Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JustinBieber
    ...
  • kps
    MS tak strašně vychvaluje svůj nový Xbox One s Windows 8.1 ,.. a přitom na E3 dema celou dobu jeli na PC od HP s grafikou od nVidie a ke všemu na Windows 7 *8* *1*
    • *1* *1* *1* dobrá zpráva, hry z Xboxu budou možná lépe běžet na Nvidia grafikách než na samotném Xboxu :) MS epic Fail http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/27193-trapas-roku-dema-xbox-one-na-e3-pohanela-geforce-gtx
    • Ano, taky chodíme na pctuning ;)
  • Ja si budu v klidu dal zapinat nightvision Nkem
  • strčte si xbox d0prdele když bych měl rozmýšlet nad konzolí tak půjdu do 100krát lepší PS 4 kde mám jistotu že nebudu těm chamtivým zmrdům platit za online hraní podobě golden karty a podobných nesmyslů co si Microsoft vymýšlí jako bazarovky atd. Jen naprostý idIi0t si může pořídit Xbox po tom všem za co chtějí aby jste platiti xBOX budete muset aspon jednou za 24 hodin připojit na net aby jste mohli hrát už to je nesmysl šikanovací ( proč by měl někdo mě šikanovat tím že se musím připojit jednou denně na internet abych si mohl zahrát , přeci jsem si koupil konzoli za 10 tisíc plus hry za 2 tisíce a ještě tě budou buzEEEerovat připojením na net ? to si strčte doprdele ) doufám že PS 4 nic takového nesmyslného neplánuje a Microsoft at si strčí celou svojí konzoli d0prdele *16*
    • Tak to jsi borec nepujdes do konzole co je za 18 ale radsi pujdes do te co ze bez dvou za 20 *1* tos to vyhral radsi uz dospej a porid si PC *3*
    • Sis tak nasral do krku, az ti h0wna tecou po brade ...
  • Ja to rikam furt, jestli ms neco umi, tak je to marketing. Nezmenilo se naprosto nic, co je na xboxu spatne a presto uz vykrocil spravnym smerem.
    • Spis novinari dostali prislibeny prvni vzorky zdarma....
      • To je prave ten marketing. K tomu par zaplacenych diskuteru a uz to jede.
  • jan.pospisil.35
    MNo já sem starej pcčkář ale jestli bych si měl vybrat některou konzoli tak by to byl právě Xbox kvůli kinectu je to zajímavá mašinka která má konečně dostatečnou citlivost aby se s ní dalo něco dělat bohužel jsem zatim neviděl žádný tytul který by jej využil slibované Ryse je nakonec jen další korydorová a skryptovaná mlátička ovládaná tlačítkama taneční hry nehraju a bowling si rači zahraju se skutečnou koulí ale pokud se oběví nejaký tytul který bude stát za to du do Xboxu a už se těšim jak budu poskakovat před televizí a všichni co mě uviděj se mi budou smát. a co se týče permanentního zapnutí kinectu a jeho vsevydoucího oka ja mam doma třeba zasuvku na dalkovy ovladani kvuli hučení bedniček u hifi věže takže stačí zmačknout off a ilumináti maj po smirování *15*
    • PS 4 bude mít "kinect" také a podle všeho dokonce lepší než ten pro XB One.
    • Že nejsem rýpal na gramatiku, ale klenoty jako tytul, oběví a vševydoucí mi dělají až bolení hlavy. Doufám, že 35 v nicku není věk...
      • 35 je jeho iq
      • gramarNazi
        • Jo, ten sileny pravopis bylo to prvni, co mne zarazilo a kazdeho normalniho cloveko to musi prastit do oci. Ale evidentne psat jak hotentot je dneska kůl, ze?
          • jan.pospisil.35
            neni to cool je to ostuda holt gramatika mi dělala vždycky problém. *9*
  • Opravdu musí mít HC hráč přehled o hrách a vědět co nejlepšího vychází napříč platformama? Není jen tak čistě náhodou HC hráč o tom jak dlouho hraje svou hru a nakolik se jí věnuje, nakolik zkoumá mechaniku a hru ovládá? Nemluvíte náhodou jen o přehledu na herní scéně co s HC hráčstvím nemá nic společného?
    • Robotron3
      Mám kámoše, co hraje jen Command & Conquer, ale tráví u toho hodně času, ale fakt bych ho nedokázal nazvat hardcore hráčem, když o jiných hrách nemá vůbec ponětí.
      • Jestli dokonale pozná mechaniku hry, a kdykoliv naklepe kohokoliv kdo proti němu nastoupí, herní mechaniku zvládá poslepu, pak je to HC hráč a ani nemusí hrát poslední novinku na PS. Stejně tak HC hráči Fify, LoLka, WoWka, SCčka atd... Hc hráč je o spoustě věcí, ale rozhodně ne o tom že musí kupovat nějakou platformu a hrát na ní nějakou novinku. To si přeje jen herní průmysl, HC hráč může hrát klidně 5 let starou hru na předpotopním stroji :-)
        • Robotron3
          Nepozná dokonale mechaniku hry, on o hrách jinak neví vůbec nic, ani neví, co znamená mechanika hry. Neni to žádnej mistr v C&C jen to prostě hraje, to je celý.
      • naopak, ten clovek co hraje poslednich 30 let jenom tetris aby dosahl nejvyssiho skore je podle me nejvic HC *3*
    • Omluva, tohle je reakce na Bukomara, patří to do vlákna dospod :-)
  • Obě next gen konzole jsou sobě blíž
    , než kdy jindy .A to po stránce HW i designu... To nejdůležitější je tak nyní přístup vydavatele . Microsoft má tradičně s komunikací k zákazníkům problémy (zvlášť ,když ignoruje svuj vliv na PC hráče ) a Sony se až nezdravě veze na Hype vlně.
    Hry budou na všech platformách nakonec vypadat stejně a jediný kdo bude mít problém s naddimenzovaným HW a minimální exkluzivitou AAA segmentu bude zase PC hráč ....
    • PC z tehle konzolove valky nakonec vyleze jako vitez, jedine co musi delat je sedet tise stranou a nic nepodelat, Sony a MS se mezitim odrovnaji sami *1*
      • PC přežije o tom žádná, jen je na pováženou co zbylé dvě platformy upustí pod stůl PC hráčům. Vývoj nezastavíš, ale smysluplný upgrade budeš pořizovat méně často . Ostatně na co ti dnes nestačí dva roky staré PC... PC trh stagnuje i kvůli tomu že jako herní platforma díky nenáročnějším konkurentům upadá a snahy o změnu vedou k dalšímu zjednodušení a stírání výhod PC ...
        • Jediný rozdíl mezi PC a konzolema je ten, že PC neovládá nadnárodní korporace a tak nemůže kontrolovat jeho vývoj a výdělky. A to je to proč se všechno brzdí a proč se snaží PC jakýmkoliv způsobem odsunout, proč se musí bojovat proti pirátům atd. Nemá to nic společného s nenáročností a vývojem a službama a pokrokem a dalšíma hloupostma. Jsou to jen prachy, které nikdo nekontroluje a to je problém co chce Sony a nebo Microsoft "napravit". Jinak si věř čemu chceš, čti články co chceš a ber si z nich co chceš :-)
          • :) ... No ne nadarmo se říká že stokrát nic zabije slona . Microsoft ,Google ,Intel ,AMD,Nvidia - Korporace jako žádná jiná . Stačí zájem na participaci na trhu a vzájemné dohody nejsou pro přežití IBM-PC stavebnice jako takové nutné. A zrovna hráči jsou ovlivnitelná skupina jako každá jiná a výsledky to už nese - na nadcházející generaci konzolí začíná pomrkávat stále víc PC hardcore fandů (Tatíků, kteří PC doma na výpočty mají minimálně , mamin co propadly facebooku (Tj social aspekt nových NextGen) a dětí , kteří nadupané PC prostě doma už jen tak neuvidí )...
            • me spis prijde, ze po PC zacina pomrkavat cim dal vic soucasnych konzolistu *3*
      • On už PC vítěz je. Všechno co se týče HW pc má, všechno co se týče software PC taky má. Dokonce už je PC i přenosný, říká se tomu notebook. Konzole v podstatě do průmyslu nepřináší nic nového, jen zpracovávají to co přineslo PC - to PC které udává směr a je v každé domácnosti.
  • Hmm....Já do nového xboxu asi stejně půjdu a to i navzdory všem těm negativním reakcím. Svou 360 jsem nikdy neočipoval, bazarovky jsem nekupoval (okrádání vývojářů). Hrál jsem vždy a pouze jen ty hry, na které jsem se těšil a věděl jsem že za to budou stát. Stálé připojení k internetu? Konzoli mám připojenou poslední dva roky non - stop. Tam vzadu na modemu, je těch zdířek totiž několik, takže jsem s tím opravdu nikdy neměl problém. Exkluzivní hry, pro noví xbox se mi líbí víc. Řeči o tom že to není herní konzole a že se na ní nedá hrát nechápu. Přijde mi hra, nainstaluju ji, potvrdím play...... no a hraji, nebo snad ne? Hry jsem si samozřejmě od kamarádů občas půjčoval, teď už to nepůjde. Také jsem vždy věděl že mám možnost volby (online - offline), ale co. Dražší to bude, ale nejsem žádná socka, ani patnáctiletý chlapec, který sází pouze na kapesné od rodičů. Klidně mi teď nadávejte do volů, imbecilů či kreténů bez mozku. To je ovšem tak jediné co s tím můžete dělat. Berme to přátelé jako výhodu. Jelikož podle všeho budu jediný majitel Xbox One v České Republice. Takže vám aspoň popíši mé bezprostřední dojmy (ovladač, kinect, grafika......) *5*
    • Naprosto souhlasím a mám to stejně jako ty, takže myslím, že nakonec nás majitelů Xbox One bude víc :-)
    • paci sa mi ako kazdy mysli na to aby neokradal vyvojarov, ale nie na to aby neodrbaval sam seba *1*
      • Tak když na to nemám, tak si to nekoupím. Takže jaképak odrbávání
    • Dobře řečeno. Taky nechápu, že lidé si stěžují na věci, které je většinou ani neomezí. teda aspoň mne neomezí vůbec nijak. Online jsem taky pořád, hry si kupuji a neprodávám....
      Takže já asi budu ten druhý majitel v ČR a je dobré vědět, že si s někým tady budu moct zahrát MP :-D

      (Tak, a teď schytámě pěknou porci mínusů... :-D )
    • Neboj svatého mučedníka z tebe dělat nebudeme . Trolové vždycky podporují vývojáře tím že bazarovky nehrají ale proti půjčování od kamaráda nic nemají...
    • Uvidíme. Xbox vyjde ve světě předpokládám o půl roku dřív než v čr. Budete mít ještě celý rok na přemýšlení a celý půlrok na sledování názorů přímých uživatelů. Proto je celá diskuze, alespoň pro mne, naprosto neaktuální a mimo mísu. Za rok až půjde na český trh budem přesně vědět o plusech a mínusech, o tom jak se hw chová a jestli to je lepší kup než ps.
  • některé výpočty odloží na servery.... *1* *1* *1* to jsou zase bláboly lidi tomu nerozumí a PR blábolisti tuplem ne tak to pěkně poreferujou, ale už to skoušely markeťáci z EA se SimCity další epic fail *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit