Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jak to bude s flotilou? Když budu mít např. něco jako Titan, mohu si najmout piloty pro stíhače, navigátory atd.? V X3 Reunion jsem našetřil asi 150 mega abych si udělal velkou flotilu a potom jsme zjistil že není možné mít žádnou posádku :-(
  • mel jsem reunion na TC jsem cekal vic jak rok na cestinu a pak jsem to vzdal a tohle asi taky cesky nebude takze skoda:(
    • na TC čeština je *3* kdyžtak piš na watergatedc@gmail.com
    • A to je prima. Jeste by se toho chytla nejaka Cenega a zakazala by prodej na Steamu jen aby se prodaval jeji cesky preklad.
      • nebo tak *3* kazdopadne ne pro me
  • Jojo, to co je ve fantasy RPG serie TES to je ve Scifi serie X: Oboji vyborny OPEN World s bezpoctem moznosti. Jen s tim rozdilem ze TES je kazdym dalsim dilem vic a vic zjednodusena a X si drzi svuj slozitostni koeficient stale stejne vysoko. Proto neni sance aby se z toho stala masovka.

    Trochu me mrzi ze save z X3:TC nejdou pouzit, ale na druhou stranu, uz jsem tam nevedel co s penezi, tak tohle bude zas nova vyzva :-). A za 9,9E na steamu je to super kup.
  • a ja bych bral freelancera 2 :) jednicka byla super
    • Tak si pockej na X Rebirth, to bude Freelancer a Darkstar One dohromady. Bohuzel nic pro mne, ovladat jen jednu lod po celou hru mi prijde totalne stupidni.
  • Ja chcu Freespace 3. Nejlepe na enginu X4 *5*
  • jindra.veliky
    na PC a MAC XD vychazi vubec jeste dneska nejaky hryy na xbox? :D myslim nejaky kvalitni ne jako halo :D *2* *2* *2*
  • Jeej uz se tesim. Snad to bude konecne optimalizovane na multicore, protoze ten uzasne obrovskej vesmir se na 2.8GHz i7 cuká, jen proto ze vyuziva jedno jádro :-(
    • X3AP je optimalizovanější než X3T nebo X3R

      na notebooku 2x2.2GHz 256MB 2GBRAM to běží parádně
      jen jsou ve hře bugy na několika místech :(
  • k.rva at tam udelaj poradnej tutorial, ta hra je jedna velka hadanka
    • Podrobnémý manuál je v tomhle případě podle mě lepší volbou. K vysvětlení všech herních postupů by ten tutorial musel být pekelně dlouhý. Manuál jde luštit i během hraní a snáz se s ním dá učit postupně (např. hned ze začátku hry o stavbě komplexů nepotřebuji vedět téměř vůbec nic).
    • PreidaQ
      Stačí jen chtít a chvilku tomu věnovat a jde to i samo (a to říkám z pohledu člověka, kterého ty úplně nejsložitější hry neberou).
      • Ja se tomu musel venovat asi dva mesice a stejne jsem nebyl schopnej toho moc nadělat, to na tom bylo nejzajmavejší ... škoda že kdyžs se nad tím člověk zamyslel tak tam o moc nešlo a chtělo to módy, a ty nejlepší módy si ukousli dost z plynulosti hry kvůli náročným skriptům na jedno CPU :(
  • Pekny.
    Sem zvedavej, jestli se nekdy dockam celovecerniho filmu podobnymu Wing commanderu. To bych chrochtal blahem.
    • Hairy_Ass
      Já ne, Wing Commander je jeden z nejhorších sci-fi filmů, jaký jsem viděl. *9*
      • Film byl ptákovina, o tom žádná... nicméně celé vesmír Wing Commanderu, nejen bezvadné ( i když už hodně staré) hry, ale i výborná knižní série, patří rozhodně mezi jedny z nejlepších vermírných sci-fi eposů všech dob. Kam se na něj hrabou trapárny jako Blizzardí série Starcraft, ta je totiž v přímém porovnáním spíše k smíchu.
      • No... neni to acko... ale na cecko az decko to vcelku ujde (:
      • Ale děj wing commandera hry byl pecka...:)...navic tam hral i luke skywalker:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit