Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude zase ovládání "označ a mačkej čudly" anebo tam bude něco nového?
    • pokud vím, označ a mačkej skilly...nic jiného. Možná třeba něco typu AoC, kde měl člověk chvíli dojem, že by to mohlo být jiné a pak se stejně nakonec vrátil k onomu mačkání čudlíků
  • Marquis
    Původně jsem byl z Secred World naštvaný. A byť bych byl radší, kdyby Tørnquist pracoval na pokračování Dreamfallu a ne na další onlineovce, teď už jsem schopný hru nesoudit předem. Z naprosto stejných důvodů jsem předem soudil SWTOR a hra mě neuvěřitelně překvapila. Takže Secret World ještě dám šanci - uvidíme, jaká se ukáže beta a hra samotná.
  • opravte si nejdřív přehrávání v přehrávači a pak bude fajn se na to videjko kouknout a zaznamenal jsem to u více videí
  • SWTOR 11days left ;)
  • Jejku, co se stalo, došli peníze na CGI videa? :-D
  • jindra.veliky
    nemuzete sem hodit odkaz na youtube? na ten prehravac fakt nemam nervy *1*
    • Nemůžeš si smazat ten xicht? Na to už nikdo nemá nervy!
  • kotty
    Nemuzu si pomoct, ale trailery ve FailComu moc neumi. A animace postav jakbysmet.
    • Irisis
      no ty cinematic trailery na tu hru myslim byly dost dobrý. In game už žádnej zázrak bejt nemůže, přecejen je to "západní" mmo a v tom se musí grindovat a používat skilly, protože ty korejský hry kde to neni jsou jen pro korejce.
      • kotty
        Cinematic byly povedeny, ale i ingame videa se daji imo zvladnout lip. Ono dost na tom delaji prave ty divny animace postav.
  • Já si kdysy (1998) říkal, že po roce 2010 udělá lidstvo ohromný technologický i morální pokrok...myslel jsem, že budou všechny hry vypadat tak, jako EVE. A ono se jde cestou COD a takovýchto nesmyslných rubaček.

    Sto lidí, sto chutí
    • kotty
      No pod pojmem CoD rubacka si teda predstavuju trosku neco jinyho. A zajimalo by me v cem je EVE tak technologicky ci moralne prevratny? Proste je to trochu jiny zanr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit