Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wizaard
    Mě zase překvapuje, že novináře (zvlášť zkušené) překvapí takový rozhovor. Co jste čekali? Že pro bezvýznamný plátek z ČR si přijde Phil Spencer upřímně vylévat srdce (který asi jako jediný nemusí mít stažený zadek z toho, aby někde něco omylem neplácl a nerozmázl to celý internet, a může být upřímný, protože ví 100x víc než nějaký PR regionální šáša z PR/mkt pro Evropu, který jen honí čísla)?

    (Napsal jsem to tvrdě, vím, omlouvám se, ale je to prostě jen druhá strana mince. Rozumím tomu, že je takový rozhovor na prd. Na druhou stranu buďme realisti, víme, co se stalo loni... A zároveň víme, co jsou schopna média napsat, když jim to PR oddělení přesně nenaformuluje slovo od slova, aby se to nedalo vyložit nijak jinak.)
    • Tilwaen
      Máš, bohužel, naprostou pravdu. Jenom je to Smutné.
    • Jenže to taky vypovídá o tom jaký mají byznys model, když už říkají jen takové kecy a bojí se mluvit vlastními slovy či cokoliv smysluplně zodpovědět.
      • wizaard
        S tím nesouhlasím. Microsoft a Xbox je dnes extrémně pečlivě sledovaný a kdykoliv plácne někdo jen malou polopravdu, případně se špatně vyjádří, hned se to nafoukne a přes víkend už neplatí nic z toho, co se dělo v pátek.

        Podívej se jen na Kinect a uvolnění výkonu pro něj rezervovaného - hloupá média (tzn. všechna) hned začala psát, že když odpojíš Kinect, budeš mít víc výkonu; nebo že uvolnili výkon proto, že Kinect už není v krabici. Nebo že pak Kinect nebude fungovat. Což je samozřejmě všechno blbost. A pak Ti na fórech píší stovky a tisíce lidí, protože jsou naštvaní, že budou muset vypojovat Kinect nebo že proč si ho tedy kupovali, když jim pak nebude fungovat apod.
  • smejki
    Tak příště
    http://cbsg.sourceforge.net/cgi-bin/live
    • tldr
  • mondzi
    Hroza. Tak diky, ze ste uprimni aspon vy, niekore weby by zo seba kludne spravili predlzenu ruku PR.
  • walltar
    Proto mě jsou tyhle velké společnosti nesympatické ... až moc mě to připomína rozhovory s politiky.

    Úplně z těch lidí je vždycky cítit jak jim je všechno úplně jedno ...
    • MickeyMutant
      Ono jim to není jedno. Jen si setsakra dávaj pozor, co vypustí z úst, aby to někdo náhodou nemohl použít proti nim. Pak z toho samozřejmě vzniká něco jako antidialog.
      • Přesně, pěkný to sice není, ale když se kouknu na "kauzu" žen v coopu AC, tak je prostě bezpečnější odpovídat přednaučenejma frázema z PR oddělení.
        • MickeyMutant
          No to zrovna není moc dobrej příklad. Tam se na ně spustil zaslouženej shitstorm, když nějakej chudák patrně v tísni vypustil ten blud o náročnosti dalších animací. Měli se k tomu postavit čelem a napsat skutečné důvody, co je k tomu vedly. Ať už to byla snaha o zbytky "historické" akurátnosti, komerční potenciál nebo něco jiného, co já vím.
      • mě to připomíná rozhovor s telefonním automatem.. "pokud si přejete vědět, proč je naše hra úžasná, stiskněte jedničku, pokud chcete vědět, jaké převratné technologie jsme použili při tvorbě levelů, stiskněte dvojku, pokud si přejete zjistit, zda bude naše hra umět ulploadovat vaše skóre na facebook, twitter či twitch, stiskněte trojku.."
  • MickeyMutant
    Doublespeak FTW.
  • rami.cz
    Ruku na srdce, xone se nepovedl, alespon pro non-emericky trh :)
  • Dej si mokrý hadr na hlavu... *1*
  • Důležitý je ten kvalitní zážitek, který tu všichni chceme :)
    • tak tak, hlavně že tu budou fungovat všechny ty digitální služby co v emerice, to přece za ten odklad stojí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit