Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdar lidi,na jak dlouho odhadujete nez nekdo MP hackne
    • Menorri
      Lol......stačí se kouknout na žebříčky......se zkus zeptat nějakého hackera jestli ti pomůže.....bože...to je úroveň.... *16*
      • sry jsem lamer no ,ale kkdyz si taky frajer ,tak mi posli naku tu stranku ,kde je ten zebricek
  • BF3 sem si koupil kvuli MP a je to narez, konecme me zase neco bavi. jediny co mi vadi je Origin, dmnce sama o sobe, battlelog funguje aspon me tak jak ma i hra. MW3 si stahnu protoze me nebavy hrat porad to sami dokola jenom s jinejma mapama. ale chci si aspon zahrat 4h poradnou rezbu kde neresim blbosti a to mi za 1100kc nestoji ;)

    PS: nejsem warezak mam vic her koupenych nez pulka zvas tady dohromady ;)

    porad se tu hadate ze to neni pribeh na SP atd. co pa by ste chteli ? 80h narez jako v FNV ? ste jako ty idioti na CSFD kteri si stezuji na spatny scenar a herecky vykony v Beckovym filmu kde jde jenom o to se odreagovat a cumet na poradnou rezbu a nic jinyho ;)
  • myslím že predaje vravia za všetko... a podla mňa skvele vyhodené prachy
  • Single-player mě v Battlefieldu 3 doslova nadchnul, bavil jsem se každou minutu. Pro mě zatím nejlepší hra, co jsem za dobu Xboxu 360 zažil...

    Po dlouhé době cítím, že hra má opravdu hodnotu investovaných financí...
    • Singl v BF3 = fajn graficka podivana. Eto vsjo. O hre nemuze byt rec, 1/2 "herni doby" (tedy tak jedno odpoledne) travis sledovanim videa/scriptu. To by se nikdo jinej jako plnohodnotnej singl neodvazil oznacit. To ovsem netreba resit, je to precijen predevsim MP ... coz je ta najvetsi tragedie. On totiz MP vypada (a hraje se) uplne stejne - tedy narozdil od otevrenych map predchozich BF kde se konala strategie/taktika se tohle zvrhlo v dalsi COD - zoufaly pobihani z mista na misto a strileni na vsechno co se pohne. A ani ta jejich tolik proklamovana destrukce nefunguje tak, jak tvrdili ze bude ... mozna za rok...
      • nefunguje ako COD aj keby koli nicomu inemu tak jedna vec je tu spracovana uplne inak a konretne tato vec meni cely sposob toho ako akcia vipada.Tou uzastnou vecou je spatny raz zbrani ktory vam neumoznuje behat popritom skakat a zaroven uspesne elimonivat nepriatelov.Takze to vizera tak ze kazdy sa skor krci pri nejakej prekazke a odtial sa pokusa o presnu palbu co pri spatnom raze zbrani nieje vobec lachke a primitivne jak v spominanom konkurecnom titule.Celkovy dojem z hry je tak omnoho posobivejsi pretoze citite strach s guliek a ste vdacny za kazdy kamen mur vozidlo za ktore sa da schovat a to robi hru daleko daleko zabavnejsiu *9*
  • hru sem jeste nehral, jediny co je fakt debilni je stihacka v mp ma jenom kulomet a nedali tam bomby jediny na co je dobra na kamikaze nebo na sestrel jine stihacky sestrelit vojaky kulometem je nadlicky vykon
  • kecajte si čo chcete ja som čumel na stihačkovú misiu s otvorenou hubou užasné.Dokonalá hra a multiplayer bezkonkurečný. na Call of duty sa tiež teším verím tomu že príbeh bude tiež famózni
    • Máš pravdu, já na misi se stíhačkou koukal také s otevřenou pusou...........ovšem to jsem zíval nudou.
  • SP vs. MP, Konzole vs. PC, BF vs. CoD, PS3 vs. X360, Jarda vs. Pepa. Misto toho aby se na forech debatovalo, tak jde jen o to jak se banda nerdu pohada o p**vinach a pohoni si ego :) Nejsou hry nahodou primarne o zabave a tom ze si kazdej hraje co ho bavi?
    Abych tu jen nemlel OT, tak single BF3 jsem si uzil dost (i kdyz je to koridor)...MP pravdepodobne taky zkusim i kdyz bezne MP nehraju. Ty moznosti a rozlehlost dost lakaji i do MP uz proto ze SP hrace dost svazuje co do vyuziti vozidel (viz. pasivni mise ve stihacce). Cili souhlasim s tim ze SP jako lapac MP hracu funguje...
    • Kord u téhle hry která má mít best multiplayer :) taky mě to vábí to na chvíli hrát, to nevypadá dobře :D
  • Noooo... já ten singl spustil jenom kvůli nastavení grafiky a už ho od tý chvíle na nic nepotřebuju. Nemám obecně rád tenhle typ FPS, takový ty pouťový střelnice, takže to není nic pro mě. Ale multiplayer mi vydrží určitě na hoooodně dlouho. TakSouhlasím, že to určitě nový hráče přitáhne, když vezmeme v potaz na koho s tím cílili.
  • Phillios191
    Velký souhlas s titulkem !!!
  • ja nechapu jak este nekoho muze bavit cod tolik dilu a v poslednich 2 dilech skoro zadne zlepseni a MW3 neni zadny zazrak prijde mi to furt stejne jako MW2 nebo MW1 zadne zlepseni v tom nevidim *11* battlefield 3 se aspon v necem zlepsil a BF3 je nej.
    • do bude dobré, to se stává! nemůžou přece všichni najít ve všem to pravé kouzlo ;)
      Já třeba doufám že bude mít MW3 další skvělej akční singl u kterého se zabavím
    • Vy ste uz hral MW3???????
      • to ani nemusel k tomu aby 100% věděl že to bude naprostostejné jak díly předchozí!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit