Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sportovní sázení, spolehlivé info .,.-.,

    www.cames.iprostor.cz
    • A můžu si tam vsadit, jestli bude Zaklínač 3 propadák nebo hra roku? :)
  • Začínám mít chuť nainstalovat znovu dvojku. Ačkoliv mám pět let staré železo a musel jsem to hrát prakticky na minimální detaily, pořád to vypadalo krásně. Dvojku jsem dostal k vánocům. Když jsem ji dohrál, nemohl jsem se zbavit dojmu, že to mohlo být delší. Ale pravděpodobně můj pocit způsobilo totální zažrání do hry a fakt, že jsem u toho seděl skoro pořád. Rozhodně je to jedna z nej her co jsem kdy hrál. Příběh prostě strhující, dech beroucí situace a skvělé postavy. Snad v žádné hře jsem nebyl občas tak v šoku z událostí, jako právě ve W2. Poté jsem si koupil na steamu jedničku, ale dát se z dvojky na jedničku je docela oříšek, hlavně kvůli odlišnému bojovému systému. Musim se přiznat, že mi jednička moc nesedla, rozmazlen akčnějším přístupem dvojky i lepším grafickým rozhraním. Ale za to W1 nemůže, jen jsem se k ní dostal příliš pozdě. A trojka vypadá fantasticky, jelikož mám rád i sérii Elder Scrolls, tak otevřenější svět vítám. Jen mi přijde, že má zde Geralt moc malou hlavu:D Ale to je asi tou zbrojí.
  • calwin
    witcher 1 - lepšia atmosféra (slovanský duch hlavne vo wizime bol vystihnutý dokonale) a lepší humor oproti dvojke...
    witcher 2 - oproti jednotke to bol taký slabší odvar lebo tam bolo na môj vkus príliš veľa zbytočnej akcie (napríklad tie harpyje) ale bojový systém a mechaniky už boli na dobrej úrovni
    witcher 3 - no škoda toho prostredia ale verím tomu že ak si zachová kvality druhého dielu tak ma tým určite neurazia... ale kedže zbožňujem český dabing (celkovo aj český preklad v knihách) tak by som určite vedel v akom jazyku by som si to zahral skôr... dúfam že humorom šetriť nebudú...
    • Stoprocentni souhlas s nazory na W1-W2. A konec koncu i s obavami o cislo tri.

      Jen cesky dabing jsem neokusil, odradilo me video z jeho tvorby. Pusobilo na me dojmem hlasek z Icewind Dale, nebo to snad byla Baldur's Gate? 'Ticha cepel kraji nejlip' a podobne veci vyvolavajici ostudu a trapnost v posluchaci.
      • calwin
        skôr najviac mega boli trpaslíci s ostraváckym prízvukom :D na tých si proste nedám dopustiť...
        • http://www.youtube.com/watch?v=FTlhhqTwqgE *1*
  • Kdybytak vrátili bojovej systém z jedničky. Ale k tomu asi nedojde. *9*
  • Docela se divím, že s umocněným vzestupem oblíbenosti Zaklínače ještě nebyl oznámen žádný film; přitom tady je určitě, co filmovat :)
    • Jen tak mimochodem videls ten starej seriál ze kterého pak nastrihali film? *1* jestli ne tak se podivej http://www.youtube.com/watch?v=gcGhDMyM_qc
      • to je omyl *1* chtěl sem reagovat na jinej příspěvek
        • do pekel, ne je to spravnej prispevek *10*
    • Existuje film i seriál.Jinak jsem si včera pořídil witchera 1 a dost mě zklamal combat system.Projel jsem net a stejný názor má víc lidí,tak jestli má někdo radu jak se s tím poprat budu mu vděčný.
      • Hanzales
        Chvíli hraj, to se poddá. Pamatuju, že mne to v první kapitole taky ze začátku trápilo, ale časem si člověk na to časování úderů zvyknul a zcajkuje se to ;o) Ale ve dvojce je určitě provedený lépe, o tom žádná.
        • Špatně jsi mě pochopil.Já vůbec nevím co mám dělat.:)
          • Je pravda, že soubojový systém je trošku jiný, ale není to naopak paráda? Trochu se u hry snažit a přemýšlet co zvolit, jaký meč, jaký styl... tupé bušení do myši mě prostě neuspokojuje.
          • Hanzales
            Zmáčkni myšítko vždycky když se ti ten kurzor rozsvítí ;o)
            https://www.youtube.com/watch?v=9ohNpoD-r_8
            Pak podle typu nepřátel nezapomínej měnit tyb boje (držení meče), vše pokud si dobře pamatuju bylo na začátku v tom tutoriálu.
    • Před pár lety byl natočen seriál. Myslim, že poměrně dobře, ale nemůžu srovnat s knihama, protože je neznám...
      • Ten serial byl tragickej imho. Pokud se chce nekdo seznamit se svetem zaklínače, tak hlavne ne pres serial. Radim vam dobre :D
        • Ja bych nebyl tak prisny, serial jeste celkem ujde - to film sestrihany z nej je tragicky. Jiste, neni to Hra o truny, ale na urovni klasicke koukatelne televizni inscenace ci pohadky to jde.
    • GaMa
      Zaklínač +Uwe Boll = ?????
      • kennyB
        Nevím, jestli by to byl dobrej nápad, aby ho dělal zrovna Boll *9*
    • Inquisitor
      Jenom to ne
      • Rhulad
        a dopadne to jako Ice and Fire.. děkuji nechci.
        • Na co si stěžuješ - Hra o trůny je úžasný seriál, a jen málokde najdeš takovou úctu k předloze...
          • Rhulad
            Někdy mám pochyby, jestli scénáristé knižní předlohu vůbec četli *3*
            • Rhulad
              Bůh ví jestli jsi to četl *16*
            • Matthew1J
              Ahá to mosíš říct hned. že ti vadí, že sa seriál nedrží knih slovo od slova. Neznázorňuje každů scénu která je popsaná v kniháh a znázorňuje scény které v kniháh přímo popsané nejsů. :D
            • Rhulad
              Ty stránky nejsou zrušeny.. zkusím ti to linknout znova -prostě si projdi komentáře k dílům od první po třetí řadu. http://www.icefire.cz/serial/3-rada/ a ty chyby? to by bylo opravdu na dlouho- např. Loras je podle seriálu prý jediný dědic Vysoké zahrady což je v rozporu s knihou jelikož v knize vystupuje jeho bratr. Celá linie okolo Robba je totálně nudná a z seriál dělá z Robba jelimana. Kde byl sex mezi Jaime a Cersei v kobce? útek Černé ryby totální wtf... škoda, že kvalita nedosahuje první série jelikož Bouře mečů je z celé série nejlepší a jenom se děsím co vytvoří z Hostiny a z Tance jelikož tam se děj skoro nepohnul z místa.
            • Matthew1J
              Seriál sa drží knižní předlohy pořád. Tvrdím to právě proto, že jsem knižní předlohu četl. Tak nám sem ty strašné rozdíly uveď ať to néni enom tvoje plácání do větru.
              Nebo si to mám najít na těch zrušených stránkách?
            • Rhulad
              Serial se držel knižní předlohy jen první sérii. Pokud mi chceš tvrdit, že druhá série není nabubřelá nuda, co má s knihou pramálo společného, tak jsi to můj milý příteli nečetl. Třetí série je o kapánek lepší, ale pořád to má do kvality první série daleko. Pokud nevěříš mě, zkus opravdové fanoušky na http://www.icefire.cz/... já jsem přece daleko větší fanoušek Malazu jak napovídá nick .)
            • Matthew1J
              Si děláš srandu ne? :D Seriál sa věrně drží knížek. Až na pár věcí, jako že Tyrionovi usekli nos, ale v seriálu má enom jizvu, protože by to bylo asi drahé udělat.
  • kennyB
    Heh, docela mě pobavilo, jak se tu vzájemně uráží konzolisti a pcčkáři. Proč to řešíte??? Drtivá většina her stejně vyjde na všechny platformy a těch pár kousků, co vyjde jen ta konzoli/pc se dá tak nějak oželet. Já například můžu závidět pár her na pc, ale na druhou stranu si to vynahradím jinou hrou jen na konzoli *3* *1*
    • Tak tohle nikdy nezmizí. Dokud bude dost puberťáků. kterým tatínek koupil Playstation za vysvědčení a oni si z toho stříkli do textilu, budou tady tyhle hádky.
    • TheGGG
      Bohužel arogance pcčkářů a jejich potřeba pořád napadat skromné a tiché konzolisty je příliš velká než aby mohli normálně diskutovat. Jen jsem v klidu a míru napsal že si radši zahraji nového witchera na ps4 a hned jsem schytal 20 mínusek. Pcčkáři prostě musejí své ego p*honit tak alespoň třicetkrát denně.
      • Lidi jako ty jsou přesně ten důvod, že si nekoupím konzoli, protože představa že tě někde v multiplayeru potkám, nebo že podporuju to co podporuješ ty se mi hnusí.
      • Je v tobě hodně nahromaděné frustrace, ale je lepší ji vybít mimo diskuse. *4*
      • GaMa
        Zajímavé když tak nenávidíš PC proč si teda celí den vlezený tady na diskuzích.
        Protože to vypadá že si tu akorát léčíš mindráky.

        Pravděpodobně ani ten PS4 nekoupíš ,protože rodiče na něj nemají a tady házíš machry jaký si borec jen abys měl trochu "pozornosti " která se ti ve skutečném životě nedostává.
  • TheGGG
    Jen doufám že když pcčkáři uvidí obrovský prodej witchera 3 na xboxu one a ps4, překonají se a půjdou si hru koupit místo aby ji stáhly. Když mají prachy na ty své super komply, mohly by alespoň toho witchera 3 koupit. Je načase abychom mi konzolisté naučili pcčkáře vážit si her.

    PS: Kdo si myslí že witcher 3 bude skvělé RPG ať dá plus a kdo si myslí že to bude nudná blbost která nebude novému Codu šahat ani po kotníky ať dá mínus.
    • Méně hrát a více se učit chlapče. Váš pravopis prozrazuje, že u her trávíte příliš mnoho času. Zbytek se poddá poté, co přečtete alespoň 50 knih (nikoli časopisů).
    • neboj, Zaklinace 3 si urcite koupim na PC i z duvodu, ze na PC bude vypadat nejlip, bude se na nem nejlip hrat a jeste bude levnejsi nez na konzole
    • Hanzales
      Mno snaží se kluk, snaží. Ale jediné, co tady celou tu dobu prezentuje je, že musí být co se týče PC asi úplné mako pako :D Pokud nějaké to PC skutečně má, tak bych ho fakt radši nechtěl ani vidět ;o) Nemyslím cenou HW, ale tak spraseným systémem, že se s ním musí pořád "sr*t" a všechno mu "laguje" :D
      • TheGGG
        Ano jen proto že hraji na konzoli mám pc na h*vno? Arogance pcčkářu je neuvěřitelná.
        • mam doma PS2, PS3 , WII , 2x herne PC + NB, mal som aj Segu a Atari, ak si ich videl vobec niekedy v reali. Ked pride PS4 bude doma. Tento hardware zdielam s dcerou, manzelka hry nemusi. Ale sasovia ako ty robia zlu krv medzi PC a konzolami. Jednoducho su hry , ktore sa lepsie hraju na PC a ine na konzolach, sice vela ludi place ze konzoly spomaluju technicky pokrok v hrach - co je pravda -, ale chcem vidiet kolko by ich bolo ochotnych a schopnych kazdy druhy - treti rok skladat TOP herne PC v cene min 2.500 € a to som este velmi skromny, lebo take lacne PC som este nemal...
        • Hanzales
          Taky hraju na konzolích, že bych měl PC taky nahovno? Nemyslím si. Akorát si nestěžuju, že mi na něm kolísá fps, hry lagují, musím se pořád s něčím babrat, nastavovat a upgradovat, neb nic z toho není pravda. Poslední upgrade byl před rokem: GTX560Ti a nedávno SSDčko a jestli něco nejede plynule a stabilně, tak je to možná ta ARMA3, když už se ty detaily a dohled přeženou. Jinak zatím detaily snižovat nebylo nikde třeba. Maximálně u nějaké hodně náročné hry snížit Antialiasing z 4/8x na 2x. Ouch!
          • TheGGG
            No super, když tě baví pořád utrácet za nové komponenty. Plus nevěřím že ti na 560 jede ARMA 3 na víc jak na 30fps. Plus de taky o to co hraješ, jak ti jede poslední total war hmm na max s plynulými 60fps asi ne co. Já si koupil kompl před 3 roky a tehdá to bylo dělo, dnes je to celkem šunka, ale nejhorší je že na něm hry nejedou podle toho co mají napsaný v HW nárocích. Některé náročné hry jedou líp než jiné nenáročné atd. Každou chvílu nějaký softwarový problém, v létě se přehříva atd. Nemluvě o tom že za některé problémy ani nemůžu. Stáhne se blbá aktualizace a nejde to, nebo se něco v počítači nějak smaže a nejede ono. Todle nemám zapotřebí. Proč mi třeba shogun 2 total war s blood pack DLC jede na vysoké detily stabilně, zatímco company of heroes 2, které je hnusnější a je v něm mnohem míň jednotek se mi seká? Hraní na pc je loterie a já na hazard nejsem. Nemluvě o tom že se páni výrobci rozhodnou že nové serie grafik nebudou pasovat k některým třeba je 3 roky starým základním deskám a k novým základním deskám zas nepasují 3 roky staré procesory atd. Ano mám kompl docela lamku a vůbec mi to neva protože budu hrát na ps4.
            • Hanzales
              Neříkám že nikdy, to bych vyloženě lhal. Vždycky se něco najde. Ale určitě to není tak žhavé a v takové míře, jako tady na těch 2-3 stránkách prezentuješ ;o)
              SpecOps The Line a Batmana jsem dohrál a na žádný problém jsem nenarazil, ani s nízkým fps, ani s nefunkčností druhý den. Problém bude asi jinde. Ono si někdy stačí např. odinstalovat jednu z těch C++ co se tam nasbírá v domění, že je to starší verze, nebo bezmyšlenkovitě pustit CCleaner a nechat ho odstranit vše default a o problém je vystaráno. Kolikrát si řvu, když mi někdo donese PC nasra*ky a koukám, jako první tam byl nainstalován Ccleaner, optimise PC, speedUP utilities a tuna toolbarů. Hold je uživatel a uživatel. Neříkám, že jsi nutně ten druhý případ, ale podle toho, jak takdy své zkušenosti s PC prezentuješ...
            • TheGGG
              Dobře, proč se mi potom nehratelně seká spec ops the line (na nejnižší detaily), zatímco mnohem náročnější Max Payne 3 , nebo total war jedou skvěle. Todle je prostě to co mě absolutně nebaví řešit.
              Na konzoli člověk nemá žádné obavy, hra jede tak jak jede a člověk se nemusí o nic starat. Hry hraji abych si odpočinul a né se sr*al s komplem. Jinak, nevím jak u tebe, ale já nedávno hrál tak do tří do rána Batmana AC a vše jelo skvěle. Druhý den chci hru zapnout a bum nejede a musel jsem ji odinstalovat. Nepomohla ani možnost ověřit integritu mezi paměti (hru mám na steamu) což občas pomůže.
              PS: ARMA 3 jsem zkoušel jen editor a jelo to tak na 25fps na High detaily ve větší bitvě.
              Pokud nemáš nikdy se svým komplem problémy gratuluju.
            • Hanzales
              Jednou za 2-3 roky není pořád ;O) Ano, Armu 3 jsem uvedl jako jeden z případů, kdy už to není úplně ono, ale taky je to stále Beta a i tak jde vidět že nějaká ta optimalizace stále probíhá. Total War nehraju, pochop, že ne všichni mají stejné herní choutky jako ty. Co člověk, to jiné chutě a jiné preference her. K tomu zbytku.... "něco se v počítači nějak smaže" ...to mluví asi samo za sebe. Naposledy jsem řešil problém s F12010 (což už je nějaký pátek) kdy to v DX 11 padalo, než to výrobce hry na své straně opravil. Jinak je zkušenost spíše taková, že spustím "setup" případně dám na Steamu "Add to Cart" počkám pár minut a spustím hru a hraju. Naopak si mnohdy hru ještě přikrášlím decentně nastaveným SweetFX, nebo komunitou vytvořenými modifikacemi. No a aby jsi to špatně nepobral, na PS4 se těším jako malý kluk. O Konzolích a PC si myslím, že se náramně doplňují a jako milovník závodních a leteckých simulátorů a převážně first person her logicky tíhnu k tomu PC víc, nehledě na to, že multiplatformní tituly jsou na tom PC hezčí, levnější, modovatelné a s volbou gamepad / klávesnice-myš. Jinak samoyřejmě například momentálně třeba Last Of Us odsunulo PC na třetí kolej. Je pravda, že když už na konzoli nějaká ta exclusivka vyjde, pak to stojí skutečně za to!
    • Poprvé jsem se setkal s pirátěním her dávno před tím než jsem si koupil vlastní počítač. Bylo to setkání s kamarádem, který si nechával ochipovat PSko a vypaloval si k němu 10ku her. Nějak se strkala sirka do mechaniky a pak přehazoval CDčka při načítání.

      A je mi strašně líto poláků, kteří si poský poklad vyráběný polským vývojářským studiem v polsku nezahrajou. Viz xbox one.

      ps: děkuju všem morálním konzolistům, že nám PC pirátům platí vývoje her. Strašně rád si je stáhnu a zahraju, za těch 50k co jsem vrazil do komplu a dalších 50k za hry a měsíční poplatky v mmo jsem ještě nedostal dost. Proto si každý singl stahuju a kradu.
      • spatnej pokus Biebere
    • Je načase, aby ses naučil česky.
    • víš co, Sašo?
      • Tilwaen
        Pelíšky *4*
    • GaMa
      Prosim vás už s tímto kreté*em nediskutujte. Jediné co jste tím dokázali je že ste zasral* 2 stránky.
    • Na konzole se nepirátí v takovém množství , protože to není tak jednoduché(downgrade,čipování,..a to nemluvím o tom,že valná část konzolistů je počítačově negramotná) jako na pc.Tak nevím co tady proboha kážeš o morálce.Prostě by jste pirátily,ale nevíte jak.Třeba zmíněný downgrade ps3 na 3.55 děla opravdu jen hrstka lidí v ČR.
      PS:Jeden z nejstahovanějších torrentů na anglických stránkách je momentálně last of us.
      • TheGGG
        ale prosimtě, konzolisté by nepirátili ani kdyby mohli. Slovo morálka nám totiž není cizí. Ti konzolisté co pirátí jsou do jednoho bývalí pcčkáři. Naopak konzolista co si koupí pc, už má morální hodnoty posunuté a potřebu pirátit nemá.
        • Proč proboha spojuješ morálku člověka s tím jestli vlastní konzoli?? Co je to za nesmysl?
        • Čoveče ty seš nějakej místní komik nebo co?
          • TheGGG
            http://4.bp.blogspot.com/-ZC66T8V7JkY/TtO_bYzH-II/AAAAAAAAJDI/0JsFEsgFR8g/s640/189245_180291195372087_148934458507761_432230_3106728_n.jpg
            Užijte si své pc *11*
            • kennyB
              Je pravda, že já jen odpovídal, že tahle vyjde i na ps4 a taky jsem dostal pár mínusů *3*
            • Hanzales
              A teď? :D http://imageshack.us/a/img600/4015/desktop2013.png
              BTW, taky si možná pořídím Witchera a Watch Dogs na PS4, ale zatím sám nevím. Jednak netuším, jak to nakonec bude vypadat a v jakém stavu bude mé PC po vánocích. Když to bude na PC vypadat stejně/lépe a budu si moct zvolit gamepad/klávesnice-myš, k tomu nižší cenu a časem mody, byl bych blázen, kdybych si to koupil na PS4 (a opačně)
            • TheGGG
              Já? Napsal jsem jen že budu hrát witchera 3 na ps4 a hned jsem bez vysvětlení dostal hromadu mínusů. Prostě nedokážete přenést přes srdce že witcher 3 už není pc exklusivita.
              PS: Takových obrázku si na googlu najdu plno, ale nic nedokazují *3*
            • Hanzales
              Koušeš tady celou dobu akorát ty. Btw. nejsem jen PCčkář, ale i konzolista, jenom takové zaslepené ťululíny jako jsi ty moc nemusím, toď vše ;o) A k tomu "užijte si své pc" ...ne každý má na stole takový bordel u pc jako ty. http://img542.imageshack.us/img542/6728/fmpn.jpg
              ... a toliko k pirátění her na PC: http://steamcommunity.com/id/Hanzales/games?tab=all
            • TheGGG
              typické kousání vás pcčkářů. Hahaha a to vše jen proto že jsem napsal nevinný příspěvek o tom že budu witchera 3 hrát radši na ps4
            • Hanzales
              Na witchera se těšíme, mínuska ti lítají proto, protože jsi poťap a i jako troll stojíš za houby ;o)
            • místo psaní nesmyslů sem by sis měl na tom stole uklidit *12*
            • TheGGG
              ano nic jiného bych od pokleslé pc komunity nečekal.
              Jinak mě překvapuje že můj horní příspěvek má už 6 mínusek. To se tu tak moc těšíte na CoD?
            • To se mě netýká,díky bohu jsem přestal kouřit.Jen mezi F a G mám trošku marmelády od loňska jinak nic.
    • Keyz
      Již čekám na informace o edicích hry. *3*
      Navíc pak to není tak drahé, když to koupím před uvedením do prodeje.
    • Jdu už s tím PC hate do háje nikdo to nezajímá.
  • Mam spíš zkouknout seriál nebo přečíst knihu,abych trošku pobral ten svět zaklínače?
    • urcite precti knizky, ale neosuhlasim s tim, ze byl serial hroznej, nahodou byl paradni, jen proste byly pribehy z prvnich dvou knizek kombinovany a upravovany. hroznej byl film, kterej je vlastne jen 13 dilu serialu nacpanejch do dvou hodin, takze si to dokazes predstavit
    • Ne knihu, ale knihy. Je jich vic, vcetne povidek.
    • Je to tak dva roky co nakladatelství Leonardo vydalo znovu komplet sérii v krásných obalech, takže ho ani nemusíš nikde těžce shánět *4*
      • Keyz
        Tam je co? povídky ságy? Protože podle názvu to je dost zmatené.
        Meč osudu je druhý díl v Leonardu ale jmenuje se tak povídka..

        Tedy když si koupíš to sérii od Leonarda je to komplet a v řadě?
        • Rhulad
          Nauč se římský čísla a snad to pochopíš...
          • Keyz
            http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Sapkowski
            Je v tom bordel.
            Zaklínač II - Meč osudu
            Zaklínač - Meč osudu.

            Navíc Zaklínač - Stříbrný meč je podle roku první.
            • Rhulad
              http://fantasyshop.cz/zbozi/zaklinac-1-7-komplet První dvě knihy jsou sbírky povídek, které vycházely ve fantasy časopisech a sbírky se jmenují podle dvou nejvýznamnějších povídek. Pentalogie začíná Krví Elfů.
    • Nejdřív knihy a to ještě podotýkám, že bude lepší začít povídkovou Zaklínač I. Meč osudu. Pokud začneš romány, nejspíš se budeš ze začátku docela ztrácet. Pak můžeš i seriál - jak někdo podotkl, na to, jaký měli rozpočet, to není špatné. Ale bez znalosti Zaklínače to podle mě nejde docenit.
      • Zaklinač I. ve verzi nakladatelstvi Leonardo se jmenuje Posledni prani. Mec osudu je az Zaklinac II. Nicmene to je nove vydani. Kdyz skusis probehnout antikvariaty tak muzes narazit na puvodni vydani od nakladatelstvi Winston Smith, ktere to na zacatku 90.let vydalo zaklinace ve trech publikacich Strbrny mec, Vecny plamen a Mec osudu. Mezitim vyslo jeste vazane vydani, ktere je ale cenove pomerne narocnejsi a nedoporucoval bych. Doporucil bych ti opravdu zkusit nekde sehnat to puvodni trojdilne vydani, je totiz doplneno nadherne kresby, ktere fantasticky podbarvuji dej. Navic je to jedina moznost jak zahlednout "ocko" Essi Daven.
      • koukali jsme všichni na tem samý seriál? *1*
    • Nejdřív knihy, pak i seriál. Na to, jaký na to měli rozpočet atd. to není tak špatný. Ale knihy se řadí k tomu nejlepšímu. O hodně bys přišel.
    • Nejdřív knihy, pak i seriál. Na to, jaký na to měli rozpočet atd. to není tak špatný. Ale knihy se řadí k tomu nejlepšímu. O hodně bys přišel.
    • knihu! seriál je hroznej *3*
      • neni hroznej na polskou produkci za par korun je vlastne dost dobrej, to uz sem videl sprasit knizni serie daleko vic za daleko vic penez,
        • takhle, Michael Zebrowski je dobrej Geralt a prvnich par dilu docela ujde, ale pak se to zvrhne a je to fakt hruza, ze je ten serial "vlastne dost dobrej" imho nemuze soudny clovek myslet vazne
          • Některé epizody, které jsou doslovným předěláním povídek celkem ujdou :) problém začal když se pokoušeli vymýšlet něco vlastního :)
      • Seriál není až taká hrůza, ale ten film... *7*
        • film jsou vlastne sestrihane kousky serialu ze? pamatuju si ze to nedavalo moc smysl
          • yop, ani jsem to nedodíval do konce.
      • Toho sem se bál.:)
  • Nevíte někdo, jestli se zmínili i o Cyberpunku 2077??? Jen se ptám *4*
    • milos.bohonek
      Na E3 měli plakát Cyberpunku a malou vitrínku se zbraní ze hry. Jen jako připomínku toho, že hra existuje. Nic víc. :)
      • Díky za odpověď *4* Aspoň, že na něj nezapomněli.
  • Zaklinac 1+2 v akcii na Steame - idem sa do toho pustit, este som to nikdy nehral. Akurat mi dosli napady co hrat, tak som to kupil. Viem, ze som asi zaspal dobu, no to najlepsie na koniecn nie? *1*
    • Tiez sa chystam, ale chcem najprv doluskat knihy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit