Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, ale dnes už asi moc lidí nepřitáhne vzhledem k tomu, že SC4 bylo po všech stránkách lepší. Něco jiného jsou třeba settleři, kdy každý díl (případně 2-díl) byl unikátní, nebo hry které různě osekávají o herní prvky a starší díly jsou stále v něčem lepší než nové. SC2000 jsem také hrával, ale poporavdě zase tolik nostalgie mě k němu neváže, abych ho honem instaloval.
  • Spis se EA snazi protlacit origin do kazdyho PC. Srry, nemam o dalsi sragory zajem, ani kdyby mi za to platili.
  • Je to parádní vzpomínka na dětství... Trochu se ale divím, že takovéto hry nejsou zdarma už dávno. Přeci jen si něco tak starého koupí jen málokdo, a naopak někdo, kdo nemá peníze na útratu, si něco takového jednou za čas rád zahraje a ta hra by takto žila mnohem víc. Podívejte se třeba na Transport Tycoon á la OpenTTD. :)
  • Vždyť je to grafika jak z Tamagotchi, interface jak z malování a hratelnostně nevim, protože jsem to nikdy nehrál, ale nejspíš do toho teď půjdu, abych dohnal rest a mohl se cítit jak hipster, když budu hrát retro hry.
    • Vždyť je to grafika jak z Tamagotchi, interface jak z malování a hratelnostně nevim

      Jop mas pravdu a stejne je to nejlepsi sim city co kdy byl... celkem stutný.
    • Hipsteři hrají retro hry, né staré hry. Já staré hry hraju proto, že jsem je hrál kdysi a v té době byly špičky i po grafické stránce a navíc měli leckdy originální herní mechaniky. Klidně si zahraju Duke Nukem 2, protože je pořád skvělý ale nehodlám hrát novodobou retro pixel"artovou" hopsačku která má polovinu herních mechanik jako ten Duke
    • no vidíš, tak nejsi hipster, zato jsi pořádnej pitomec.
    • chapu,ze kdyz v ty dobe jeste nebyls na svete,asi ti to nic moc nerika...
    • vies kolko mi trvalo kym som zistil ze treba podrzat mysitko na tych ikonkach aby som vedel postavit pumpu? :D No dobre mal som mal 6-7 rokov a bavilo ma len nicit mesta, ale po tomto objave ma ta hra velmi bavila :)
    • Naopak hipster toto nehraje. Kazdy opravdovy hrac to hral, takze to logicky nemuzou bejt hispteri.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit