Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto vubec me to nezaujalo, tohle ma byt vazne nejatraktivnejsi exkluzivita pro xbox? To je na tom hur, nez jsem si myslel. Ale jestli m nema nic lepsiho, tak nepochybuji, ze to bude mit obrvsky hype a snahu presvedcit lidi, ze je to parada. To ostatne citim i z tohoto clanku.
  • Jak vidim, tak je tady kazdy vestec! Hru nikdo z vas nehral, ale vite ze je na prd. Je mi vas lito *1*.
    • Bude na xbox a to staci
      • wizaard
        Já tušil, že tu jde o tohle! Aspoň někdo napsal pravdu.
  • Jack1947
    Na odlehčení to zase nemusí být tak zlé jak zde zlý jazykové tvrdí, když se to bude brát s patřičně velkým nadhledem proč by ne. Saints row taky není hra pro každého a jak byla uspěšná he? *3*
    • wizaard
      Mě třeba neoslovuje Saints Row, Crackdown, Dead Rision a podle videa a popisu ani Sunset Overdrive, nicméně lidem se tenhle typ her očividně líbí, proto nechápu škarohlídy v téhle diskusi.
  • Rozhodně tohle se mi zamlouvá více jako nějaké Last of Us, Order nebo Uncharted..
    A ne není mi 8-12let *3*
    • Ale vice nez 13 let ti taky neni, to nikomu nenamluvis. :-)
      Tahle hra je jiz od pohledu braindead.
      • tak to tě bohužel zklamu, tvůj odhad je špatný :)
  • To bude jeste vetsi cicovina nez Dead Rising 3, to byla taky hra o bezmozcich pro bezmozky.
  • Vypada to na max 10 minut zabavy a to jeste pro ty mladsi mezi nama, dalsi totalni zbytecnost.
  • TheGGG
    Kdysi legendární studio pracující pro sony se dle veškerých očekávání změnilo v emerický brak jakmile se dostalo pod mrkváče
  • nechcem sudit dopredu ale vyzera to tak ze to bude zo zaciatku skvele ale rychlo ta hratelnost omrzi
  • GlaDOS
    Je to barevné, ztřeštěné, akční a online. Co je to? No, může to být Sunset Overdrive, Battleborn, Fortnite, Wildstar a nebo jedna z dalších desítek her podobného ražení na Steamu. Popravdě se v tom začínám ztrácet.
    • N7N7
      Hm a co jako? Stejně tak se můžeš začínat ztrácet v indie puzzle pixelových hopsačkách. Těch nejsou na Steamu desítky, ale rovnou tisíce.
      • wenceslaus
        To je trochu rozdíl, nemyslíš? Jako bys porovnával profesionální hudební scénu a garážový kapely.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit