Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hrůůůůůůůůůůůůůůůůza ta stylizace... toto je stejný kaka*ec jako EC... snad mi DW zpraví chuť
    • XorxoxTalarius
      EC ma stylizaci v klidu, muzeme se bavit o palete odtsinu a barev, ale stylizace je v pohode. Muj orohovany traitor silne nesouhlasi s tvym komentarem.
  • No ty křiklavé barvy mi dos vadí *9*
    • Majkl
      U Eldarů bych to čekal, ale celá hra by takto vypadat nemusela

      http://spikeybits.com/wp-content/uploads/2015/07/teate-the-rainbxo.jpg
      • o barvy (brnení) ani tak nejde, ale nema to takovou tu temnou atmosferu. Treba brnení vypadají jakoby vylezli z lakovny, nejsou zašpinené ani nemají šrámy. prostredí taky vypadá jak z nejaký disneyovky, všude veselý barvičky
        • Majkl
          v tomhle s tebou bohužel musim souhlasit, 40k jsem nabarvil docela dost, ale tohle je fakt moc pastelkový

          pro mě je ideál styl barvení Forge World, něco jako toto

          https://www.forgeworld.co.uk/en-NL/Macharius-Vulcan
          • Asi by to bylo moc grim dark..
          • Koneckoncu barvit modely se daly i v dawn of war 1. Skvelou kustomizaci brneni mel i warhammer space marine, kde se dalo nastavit i poskrabane zaspinene brneni i mechanicka koncetina. To by nebylo od veci kdyby byly volitelne skiny i v RTS (treba jako odmena po dosahnuti ranku v MP )
  • no vypada to tragicky o tom zadna,jestli to zachrani gameplay to se necham prekvapit....
    • Majkl
      Taky sem zvědavej, ty jejich řeči o mixu Starcraftu s MOBA mě trochu děsej, mám rád Stracraft, mám rád Dotu a mám rád 40k, ale každý zvlášť ne na jednom talíři *4*
      • pač to vypadá že už to někdo jedl a nesedlo mu to *3*
        • chce to becherouku kůli esencii *1*
  • Majkl
    Taldeer byla i v původnim DoW jako Farseer Ulthwe, a v těch hrozných knihách od C.S. Gota jako Biel-Tan, což mě přivádí k tomu, že to autoři neuspíš nejen četli, ale evidentně se tou hrůzou nechali inspirovat, a já odkud maj ty Terminátory metající salta *1*
    • C.S.Goto - prznitel pera a Black Library ekvivalent 50 odstínů šedi? To bylo fakt hodně špatný.
    • Já si skoro myslím, že GW musel Relic přinutit aby si vzali inspiraci od C.S. Gota. Kdokoliv, kdo si přečte ty jeho knihy musí uznat, že ten člověk to nemá v hlavě v pořádku. A to pomíjim jak hrozně mrví W40k fluff. Pasáže, kde mučí eldary jsou tak prasácký a zbytečný...
      • Majkl
        jeho proslulí Eldaři uctívající Slaaneshe *1* Já z nějakého podivného masochismu dočetl Eldar Prophecy a byla to fakt síla, nejlepší bylo že ho v záchvatu šíleného blouznění napadlo, že je druhý Tolkien, takže knížka byla nacpaná výrazy v "Eldarštině" a na konci byl 10ti stránkový slovníček *1*

        ale mám dojem, že ho snad už dávno vyhodili, pro dobro všech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit