Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XO exkluzivity ma nezaujali vôbec. Určite si však nájdu svoje publikum. Od Sony mi padol do oka nový infamous. Order môže byť tiež zaujímavý, škoda že neukázali gameplay.
    Sledovanie TV, skype, a podobné fičúry ma vôbec nezaujímajú, u konzoli mi ide hlavne o hry, a keď Sony bude pokračovať v trende ako u PS3 (Last of us, Uncharted, GOW, Ni No Kuni, Heavy rain, ...) beriem aj PS4.
  • Bohuzel me KillerInstinct a Forza donuti jit do XOne Jinak bych se jim na to z vysoka...

    Ach jo :(
    • Malleth
      Nechci rejpat, ale na ten Killer Instinct bych moc nevsázel. Nedělá na tom Rare, ale studio Double Helix, který je proslavený hlavně skvělýma hrama podle filmů.
      • Nejerpej vpohode! Ja vim kdo na tom dela... ale malo kdo uz vi, ze to je dost i navenek. Dost uzce na tom spolupracuji s nekterymi z Rare. Zatim co jsme videl tak se hra dost blizi originalu, ikyz puvodni rare byli neskutecni a posunuli by to urcite dal (hlav graficky)... I tak je ale koncept hry na poli bojovych her natolik vyjimecny a charakteri tolik zanechty vlezajici, ze se neda nic delat...
        Navic dneskem je xbox bez DRM a region free huraaa hehe :-)
  • Takže série Gears of War skončila?
  • TheGGG
    http://i1227.photobucket.com/albums/ee432/IntoTheCaramelFrappe/PS4vsXboxOneMassEffectGIFbyRyan_zps29d24c56.gif

    http://funnyshare.org/s/88/79188-My-take-on-PlayStation-4-vs-Xbox-One.gif
  • Jako jo musim uznat že některý hry jsou hodně zajímavý, ale mě osobně to nepřesvědčí už jen proto že třeba takový Nauthy Dogs ještě vůbec žádnou hru pro PS 4 neohlásili a hodně pochybuji že na ničem pro PS 4 nedělaj ( zválšť když se kvůli Last of Us rozdělili na dvě poloviny ).
    • Erendiel
      Věřím nebo spíš doufám že do roka ohlásí Uncharted 4 *14*
  • K tomu Dead Rising... asi si taky půjdu na střechu položit nějakou tu cihlu, abych si v případě zombie apokalypsy mohl rozbít střešní okno *7* Já vím že u her a filmů podobného ražení, nemůže být o realitě ani řeč, ale tohle je fakt stupidní. To to okno nemohl prostě hnátou rozdupnout?! Ani by nemuseli řešit zda se pořeže, jelikož proti tomu ho v daném případě chrání gravitace. Tomu scénaristovi fakt nasr*t do ruk.
    • Lol mě zas přijde stupidní to, že někdo dokáže už kritizovat i cihlu na střeše ve hře. xD
      • Jistě jich tam doma máte spoustu;-)
  • Na World of Tank se nějak zapomnělo, velká škoda.
    • Ze by proto, ze vychazeji na X360? A uprimne, to bude prisernost. Mirit presne s gamepadem, good luck...
  • Malleth
    http://17f0418678386b4e6860-e4f9fcd924b589d19bf6ccc2802ea9aa.r66.cf1.rackcdn.com/2565a24ee653497604f31b6c88c54300ae9659df.jpg__576x480_q85.jpg
  • Jedna věc mě pokaždé znechutí. Nechápu proč když někdo napíše, že si koupí XO musí ho lidi hned mínusovat. Každý člověk má právo na svůj názota každý člověk je také jiný. Je tak složuté pochopit, že každému vyhovují jiné hry? Já osobně upřednostňuji XO protože mi záleží pouze na hrách a ty mi přijdou lepší než na PS4. Sice upřednostňuji XO, ale respektuji názory lidí, kteří mají raději hry na PS4.
    • * názor
  • Vzhled nic moc,ovladač na mýle mnohem mnohem lepší naproti PS4,exkluzivity věc názoru,díky multitaskingu,kinectu a dalších softwarových výhod u mě minimálně 50:50
    Už nejsem dítě,z her si vybírám a od konzole očekávám víc,než jen hry-můj názor
    • vacsinu softwarových výhod XO mimo US nevyuzijes
    • Veskoslav
      Sice to nerad dělám, ale mýle? Jako od slova mýlit se?:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit