Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty
    Já jsem dostal Sekiro, takže jsem spokojen. Dost času na prošmejdění NIOHu a na RDR2, než to vyjde :)
  • Downgrade Metra Exodus mi teda nepřišel, vypadá to graficky pořád luxusně a pro mě je to nejočekávanější hra. Jen doufám, že se to bude odehrávat hodně během tmy, protože pasáže v Moskvě v Last Light během tmy byly pro mě nejlepší
    např: https://www.youtube.com/watch?v=RzVA-5ro9Ns&list=PLTcoRMwrX2DhdPpbgr_YlOQ790wgOWG6W&index=28
    Jinak za pro mě je Metro hra z nejlepší postapokalyptickou atmosférou vůbec uplně něco jiného než ta parodie Fallout
    • Tak právě ta sekce s tím mutantem mě vůbec nebavila.
    • A nebude to tym, ze absurdny fallout bol vzdy tak trochu nadsazkou?
      • Ne, to je tím, že z toho Bethesda udělala takovej odpad.
        • Je to ten isty "odpad" ako aj bol predtym, akurat je v 3d. Ta seria sa nikdy nebrala uplne vazne.
  • Trochu chyběla nějaká nová exkluzivní IP, ze které by se člověk posadil na zadek. Pokračování zavedených značek je sice fajn pro fanoušky, ale nové hráče, které nepřitáhl už předchozí díl, asi jen těžko osloví. Jinak průběh a tempo konference super, po pěti letech Microsoft opět hodil Sony rukavici.
  • misho8723
    Prečo si ľudia mysleli, že Cyberpunk 2077 bude vyzerať ako Blade Runner? Dobre, ten 5 rokov starý teaser mal atmosféru podobnú práve BR, ale vedia tí ľudia, že Blade Runner a Cyberpunk sú dva veľmi odlišné žánre? BR je noe noir, zatiaľ čo Cyberpunk je, no, cyberpunk, kde slovíčko punk má takú istú váhu ako aj cyber.. a ku tomu, v trailery sú aj nočné scény a tie sa viac blížia tomu, čo chceli vidieť tí čo čakali ďalší BR.. mne sa práveže páči, že sa odlišujú od ostatných cyber hier, ako napríklad Deus Ex a že hra ide mať výrazné vizuálne prvky z 80tich rokov.. mám rád temné hry, temné vizuálne štýly ale mám rád, keď niekto sa pokúsi aj niečo originálne spraviť a to je práve prípad Cyberpunku.. už ma čoraz viac a viac prestávajú hry baviť a zaujímať, lebo skoro každá jedna vyzerá ako kópia inej, tak som rád, že sa Cyberpunk zatiaľ tak výrazne odlišuje od ostatných a však hra bude mať plno temných tém a témat, tak vizuálny štýl je to najmenšie čo by malo práve teraz trápiť pri tejto hre

    Ale som dosť práveže sklamaný z toho, ako málo sa na zahraničných stránkach a fórach hovorí o novom Metru, však to vyzeralo úplne špičkovo
    • To je jen pár BR fanbojů, těch bych si nevšímal. Vypadá to zajímavě. Grafika by mohla být sice lepší, ale to je holt daň za to, že se musí přizpůsobit starému hw konzolí.
  • Proti EA to byla paradni jizda *14*
  • Taronyu
    ORI AND THE WILL OF THE WISPS mi asi spravilo najväčšiu radosť *14*

    No a samozrejme Metro.
  • Nezahlédl jsem tam AOE 4.
    • To ma daleko od vydania. Ved jedine, co na jesen v teaseri ukazali, boli pozadia z trojky.
      • s PC exkluzivitou nikdo spěchat nebude. To se snad ani nevyplatí dělat
        • Svojim sposobom je to pravda. AOE 2/3 funguju stale velmi dobre. Skratka to nie su vysokorozpoctove interaktivne filmy, ktore 2-3 mesiace po vydani upadnu do zabudnutia.
    • ucho
      Microsoft se rozhodl mobilní hry neprezentovat.
  • cyberpunk 2077 vypadá jako Watch Dogs 3, tak to je fail roku
    • Skor ako gta. Je evidentne, ze po vydani W2 prehodili vyhybku pri navrhu svojich hier.
    • musim rict, ze me ten vizual teda docela zklamal

      nicmene byznys plan asi vysel, protoze tmejova a homola byly z duhovy barevny palety u vytrzeni

      ja bych ocenil spis blade runner feeling
      • blade runner nebo původní ghost in the shell nebo první Deus Ex. Čekal jsem Noir Cyberpunk a NE Punk.

        Neskutečně mě tohle nasralo. Pokud se to líbí Homolovi, tak je fakt v prdeli.

        Ach jo
        • Taronyu
          Nevyzerá to zase tak zle. Podľa mňa sa chceli od Blade Runnera odlíšiť a ísť svojou cestou. No nejaký Noir tam stále môže byť, len do toho nebude ladená celá hra.
        • presne

          to jsem si taky rikal, ze to je jenom punk *1*
          • ono to bude určitě dobrý ale bude to prostě ještě více barevný jako Witcher 3, prostě pro americký děcka, ne pro nerdy jako Witcher 1.
            • jako Blade Runnera mám jako takovou posvátnou modlu, mockrát jsem ten film neviděl a když tak vždy při něčem speciálním. Doufal jsem, že tohle dostaneme v malém světě. Už název toho města - Night City je tvůrčí impotence.
            • jako at to klidne barevny je, ale celkovej dojem jsem mel jak nekde v californii na plazi

              a to se mi nelibi

              ja bych do scenare pripsal tak velkou ozonovou diru, ze ve dne by ani neslo jit na ulici *1*
  • Metro jasná volba. The Division 2, deja vu o který sem rozhodně nestál. Na tohle mě už nenachytají. *6*
  • ucho
    pohodová prezentace, asi vlastně nemám co vytknout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit