Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže toho opravdu viditelnýho snižování kvality PC her si všimnou tak možná hráči, který maj PC za 30 000 a navíc každej půlrok-rok obměňujou komponenty a těch pořád neni většina. Ano, zmiňuju se hlavně o grafickym provedení her, protože si nemyslim, že nebejt konzolí tak by vycházeli inteligentnější nebo příběhově propracovanější hry.
    • Měla to bejt reakce na:

      "Já jsem rád, že to na PC vydají, ale slůvko "vůbec" si vyprošuji. EA nemá právo nevydávat na PC, především díky vysokým zisům z PC se stala tím, čím je dnes. Jo a mám krom PC taky konzoli Playstation 3 od Souny, kdyby se do mě chctěl někdo navážet že jsem "závistivý PC warezák".

      A konzole vskutku snižují kvalitu mnohých her, to už je dnes jasn"
  • Jsou hry, u kterých jsou dema jen zbytečnou ztrátou času, a Dead Space se k nim řadí. Kdo jednou ochutnal jedničku, ví, že dvojka bude ještě větší peklo, a nepotřebuje nějaké demo o x týdnů dřív, než hra skutečně vyjde! :)
    • Vědět něco dopředu? To asi budeš děd Vševěd.
  • Demo na PC vyjde, nebojte. Bude se jmenovat Dead Space 2 RELOADED a budete si moct projít celou hru předtím než si jí koupíte *5* .
    • Jo skoro 100% pravda, jen jedna změna: Demo na PC vyjde, nebojte. Bude se jmenovat Dead Space 2 RELOADED a budete si moct projít celou hru předtím než si jí NEkoupíte
      • to se bud jmenovat jinak Dead Space 2 torrent *1* *1*
  • Daniell605
    Můžu se zeptat, vyjde DS2 na ps3 s českými titulkami jako 1?
  • říkám to furt, konzole jen kurví hry na PC, GTA IV fail - black ops a akcelerace přes procesor místo GK - fail, demo Dead Space 2 jen na konzole - fail - čekám na to nevím jak dlouho a pak to kvůli podělanejm konzolím který se nehodí na nic jinýho než na závodní hry a píč*vinky jako litlle big planet a u stříeček mají aim abyste s těma analogama vůbec něco trefili. Dead Space 1 byla pecka, během prvních 2 hodin jsem se taky málem pos*al.Jo a pak v průběhu taky u nesmrtelnýho mutanta :D super hra, a dead space 2 bude best, ale nej hra je stejně S.T.A.L.K.E.R *5*
    • ježiš to je dementní děcko
    • Nebýt konzolí, tak žadnej Dead Space neni... :-)
    • Co to mělo bejt jako za výlev? Můžeš mě prosímtě vysvětlit, co má chybějící demo na PC společnýho s konzolema? Kdyby nebylo těch "podělanejch" konzolí tak Dead Space 2 není vůbec, PC warezáci by ten vývoj nezaplatili, takže se prosímtě uklidni a buď rád, že to na PC vůbec vydej...
      • Já jsem rád, že to na PC vydají, ale slůvko "vůbec" si vyprošuji. EA nemá právo nevydávat na PC, především díky vysokým zisům z PC se stala tím, čím je dnes. Jo a mám krom PC taky konzoli Playstation 3 od Souny, kdyby se do mě chctěl někdo navážet že jsem "závistivý PC warezák". *3*

        A konzole vskutku snižují kvalitu mnohých her, to už je dnes jasné.
    • Čuchám čuchám...závist?...neznalost?...nebo jenom nedostatek inteligence a soudnosti?:D
  • já se musim přiznat, že mě první díl moc nechytl a nedokázal jsem ho dohrát.. když vidim tu dvojku možná tomu dám potom ještě šanci :)
  • jednička byla super.tohle video mě připomělo jednu hru z playstationu 1 a nevim jak se jmenuje.Vim a možná se pletu tam bylo slovo Blod??probudil jsi se na základně kde krom nějakejch jakoby zombiku a robota co tě chvilku doprovazi nebyl nikdo.celou dobu si člověk myslel že jsem na nějaké lodi ve vesmíru a přitom to bylo v podzemí....
    • Možná tohle? Fakt ale jen možná... podzemí nicméně sedí a vzdálená podobnost s Dead Space taktéž. Každopádně skvělá hra :)

      http://en.wikipedia.org/wiki/Hellnight_(video_game)
      • už jsem to našel
        http://www.youtube.com/watch?v=yjqEo2LHO2g
    • nejsem si jistý, ale napadla mě hra In Cold Blood? ta byla možná i uplně o něčem jiném :)
      • Pokud mi jeste pamet slouzi, tak In Cold Blood byl tusim spionazni thriller srovnavany s Metal Gearem
  • Resident Evil mi jako hororovka fakt nepřišlo...spíš jako normální (utahaná) střílečka...Dead Space to je pravá hororovka...u ní jsem se vážně lekal a bál...hlavně ta hudba brrrrr...uvidíme druhý díl, vkládám do něj velký naděje tak doufám že mě EA nezklame :) Jinak škoda toho DEMA no...holt PCčkáři musí čekat na FULL
  • jo ujedničky sem se málem pos*al strachy *9* *9*
    • Mno krom par lekacich momentu to nebylo tak strasny spis vubec zkus treba takovou amnesii tam je to o necem jinem v zivote jsem strasidelnejsi hru nehral rekl bych ze by za to ti vyvojari meli dostat nejakou cenu...
  • 1 byla super, na 2 se taky tesim. Rozhodne ma lepsi atmosferu nez posledni Resident Evil 5

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit