Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, mozna kdyby panove min modelovali zidlicky a posltarky a udelali radeji poradne lokace, tak by clovek nemusel plnit bocni mise porad v tech samych ulickach, kde uz byl predtim 3x
  • Docela me prekvapuje, ze si dost lidi stezuje na spatnou grafiku. Asi jsem zamrznul v graficve UT3 a Mass Effectu, ale Deus Ex mi prijde uplne dostacujici po strance efektu a graficky se mi libi vcetne zlvastni palety barev do oranzova.

    Na hre se mi libi spousta drobnosti jako je treba piratsky radio, slangovy hlasky, moznost promluvit jednu vetu s uplne kazdou postavou na ulici. Komenetare strazi, ty povazuju za super vec i kdyz z nich obcas kouka skriptovani.
    • Možná ani tak nejde o paletu barev nebo počet polygonu jako spíš o hodně podivné proporce postav (na což jsem si zvykal asi nejdéle) nebo další proporciální kraviny (výška stropu ve stanici metra je taková, že musí hlavnímu hrdinovi obrousit účes). Podle mě tyhle nepoměry kazí dojem z grafik víc než počet polygonů. Jinak se mi nový dx opravdu líbil, i když třetí centru bych v něm klidně uvítal. Přece jen tři je takové hezké číslo .)
  • 16cmfan
    Ak by vývojári nepriznali, že tam niečo chýba a žiadne DLC by sa nepripravovalo, nikomu by to nevadilo... dostaň pridanú hodnotu a už nadávajú, že to malo byť v hre.
  • Momentálně hru hraji a nemůžu si ji vynachválit(nehral jsem žádný z předchozích dílů). Věci jako augmentrace, příběh, úkoly a hlavně prozkoumává jsou nesmírně zábavné. Společně se Zaklínačem II dosud nejlepší hra roku. Akorát škoda té velice zastarálé a vyloženě odpudivé grafiky. Vedle zmíněného Zaklínače to vypadá jak 5 let stará hra.
    • Já doufám že se dostane i na čtenáře v hlasování o Hru roku atd...
  • Aldo, všiml jsi si těch černých prostitutek ve hře? proč nebojuješ proti sexismu ksakru, vždyť je to hnus, co si ti týpci z Eidosu dovoli, takový negativní tendence ve společnosti vytvářet, a ještě na úkor menšin, nebo ti černí gangsta překůpníci zbrání? bojuj Aldo, bojuj nebo to s naším světem dobře nedopadne! vytrub to do světa, bude první! většina soudných hráčů stojí za tebou!
  • Hanbu určitě něudělala, ale potkal ji stejný osud jako většinu současných her... osekat, zbytek vydat v DLC...
    • Hra je velice kompletní..... Nevím kde s vzal že je osekaná....
      • Kde? No podle toho co o ní řekli samotní autoři v článku a podle toho, čeho se týká DLC.
        • MrSanta
          Je naprosto normální, že ze stádia konceptu se do her nedostane spousta věcí. V určitý okamžit prostě musí project-leader (nebo jak tomu nadávají) říct dost, další věci tam dávat nebudeme. Když to nikdo nestopne, tak to pak dopadne jako Duke Nukem Forever...
        • Tak to by se dalo říct o každé hře že je osekaná protože v původním konceptu bylo to a to...
  • HR svetu Deus ex hanbu rozhodne nedela. Jen vic takovych titulu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit