Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První Far Cry (tehdy ještě od Cryteku) mě hodně bavil. Dvojka mi přišla otravná, všude samý respawn a to i hned po pár vteřinách, když jste se vrátili k menšímu táboru, který jste před chvíli "vyčistili". Trojka už mě bavila. Osvobozování táborů byla docela sranda, respawn mě sice furt štval, ale už nebyl tak otravný.

    A čtyrka vypadá luxusně. Prezentační video mě chytlo a shlédnul jsem ho od začátku do konce. Grafika je celkem pěkná jako vždy a prostředí konečně něco pořádně originálního. Je sice pravda, že otravný respawn bude otravovat i nadále, ale přesto jsem na čtyřku zvědavý a nepochybuji, že to bude dobrá hra.
  • Mne se FC3 libi, na FC4 se tesim a jsem zvedav, co a jak vylepsi.
  • C´mon stupid Elephant! *1*
  • Lol... celá diskuse o slonech :D
    • Kdyby na toho slona šlo aspoň přidělat obří rogalo, kulomet či raketomet na záda, na zadek vrtuli a pak bys tam lítal těma údolíčkama se slonem na rogalu a kosil z raketometů ty čínany nebo co to tam je, pak přistál uprostřed tábora a rovnou přešel do pozemního útoku na slonovi
      • Tilwaen
        http://s27.postimg.org/65bvcjzj7/fc4.jpg
        • *1*
        • Jo!
      • tohle je náhodou super nápad
  • DLC Rúbačka proti sfanatizovaným slonom *1*
    • mod kde proti sobě půjdou týmy tygrů a medojedů nebo jiných zvířat ve stylu team DM? yes please *14*
      • Tilwaen
        Vítěz si z poraženého týmu bude moct udělat novou peněženku :-)
  • Doufám, že vypustí aspoň DLC hledání diamantů. Tohle mi ve FC3 opravdu chybělo. Ubisoft svoje hry raději přeplácá zbytečnýma a nudnýma aktivitama. A taky ještě jejich oblíbené pokrytí celé obrazovky nějakýma srajdama které brání ve výhledu (watch dogs)
  • Všude samí zombie, roboti, nebo sloni... chjo. Kde jsou časy trochu normálních her, do kterých se mohl člověk trochu vcítit?
    • "Všude samí vrazi, násilníci a zloději. Kde jsou ty časy, kdy lidé byli hodní a slušní?"

      Stejně naivně zní tvůj komentář.
      • Dokonalej nick pro tenhle koment *1* *1* *1*
  • a zas ti sloni :DDDDDDDDDDDD
  • Řešit ve Far Cry výdrž Slona je jak řešit spotřebu v Hamru.... Blbost. Jinak takové předváděčky jsou na nejlehčí úroveň. FC3 se mi líbílo hodně (2x projeté, 1nou na 100%) FC2 mě teda nebavilo vůbec, to jsem ani nedohrál. Na FC4 se hodně těším. BFH mě nějak nepřesvědčil ke koupi.
    http://czsvk.clanweb.eu/far_cry_4_informace_.php
  • Ti s tím nadělají.
    Slon se dal zneužít jakožto prostředek hromadného ničení už v Postalu 2. Byť pravde jen v jedný lokaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit