Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinymi slovy,chceme mit o vsem a o vsech prehled a mit to, tak rikajic, pod svou strechou.
    Origin beru jakou vitanou konkurenci steamu,ale rozhodne me zatim origin nepresvedcil ,aby jsem o nem alespon uvazoval.
    To co maji v EULA me zatim bezpecne odrazuje a o pristupu EA k hracum v posledni dobe ani nemluve.
  • origin je trest... pro gumy co je bavi hrat si na vojacky, behat s flintickou a misto mozku maji zelenou s.acku ... jen si to uzijte (a pak si dejte GoW, Killzone, CoD kdyz do hnoje tak po usi)
  • http://img545.imageshack.us/img545/8646/narfarchive26f786c534d5.jpg :D
  • PROSÍM O POMOC : stáhl jsem z battlefield3.com origin ,nainstaloval ho , registroval se , ale nejde se mi prihlasit . vim ze heslo pisu spravne ,s tim ze jsem bez bety bych se smiril jenze problem je ze od te doby mi nejde prihlasit ani na muj ucet kdyz zapnu BFBC2 ,,,, proste pise Unable to log in ,,stalo se to presne v tu dobu co jsem stahl a nainstaloval origin ,,, poradí mi někdo co mám dělat ? doufam že nejde o hackera.... :((( MOC DÍKY ZA POMOC
    • musis mit dlouhy heslo....nacpi tam svy heslo 2x3x za sebou a snad ti to pujde :D
  • Držím jim palce, cokoliv co bude konkurovat steamu je dobre, ty ceny na steamu jsou nehorázný a pritom by vlastne meli odpadnout naklady za obaly, manualy, dopravu a pod. Jo koupit neco v akci je dobre, problem je že koupite neco co vlastne ani nechcete hrat *4*
    • Získat steamovou novinku za polovinu či dokonce třetinu ceny oproti původní steamové či krabicové ceně není problém, jen to chce najít alternativní webové kanály rozuměj překupníky :-).
    • cena za krabice a media odpadne ale zase pribude cena za provoz serveru na kterych musi byt stale k dispozici takze asi tak
      • mesicni cena za provoz serveru se rovna asi tak jede jizde kamionu plneho krabic s hrama... nehlede na to ze mesicni pronajem jedne prodejny v centru mesta vystaci tak na deset let provozu serveru ktery obslouzi celou evropu! *3*
    • jenze ty ceny nedava steam ale distributor .. i tak udrzovat ty hry "zive" stoji penize
  • Bohužel jsem si Orign musel také nainstalovat a žere někdy i 6x tolik paměti co Steam. Kouknul jsem na ceny a to si dělají srandu ne? Málo her (jen EA) snad zatím. Už jen to že Avatar k profilu musí být z nějaké hry od EA je to sice prkotina ale proč?
  • jen tak dal EA to origin mam rad protoze se netrva pul hodiny nez se zapn e jako steam a taky to neni tak slozitej a nudej program
    • jouzo, jestli si myslel nudnej, tak nevíš, co to je nadčasový decentní design. a to asi zřejmě nevíš, jak krásný (bez ironie) byl steam před změnami vzhledu
      • to nevim no ale v ty dobe jsem ho pouzival jen si ho uz nepamatuju
    • a pak ses probudil ?
  • Origin je jedno velké mínus Battlefieldu 3 .... Nechápu proč se kampaň, servery apod.. nachází na webové stránce a ne ve hře... Hlavně Origin sám o sobě je hodně nepřehledný... Steam mám několik let a nemůžu si ho prostě vynachválit.... Jenže no....
    • hm tady nekdo neumi ani rozeznat origin od battlefieldlogu kkte nejdriv si o tom neco zjisti nez zacnes psat a ztrapnis se ahaha *1* *1* *1* *1*
      • Ty začni myslet, než něco napíšeš nebo se ztrapníš. Jaj, už se stalo.
  • Súhlasím s názorom, že Steam, Origin, alebo čokoľvek podobné je rakovina. Jednoducho čistý trojský kôň. Nič iné. Hajluj s nami, alebo si dohral..!! Fašizmus v modernej podobe.
    • co pak tobe jako slovakovi vadi fasismus kdyu jste o druhy svetovy kourili nemcum pera???
      • Blbecku (jindra) prvne si zjisti, ze u SK/CZ/Pol/Fra atd nikdy fasismus nebyl. Fasismus byla vec provozovana Mussolinim... To je tak, kdyz se hlupak snazi byt chytrym, a jeste svou blbost stavi na obdiv ;-D

        A k steamu/originu: Celkem se EA nedivim, jsou to penize navic, ktere to muze prinaset. Vzdy musite do nakladu zapocitat distribuci, at je jakakoliv. Kdyz z 50USD bude delat byt jen 10% distribuce (nerealne), tak rozjetim par serveru + konektivita v meritku prodanych EA her je tech 10% zatracene hodne...
      • H4wk
        a ty si co za blbca ?
        Odporucam si prestudovat dejiny predtym ako zapotis nieco 'rasisticke'
        • no ja neco nactene mam a myslim ze pan tiso by s nim souhlasil. To ze urcite ne vsichni ste chteli byt prisluhovaci nacku je asi pravda nicmene ste meli dokonce nejake sve jednotky na ktere se wermacht spolehal pri pootlacovani odboje uz si to presne nepamatuju ale casak history vam dokonce venoval nejakou tu stranku :}}}. Tady mas hezkej clanek o tisovi http://cs.wikipedia.org/wiki/Jozef_Tiso tak priste radsi mlc "kolaborante" :P
          • H4wk
            to ja sa neznizim na jeho uroven aby som siel porovnavat chyby Cechov s chybami Slovakov... snad sme dostatocne vyspely jedinci aby sme pochopili ze toto je prinajmensom neslusne a patri do inej doby, nie sme nahodou bratia ?
            • Johnny, možná by sis mohl uvědomit, že nebýt Čechů, tak je minimálně 100 let pozadu oproti standartu celý Slovensko a nejen východní. Navíc jakousi národní hrdost pozoruju právě u Slováků (i když nechápu na co jste tak hrdí) a svým způsobem vám ji závidím, protože tohodle zase nejsou schopní Češi.
            • BTW Jirka je očividně malý kluk, ale právě proto podotkl věc, kterou probírají jistě v dějepise, Slováci opravdu měli němce moc rádi, ale proč to už asi nepochytil * .A pokud nevíte dějiny své země, tak to je smutné.(*Jelikož chtěli vlastní stát, a to mohl dovolit pouze Hitler :) )
            • 2Johnny: Tak proč lezeš na českou doménu? Vsadil bych se, že je ti 10, žiješ v ČR a si šikanován čechy. Jo soudit kolektiv podle pár jedinců to je nejspíš specialita slováků, že? *7*
            • ja tady radši píšu česky a myslím si své, je to stejna uroven jako madari nebo cikani, i když moralne jsou vyspelejší nez madari
            • nie sme bratia, alebo niečo ako Kain a Abel, česi su kaini. Je to namysleny narod s.r na nich
        • Nejsou náhodou Češi a Slováci stejná rasa? Když už se snažíš bejt chytrej, tak ať to má taky nějakou úroveň.
          • H4wk
            Snad ti nemusim vysvetlovat co znamenaju uvodzovky v mojom poste.
            • jdi do p.či českej k.kote
            • Ty jsi mi ale nějakej chytrák. Možná by sis opravdu mohl jít mastit ego na .SK doménu jak ti už dřív někdo navrhoval.
            • H4wk
              nie neutal, rasizmus je nevrazivost k inej rase, ty mas nevrazivost k Slovakom co sice nie je rasa ale princip je prakticky rovnaky, preto tie uvozdovky.
              Ak nechapes tak Tvoj problem.

              Kazdopadne v Jindrovom pripade to mozno prerastie az do Xenofobie :)
            • Nemusíš, ale stejně myslím, že ses v tomhle případě dost uťal
  • Steam tady už nějakej ten pátek je, takže mají mnoho zkušeností se svejma zákazníkama. A tenhle náskok bude vždycky oproti Originu dost znatelnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit