Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    "Blogísek"

    Teda fuj autore, do kouta a deset otčenášů.
  • To je zas clanek jak noha. Polaku je cca 4x vic nez cechu a zrovna maji lepsi obdobi, zatimco cesi slabsi. Ok, stava se, ale podle autora jsou proste polaci "dal".
    Jaka byla polska produkce v dobe, kdy cesi delali hry jako Hidden & Dangerous, Operation Flashpoint, Mafia, nebo Vietcong?
    • Jack1947
      Nebyla...
  • lords of fallen delaji City Interactive autori nevjetsich hernich braku tak ja nevim co jako od te hry čekate *15*
  • RangerCZ
    Poláci se nějak rozjeli :D
    Jinak nevím co si vybrat : Zaklínače nebo War is mine.
  • Nevidim temer zadny prinos E3 pro evropske vyvojare a tudiz se nedivim jejich neucasti.
    Polaci? Pokud je Polakovi zahadna nase mentalita, pak mne ta jejich ani moc ne. Da se to shrnout takto:
    Pomodlit se, strcit hlavu do americke zadnice, pomodlit se, poplivat Rusa, pomodlit se, osulit souseda, pomodlit se, busit si hrde na prsa a pak se zase pomodlit.
  • Možná nejprve je dobré srovnat počet her a počet těch kvalitních her. Ja si tak možná vybavím zaklínače a sniper ghost warrior. Myslím, že vždy je důležité začít srovnávat kvalitu s kvalitou nikoli kvantitu s kvalitou. U CZ si zase vybavím okamžite člověka jako je Dan Vávra, který je celkem slušnou ikonou pro mě a herní průmysl a také si vybavím hry, které se ve světě neztratily jako třeba MAFIA, Vietcong, Operace Flashpoint, ARMA.
    To, že poslední dobou je to jiné, slabší prostě bohužel je. Je to českým národem, nic jiného než strach, neochota riskovat, žadné jistoty. Když jsem začínal podnikat před cca 15 lety, lidé měli ambice, mladí lidé chtěli něco dokázat a někam se dostat, být vidět. Dnes co vidím? Spousty mladých lidí nemá sny, nemá chuť a jen se snaží někdě udělat školu rychle, upíchnout se a přetrpět. Ten kdo se chce mít lépe nemyslí jak tvrdá to bude práce, přemýšlí jak rychle někde někoho okrást tak, aby přišel k penězům snadno a rychle. Další věcí je skepse, strach, nadávání nad sklinicí piva. Nejhorší na tom je, že tento stát v podstatě nic nedělá pro svůj rozvoj, pro mladé lidi, ba naopak vše ztežuje, hazí klacky pod nohy a bohužel nelze se divit nikomu, že nemá chuť tu něco tvořit, něco dokázat a investoři raději jdou jinam a mladí co chtějí něco dokázat zase utíkaj do ciziny. Bude tu hůř a rozhodně ne jenom v herním průmyslu.
    • Bože to fakt nejde vlézt někam, kde není nějaký kazatel úpící nad českým národem? By mě zajímalo, proč je tady tolik zamindrákovanejch chudáků, kteří neustále musejí své frustrace svádět na český národ.
  • Věc nad kterou si už sám dlouho lámu hlavu *1* Ano je jich 4x víc ale i tak je tohle ohromný rozdíl který mě zaráží. Věřím ale že začínáme taky pomalu dobývat svět s tituly jako Arma, Day Z a možná i Kingdom Come *5*
  • člověče, podívej se kolik je nás a kolik jich! málo tam chlastáte a nebo piš blog v jinou dobu, tohle ti nesvědčí :-)
  • A Polky jsou SUPER <333 !!!!
    • firebug
      "<333 !!!!" -To jako že mají 3 páry ňader? Už vím, kam pojedu na dovolenou... :-)
      • RangerCZ
        <2, jestli víte co tím myslím :D
  • MickeyMutant
    To máme za to, že se nemodlíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit