadá taky dobře

    nicméně zatím konzoli kupovat nebudu, pro mne je jediným problémem ovládání ty pady mne proste zabíjí :) kdyby byla možnost (klidně i wireless) keyboard a myš tak neváhám
    • Zadny strach vsak oni to na PC nakonec vydaji taky. Kotick si nenecha ujit byt jen jediny dolar. Tim spis jestli je aspon spetka pravdy na tom ze se musi prodat deset mega kopii aby se to zaplatilo. *6*
  • Vidlec
    Vypadá to dobře! Co to teda bude za žánr, MMORPG first person shooter?
  • megasulinek
    Už mě to začíná pekně štvát jak nejlepší hry vycházej jen na Konzole. -_-
    • TheGGG
      PC hráčům stačí indie blbinky, AAA pecky patří konzolím.
      • Hanzales
        Tak teď už mám podezření dokonce na "robota"
        ... nebo bá ten kluk v kompu nějaký spamovací vir? *4*
        • TheGGG
          Neříkám že jsou na konzole lepší hry...
          Ony jsou lepší, ale hráči co hraje indie hry stačí cokoliv
        • Hanzales
          Hepčí *3* *1*
          • Osviceny
            Pozdrav pánbůh příteli!!
            • Hanzales
              Halo 4 je super hra, my jsme přátelé? :) Ale děkuji. A pána boha mám v sobě, konečně jsem ho našel ;o) Nesmíš čučet jenom nahoru, ale taky i kolem sebe ;o)
    • Hanzales
      Hry nejsou všechno ;o) Já teď třeba prodávám Xbox 360 + 3 Hry, PS3 + 7 Her, letecký joystick G940 a volant si možná nechám na nějaké to weekendové občasné poježdění v AC. Místo upgrade (krom zvukovky) budu investovat do bicích, Reasonu 7, Basy, Kytary, el. kontrabasu, midi kláves a chci dát životu nějaký hlubší smysl. Vlastně jsem se nikdy necítil naplněnější, s chutí si život užívat. Do teď jsem vyplňoval prázdný čas mezi prací a spánkem tak akorát hraním her, čuměním na seriály atd. Když jsem si uvědomil, co chci vlastně celý život dělat a pro co žít, najednou mi ten čas u kompu zarytý ve hrách přišel strašně promarněný. Jo, v budoucnu si stále něco zahraju, sem tam koupím něco za 5 babek na Steamu (třeba GTA5 rok po tom, co vyjde na PC). Jsem rád, že jsem tak nějak procitl. Některým zdejším jedincům bych doporučil si taky najít trošku hlubší smysl v životě, než jen hraní her a čumění do bedny :) Některým výjimkám to tu už evidentně leze i na mozek :) Kurde, pamatujte, že to má být doplňková zábava k životu. Pro mně se to bohužel stalo poslední roky jen tupou náhražkou za něco jiného, ale snad jsem se stihl probrat ze spánku ještě dost brzo ;o) A nerýpejte do sebe furt, ať už hrajete na čemkoliv, jsou i lepší věci na světě :o)
      • Hanzales
        Se fakt omlouvám za výlev... jsem jen prostě posledních pár let spal a teď už tolik dní cítím jen štěstí, a úsměv na tváři se zaryl jako vytesaný a zamontoval jsem do toho i ty hry, jež byly mého života hlavní součástí. Hry jsou samozřejmě zábava jako každá jiná. Mají stejnou hodnotu, jako film, hudba, knížka. Jistě že mi toho hry také spoustu přinesly. Angličtinu, inspiraci v tvořivosti, spousta herní hudby je nepopsatelně nádherná (vzpomněl jsem si až na Lost Eden /white edition/) a spousta příběhů i zážitků zůstává, počínaje System Shockem, Morrowindem a dnešními hrami konče. Říkám hry neodsuzuji, jen ubírám razantně na tempu ;o) Akorát jsem to tu prsknul i trošku experimentálním vyjadřovacím rytmem, jaké budou reakce, za to se omlouvám i svou chybu uznávám.
      • Nechci Vám nějak brát iluze, ale rád bych věděl k jakému prozření u Vás došlo, když jste vyměnil jeden druh zábavy za jiný druh zábavy. V tomto světle totiž Vaše věta o tom, že jste prázdný čas mezi prací a spánkem vyplňoval akorát tak hrami, vyznívá trochu komicky, jelikož teď budete čas mezi prací a spánkem vyplňovat hraním hudby. Samozřejmě Vám to přeji, ale svým způsobem jste jen zjistil, že jeden druh zábavy a zabíjení času (hraní/skládání hudby) Vás baví víc, než jiný druh zábavy (hraní her, sledování seriálů). To však z toho prvního nedělá smysluplnější zabíjení času, než z toho druhého:) Ale jinak samozřejmě držím palce s novým koníčkem:)
        • Hanzales
          Pokusím se vysvětlit. Alespoň nyní pro mně je rozdíl v tom vyplňovat čas zábavou (hry) což mi v podstatě nic hlubšího nepřinášelo (maximálně to může člověk dotáhnout na profi hráče Doty, nebo Starcraftu) a v tom naplnit svůj život smyslem a něčím, co chci dělat od srdce + je tady i možnost, že to jednoho dne někam povede a aspoň něco po sobě zanechám (ale jo, dopadnout to nemusí, to je jasné) Rozhodně se nechystám spamovat internet svou hudbou. Prostě ji uploadnu a když si k ní někdo cestu najde.... Nechtěl jsem tady prdět jako další moralista, jen mi došlo, že trávit úplně veškerý čas za kompem člověka sice zabaví, ale nikdy nenaplní tak, jako třeba právě ta hudba. Nikomu nechci brát jeho zábavu, každý ať si naplní život čím chce a věří si v co che a v to, co ho naplňuje. Jen mi přišlo, že někteří trolové tady a podobné individua to už tak trošku moc žerou, jako by viděli veškerý smysl života jen a pouze v těch hrách. Hraní her mně bavilo, a asi i stále baví, nevím, týden jsem teď žádnou hru nepustil. Prostě jsem to začal brát jako doplňek, ne jako hlavní výplň volného času. Nakonec je jedno, čím si člověk ten volný čas vyplní, hlavně když ho to skutečně naplní a ne jen vyplní nudu a můžou to být i klidně ty hry, to rozhodně nechci nikomu brát....
          • Hanzales
            PS: Iluze si vzít ani nenechám ;o) Když se člověk pro něco rozhodne naplno a srdcem, neodradí ho ani sebedemotivující komentář (ty počítám taky přijdou) ;o)
            Myslím, že člověk by se měl vždycky podporovat v tom, co chce dělat. Pokud bude špatný, nabije si hubu sám, ale pokud se náááhodou zadaří, může z toho vzniknout nakonec i něco dobrého a krásného pro ostatní.
      • boring... ak si sa chcel pochválit ok... a teraz tu o Karkulce...
        • Hanzales
          Chvalit se za nalezeni vlastniho stesti a smyslu zivota? :)
          Dalsi :) (next)
          Btw nechci delat hudbu ani pro penize, ani pro slavu, ani pro oblibenost. Chci delat hudbu pro sebe a pro lidi kolem, kterí budou chtit poslouchat a jestli za rok, za deset let ta hudba nekoho oslovi, nebo v nem probudi nejake emoce, jedine + *3*
          • sorry, ale medzi tvojim 1.komentom, a nejakym propagacnym materialom nejakej sekty(napr svedkovia jehovovi) vidim strasne malo rozdielov :)
            • pohoda, ved to bolo neumyselne
              *1*
            • Hanzales
              Sweetchuck Však v pohodě, já to pobral, i to níže píšu, už nebudu, slibuju ;o)
            • Gratuluji k tvému "procitnutí", ale jak víš, že hraní her a čumění do bedny postrádá nějaký hlubší smysl? Je to koneckonců věc každého, jak se svým časem nakládá a pokud člověk chce svůj život nějakým způsobem změnit, musí to tak cítit on sám. Jestli chceš kázat, tak běž do kostela..
            • Hanzales
              Tož v kontrastu s tím, že nikomu jeho víru neberu, dokud vám s ní nelezou přímo do dveří mně to trošku "ranilo" ale ty jehovisty v tom svém komentu teď vidím také. No od toho jsou diskuze, beru si tedy tuto reakci k srdci ;o) ...už v tomto směru tedy pomlčim ;o)
    • ALIENVIK
      Hmm to asi ne *7*
    • Tak si ji kup a štvát tě to přestane :)
      • ono jde spíš o to, kolik tvých kamarádů má konzoli, když alespoň v mém okolí má konzoli jen pár lidí, který navíc ani moc neznám. Tady je potom ta otázka, jestli se člověku chce hrát s random lidma, ktery potká, nebo s kámoši, se kterými se stýká ve škole, v okolí apod.
      • Nevím proč bych si kupoval konzoli když jsem momentalně do pořítače vrazil 20 000,- Konzole mě silně nezajímají už od malička jsem PC only...Já také říkám že je škoda že si tohle na PC nezahraji ale pokud je to hra zaměřená jen pro Casual hráče kteří jsou zvyklí u her nepřemýšlet a zaměřovat pomocí páček...tak at si to raději nechají;) jednou ještě tyhle vývojáři her budou rádi že budou moci vydat nějakou hru na PC...
        • Kr.Pa
          20k do pocotace, ty ses marny, takove placani penez jen kvuli hrani hightend her na plne detaily
        • God-of-War
          Je to jen tvoje blbost. A fakt si myslíš, že se u toho nepřemýšlí? Troll detected.

          Double post... prosím smazat.
          • Konzole hraje přeci za tebe;)
            • God-of-War
              To tak spíš max na kompu. S myší to je easy jak sviň.
        • God-of-War
          Je to jen tvoje blbost. A fakt si myslíš, že se u toho nepřemýšlí? Troll detected.
        • Osviceny
          prosím ,místo toho aby si příště vrážel takových peněz do PC, tak si zaplať kurz gramatiky, děkuji
          • To opravdu sedi od cloveka co je schopen napsat "celich" nebo "malich"
          • "Osviceny@tiscali.cz Nechápu ten váš trolling, pořád nadávat na skyrim jaká je to zabugovaná blbost.... já u skyrimu za celích 190 hodin nezažil žádný velký bug, ano pár malích jako prolínajíccí se textura, zaseklé NPC, šíp zaseklí v těle co nechtěl zmizet, ale nic velkého jak vy popisujete jsem opravdu nezažil.... buď máte warez verzi a to se pak nedivte bugům, jen je od vás docela sobecké potom nadávat.... nebo je chyba mezi židlí a klávesnicí, jiné vysvětlení na to nemám... Všemi vychvalovaný Stalker je jeden velký bug fest a nedá se ani to dohrát, ale to nikomu nevadí a všichni mu to odpustí... na Stalkera ale přece nenadával jeden bývalí, průměrný , zapšklí , arogantní "rádoby" český vývojář , tak to je asi potom v pohodě.... je zajímavé, že před tou vykonstruvanou snůškou nesmyslů co Vávra napsal na skyrim nikdo nenadával... ale to je prostě klasická česká povaha.... "

            rekl nekdo, kdo napsal tohle :D
          • A proč se dycky lidé jako ty snaží ostatní zesměšnit jen tím jak píšou??? Pokud nemáš co říct k danému tématu radši mlč prosím...
            • Osviceny je pitomec - všem nám to ukázal už v ostatních příspěvích. Neztrácel bych s tím ksindlem čas.
            • 2osviceny - a pokud vazne veris, ze mezi slovickem bohaty a vzdelani je vzdy nutne rovnitko, tak bys mel mozna od toho vecneho studovani trochu zvednout hlavu a trochu se rozhlednout.
            • 2osviceny - jestli soudis vzdelani a intelligenci pouze na zaklade gramatiky psaneho projevu, tak ten kdo tady to vzdelani potrebuje nejvic, budes asi ty.
              Mnoho vysokoskolsky vzdelanych lidi ma mensi ci vetsi problemy s gramatikou. Par takovych znam a rozhodne to nejsou nevzdelani hlupaci.
            • Osviceny
              mě jen zaráží, jak člověk tak bohatý, že může "jen tak vyhodit" 20 000 za Pc může být zároveň tak nevzdělaný.... *8*
    • Kr.Pa
      jestli si myslis, ze v dnesni a budouci dobe vyjdou nejlepsi hry, tak se sakramentsky mylis
    • doufám, že tohle je jen chabý pokus o trolling :3
      • megasulinek
        Ne, je to tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit