Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja len tak zo zaujimavosti MP u BadCompany2 PC viac nejde ako ide, servery zalagovane zabugovane, obrovske pingy. Ta hra je viac nehratelna ako hratelna a mna z nej boli hlava... Je to akoby ste si kupili auto na vikendy a to fungovalo len ked je vonku slnecno. Tak sa sprava EA, drzo arogantne hlavne ze si debil zaplatil, zvysok maju na haaku. Ked sa spustil novy MOH a dalsie servre pre MOH MP, tak sa BC2 tri nedalo vobec hrat. Dami a pani, AT JDOU EA DO HAJZLU!
  • Jenom by mě zajímalo, kdy zruší MP u Battlefield 2 a budou to pořád dávt do slevových akcí *1* .
  • Jo a Porsche to taky porad jede sice jen naverejnou IP,takze jde hrat jen musite vedet jakou IP tam napsat.Proc tedy uz nedelaj MP podle tech starych her ktere stale na MP makaj. *10*
  • Zlatej steam a gamespy,EA uz davno ukoncila i nfs underground 1 i 2,ale je zajimave ze nfs hot pursuit 2 porad jede na MP a to prave pres gamespy servry.
  • Pan_Klobouk
    Nj, nejak ti komedianti z EA nove rocniky svych her protlacit musi. :/ Pohadky o koncicich licencich a moralnim zastarani by jim nekdo mozna veril, stejne jako velike naklady na provoz serveru. EA jsou prece herni trpaslik. :) Koukam ale, ze zrusili i relativne nove kousky jako NHL 08 a 09, takze kdo by rad hokej online, ma sanci jen s rok starou NHL 10 nebo porad jeste vcelku zanovni NHL 11. Co na tech zastaralo a kde tam je problem se servery, kdyz jsou ty hry skoro do puntiku stejne?
    • Myslíš, že servery jsou zadarmo? Platíš snad za online hraní? Něco v ceně hry určitě, ale i tak to udržovali až dost dlouho. Když chceš hrát online, musíš znovu zaplatit. Taky jezdíš v autobuse pořád na stejnej lístek? :-D
      • OMG, ty kandidujes na gasparka roku. Ako nic v zlom, neber to urazku, ale zamysli sa pred tym nez vypotis nejaku uplnu blbost a spravis zo seba gasparka. Vies vobec co su serverove clustre a VM servre? Je to zdielany hardver, EA len setri naklady za cenu znefunkcnenia hry. To je cisty podvod. a Taketo veci sa budu objavovat castejsie a castejsie az bude musiet na to vyjst zakon ze so zrusenim podpory hry, sa hra musi prestat predavat a podobne... Ale to takym tramvajovym jozkom jak si ty je asi zbytocne vysvetlovat...
      • myslím, že když podporují i staré hry jiné firmy, pak to může dělat i EA
      • Pan_Klobouk
        Clovece zrovna na X360 za to online hrani tak nejak platis. ;) A servery? No zadarmo to jiste nejede, ale jak uz jsem psal, ty hry se lisi jen kosmeticky. Proc by zrovna NHL nemohla bezet na jednom stroji? Vic rocniku? Ze by starsi verze 08 a 09 generovaly az takovou zatez?
        Ani ten primer s MHD moc nefunguje, co pouzit radeji film? Jo aha, to nejde. Film vlastnim za jedny penize a porad funguje na 100%. Vcetne menu a bonusu. Z NHL a dalsich sportu ale timhle delaji razem single hry a zazitek je polovicni.
        Ale OK, stacilo rict, ze tobe to nevadi. Ze ty si rok co rok rad novej fotbal a hokej koupis a EA, kteri nemaji ani na servery, podporis.
  • spomínanú hru síce nemám, ale odstávku serverov považujem za podraz na zákazníkoch, ktorí si hru legálne zakúpili a hrali.
    Najradšej kupujem hry cez Steam, kde aj staré hry majú svoje dôstojné miesto, sú udržiavané vo funkčom a hrateľnom stave. Mám ich okolo 100 rôznych a som max. spokojný. Krabicové verzie nechcem už ani vidieť a pravdupovediac, nezaujímajú ma už hry, ktoré sa nedistribuujú ces Steam, možno ešte tak hry od Blizzardu maximálne, ale keďže Diablo 3 bude zrejme vyzerať ako omaľovának pre deti, vykašlem sa asi aj na to.
    • Mopped
      Steam je zlo, ale když chci hrát některé hry, musím ho trpět.
    • myslím, že seš sám omalovánka, nebo spíš karikatura hlupáka, to bude přesnější...
  • Takže když bych si teď koupil třeba zmíněnou Bitvu o Středozem II a chtěl hrát online, tak mám smůlu a nikam se nepřipojím? To je trochu zvláštní vzhledem k tomu že se hra stále prodává, přitom funkční je pouze singleplayer a LAN multiplayer, pokud jsem to dobře pochopil... To si tu hru můžu rovnou stáhnout z warezu a vyjde to nastejno *7*
    • Však taky můžeš, oni jen zrušili servery, nepíšou tam nic o tom, že by ti zakázali si to stáhnout *1* *1* *1*

      Ale jo, je to vojeb, v tomto případě bych to viděl jako dost špatně zařízenou licenci, pokud jim platí na roky a nebere v potaz podporu hry, mělo by se to týkat vytvoření a vydání hry, určitě by se nemělo bránit udržování hry, která byla prodávaná v chodu

      u těch sportů těžko říct, já se dycky nejlíp bavil, když jsme hráli Fifu s kámošema na LANu, nebo na jednom PC, je to daleko větší zábava, než na dálku po netu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit