Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no hral sem hodne terrarii je to dobra hra pokud de o edge of space no koukal sem na to mam z toho divny pocit mozna bych to zkusil jaky to je ale myslim ze bych u toho asi moc dlouho nevydrzel podle me je to proste neco jinyho a pak se dozvedel o hre starbound na tuhle hru kdyz sem se jen podival uz mi to pripadalo vic jako terrarie nejvic se mi u starbound libi ta animace na starbound a navic kdyz tu hru vyviji nekdo kdo spolupracoval na hre terrarie tak to podle me to bude pecka
  • Starbound FTW :) Je to divný, ale i když jsou to "stejný hry", tak se mi Edge stylem moc nelíbí, zatímco Starbound jsem si nějak zamiloval. Šel jsem zkouknout diskusi, jestli to někdo vidí jinak, ale asi ne :) Rozdíl je, že Edge je možné koupit a "hrát", zatímco u Starboundu se zdráhají říct alespoň přibližný termín :/
  • Podoba sa to na Capsized
  • Lawliet
    Za mě Ano, cube hry miluji a rád to vyzkouším, ale stejně asi budu nadále nadržovat Starboundu o kterém už jsem si načetl nezdravě moc informací. *1*
  • Co mne na podobné hře může přilákat je vlastní design raketoplánů , hybadel a vůbec všeho ... 2D akci bych radši viděl jako vedlejší činnost . Jestli v tomhle nebude hlavní rozdíl od Starboundu ...
  • Zlatá Terra :)

    tohle mi připomíná takový ten japonský styl, možná se tomu říkala manga (pejskek s chapadly, pes s raketometem)... ale to nevím... při srovnání s Terrou (co od toho čekat) je to plus, takové ty sekance a náznaky tlakových vln je spíše mínus... ale je to jen první subjektivní pohled...

    snad se mýlím :) *7*
  • Velice dobra zprava!
    Jako pokoritel nebe i pekla v Terrairi se na oboji moc tesim.

    S tim kopirovanim to nevidim jako minus. Jenom pouzijou stejne zobrazeni prostoru a zakladni prvky (staveni domu) a zbytek bude uz jine. Vzdyt stejne lze rict o call of duty a BF, ze jsou to kopirky jedna druhe, protoze pouzivaji 3d prostor :)
  • Autoři Terrarie nevyvíjí Starbound - pouze team leader je Tiy, který se podílel na Terrarii jako designer!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit