Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako, je to utopie, ale kdyby se do Deus Ex pustil sám Spector, asi by to bylo slušný po*no.

    Neřikám, že byly Human Revolution a Mankind Divided špatné hry - ne, byly super a skvěle jsem si je užil. Ale už to nemělo ten Spectorovskej nádech.

    Tak ať to nedopadne jak Deus Ex 2 nebo Revision (spousta keců a nakonec slepenec GMDX, New Vision, HDTP a jen špetka vlastní invence)

    • No, myslím, že Spector by už neměl dostat šanci na cokoliv sáhnout. Dostal práva na Systém Shock 3 a ty rychle prodal Tencentu. Předtím dělali na "nové Ultimě", která je tak neskutečně špatná, až je to skoro urážka jména.

      • Bohužel musím souhlasit. Někteří lidé dokáží excelovat jen v určité době nebo situaci. Vlastně těch, co se mohou prosadit napříč dobou nebo odvětvími, je naprosté minimum a WS mezi ně nejspíš nepatří.

        Nevím přesně, jak to bylo s tím SS3, ale vzhledem k tomu, jak vypadal ten teaser (spíš jako remake jedničky než nová hra), tak jsem vlastně rád, že je u ledu.

  • Jack1947

    Zase další REBůůt 😐

  • Jarisko84

    Super... ale Adama nech uz nechaju tak... kludne by mohli spravit remak 1 s J.C.Dentonom to je jediny deus ex....

    • Lukyz

      Osobně to vidím přesně opačně - Adam si zaslouží konec, stejně tak utnutý Mankind Divided, zatímco JC by měl zůstat v zaslouženém důchodu. 

      Hlavně doufám, že nepůjdou do openworld světa, což je podle mě (mimo jiné) to, co zlomilo C77 a jeho tvůrcům krk. 

    • Súhlasím. To by bola pecka. 

      • palcov

        Další remake? U tak zajímavého, inspirativního a přitom nevyužitého světa jako je Deus ex? Navíc Deus ex podle mého názoru nebyl nikdy nejmasovější záležitostí a remake z principu nebude nikdy úspěšnější než originál. I když souhlasím, že Adam už je trochu ohraný a výměna hrdiny a lehce i stylu by pomohla.

  • Murlock

    Jak novém, nejdřív dodělat MD pěkně prosím.

    • Jack1947

      Tak to neví po tolika letech 😮🤔😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit