Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krupinka123
    Zajímalo by mě, je možné, že ve třetím Zaklínačovi bude Ciri?
    • Žádná s postav kromě Geralta zatím oficiálně potvrzena není, ale podle mě je velká šance že se tam Ciri objeví.
      Daleko větší šanci dávám ale tomu, že se tam objeví Yennefer, na to bych byl ochotnej vsadit i svojí levou botu.
  • TheGGG
    Mých Top 5


    Killzone 4
    Watch dogs
    Dark Souls 2
    Infamous Second Son
    Witcher 3
    Todle si na 100% zahraji, už potřebuji jen ten PS4 *1* *1* *1*
    • kickasl
      jako GGG je jasny trol, ale tohle je jeden z mala prispevku kde nikoho neurazi, vzdyt pouze rekl vlastni nazor a hned ma minusy a negativni komentare, protoze zminil ps4...
      • God-of-War
        Páč tu je banda r-tardů, s tím nic neuděláš:)
        • Vůbec bych se nedivil, kdyby si troll GGG dával mínuska sám a ještě všem okolo. Protože ty mínuska tu nejsou jen za PSko, ale za cokoliv - jen aby vznikala flame war.
  • Za mna Top5:

    Dark Souls 2
    Destiny
    Shin Megami Tensei 4
    South Park
    Witcher 3
  • Pro me urcite nejzajimavejsi oculus rift, i kdyz byl uz i na minule E3. Jinak mam to tu rad, ale nechcete udelat neco s tim prehravacem? Je to hruza..
  • God-of-War
    We are not your kind of people. Jako MGS 5 poráží všechno a já můžu jen smeknout.. Fakt masakr.
    • No Division si s MGS 5 může podat ruce. Až budou obě hry nainstalované, tak se uvidí co bude lepší.
  • jindra.veliky
    nevim co maj vsichni porad s tim dayz, vzdyt to vypada porad stejne akorat novej inventar a kazdej se z toho muze vycakat.... *7*
    • Ja to hral a chapu *15* .
      Ale neboj, neni to hra pro kazdeho a pokud se to tobe nelibi,tak je to treba i dobre.
      • jindra.veliky
        ja jsem to hral a libilo se mi to...ale 2 roky to vypada stejne a myslim, ze kdyby mela zahranicni hra tolik chyb a nedodelku (animace behani zombie), tak by to tu pekne schytala v komentech *5*
  • Super Smash Bros WiiW/3DS
  • Zaklínač 3 a DayZ, jinak mě nezaujalo nic
    • Na tyhle se taky tesim ovsem pokud by na PC udelali i The Agency,tak bych se fakt nezlobil :).
  • Matthew1J
    Zaklínač 3 až jako 8mý? Ten měl byt navrchu a červeným písmem!
    • milos.bohonek
      Pořadí v článku není pořadím, řadilo se to vesměs nahodile. :-)
      • Matthew1J
        To je mně jasné, ale W3 měl byt navrchu aby ho každý uviděl jako 1.
  • No, tak jste tam dali všechno, co bylo na E3 k vidění.
    • milos.bohonek
      To by byla hodně prťavá E3. A hlavně - E3 bez Call of Duty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit