Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abiczko
    vypadáto na slušný pářky.Moc se těším na Mirrors edge 2
  • Snad nextgen konzole prinesou vlnu dobre vypadajicich a kvalitnich her i pro PC.
    Prece jen HW se konecne vice mene dorovnal tak uz neni duvod, abych na PC dostavali odflaknute porty se slabou grafikou.

    Btw The Agency me trailerem celkem uchvatilo i kdyz ve finale se to samozrejme muze hrat jinak.
  • TheSilverBoy
    me se libi order:1886 snad to nebude jen bezducha mlaticka/strilecka
  • Prosím Games aby si opravili přehrávač padá to nehorázně, zavřete reklamu spadne to, maximalizujete obrazovku spadne to. Problémy začaly asi před 2 týdny a teď jsem jedno video musel koukat na 3x než jsem poravíral všechny reklamy.
    • Taktiez poprosim nieco s tym robit. Ten player je totalne nepouzitelny.
  • Celkem se těším na mirrors edge.Ale stejně pořád doufám,že někdy vyjde pokračovaní jedné z nejlepší hry co jsem kdy hrál SW:Kotor.
  • Za me Division a The Crew.
  • rancor1223
    Co se PC titulů týče, nic mě příliš nenadchlo. Zvlášť Mirrors Edge mě spíše zklamalo zprávou a větším množství akce a otevřeném světě. Sna jen ten BF4, od kterého jsem skutečně nic nečekal a nakonec to vypadá opravdu náramně. A pak samozřejmě The Division, který snad vyjde i na PC.
    • Otevřený svět by byl celkem fajn, více akce ani ne... Docela se bojím toho, že ze hry se stane typická EA hra, plná DLC, DRM a multiplayer, aby se DRM nějak zdůvodnilo.
  • Umaroth
    za mne je to The Order 1886, Miluju stylizaci.....a jelikož je to sony first party hra tak si nemyslím že by to měl být propadák...ale nikdy neříkej nikdy.....
  • Hanzales
    To je seznámek, jsem ani nevěděl... http://www.ign.com/games/upcoming?startIndex=50
    Tak a teď napište, na co se nejvíce těšíte :) To i když člověk přeskakuje hry co ho nezajímají, tak těch slibných kousků kurňád požehnaně! Na ten Mad Max jsem taky hodně zvědavý. By mohl být docela mazec :)
    • Black_Hand
      lepsi: http://www.ign.com/wikis/e3/Big_Games_at_E3_2013
      • Hanzales
        Improved ...a lot! *4* Vote here! Edit: (not here... UP!)
  • Black_Hand
    na e3 oznamene za me: Mirror's Edge, Mad Max, Below, (Murderer byl tesne pred E3) a mozna Sunset Overdrive

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit