Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno ... jestli bude pokracovat vyvoj jako ve Skyrimu, tak to ani snad nechci videt ... specielne ten inventar v podobe seznamu ... lol
    • No jestli to bude pokračováni Skyrmu, tak to rozhodně nebude port z konzole *5*
  • No nemůžu si pomoci, ale mě v tom traileru chybí už jen klasické třímetrové meče, dvoumetrákové kladiva a anime vlasy a je to hotovo...

    Nějak v tom nevidím TES (á pardon, asi na dvě vteřiny se tam mihlo IC), zato to působí lacinou asijskou mlátičkou pro věkovou kategorii 8-13 let.

    Už tak je trh fantasy her přesycen, TES doteď prakticky nenabídlo ve svých představeních nic, čím by bylo odlišné a ve finále to zabije naproto tuctovým a vlastně i nudným trailerem...
    Musím říci že za mě bohužel zatím velké zklamání.
    • Spíš bych řekl, že se bojíš měsíčních poplatků a že to nebude free to play. Protože potom se do hry nedostaneš. Systém soubojů je podobný těm v Everquest II, což dějem ani stylem se za mák nepodobá asijským mlátičkám. A podle mě tu schází právě hra MMO typu Elder Scroll. Tak uvidíme co nám připraví pod nos. *3*
      • Koukám že ty budeš jeden z hardoce TES fan (obvykle rekrutovaných po vydání Oblivionu) kterým se nesmí ani slovem plivnout na jejich miláčka.
        A jelikož je můj příspěvek pravdivý, video je velmi nudné a tuctové a ani trochu nepřipomíná TES a bohužel zatím vše co o TESO vyšlo napovídá, že to bude jen nudná tuctovka, což si uvědomuješ i ty, nemáš žádné argumenty proti tomu, uchyluješ se k urážkám.

        Škoda, že jsi netrefil ty mesíční poplatky, protože vždy jsem tvrdil, že je to daleko lepší volba než F2P a hlavně si už rok platím SWTOR... TAkže zkus nějakou jinou urážku *3*
        • Člověk, který si platí SWTOR, mi ani nestojí za odpověď. *6*
        • Proto jsi našel i gameplay videa, kde vidíš, že to s asijskou hrou nemá nic společného. A u Elder Scroll nikde není linie, ze které doby a prostředí se to musí odehrávat. Ano jsem fanouškem Elder Scrol pro jejich kvalitní RPG, ale nejsem hardcore hráčem jejich her. A MMO z Elder Scroll tu scházelo. A jestli si někdy viděl asijské video na MMO, tak tohle je proti tomu velice klidná animace na dobrou noc. Hra možná bude tuctová a možná konečně něco hratelného. Nudné a tuctové není. Je profesíonálně zpracováno a málo která hra se může pochlubit trailerem na invitaci do bety. Nemá to vyprávět příběh, ale zaujmout a přihlasit se do bety. Což jsi udělal i ty. a SWTOR jsem zaplatil jenom Early access, což mi stačilo, abych zjistil, jak nudná hra to je. Zralá singleplayeru s online arenou.
          • Kde si si přečetl, že říkám že to bude asijká hra? Já komentuji naprosto nudné video, které nemá nic společného (kromě záběru na IC) se světem TES.

            Videí, kdy jeden über-soldat vykosí celou hordu nepřátel už tu bylo nespočet a tohle jen zapadlo do šedého průměru. Když tehdy podobný styl videa vypustili s příchodem Guild Wars Factions, tak to tam sedělo jako zadek na nočník.
            Do světa TES tento styl zapadá obdobně, jako sestavování hodinek sbíječkou.

            Profesionálně udělané možná je. Ale něčím nápadité? Odlišné? Místo aby ukázali, že TESO skutečně může být alespoň trochu originální (což bohužel zatím v žádné prezentaci nevyznělo, ba spíše naopak), tak nám naservírovali další skákajícího orangutana... :-(

            Celé MMOxyz odvětví stagnuje a TESO zatím vypadá, že příjde jen s ultimátní nabídkou zahrát si za kouzelníka, zloděje a válečníka zas a znova... Rád bych se mýlil, ale poslední záchvěv naděje jsem tu viděl spolu s The Secret World.
            Jinak jak SWTOR, tak WOW pandaria a trochu i GW2 ukazují, že znovu zrecyklovat to samé jaksi už nebude patrně fungovat.
  • Nevim no, videjko zajimave, ale nejak mi to krom brneni strazi (rimsky styl - ala hlavni mesto v Oblivionu) vubec TES nepripomina, chapu, ze videjko asi ma ukazat, mozne hraci charaktery - warrior, assasin, mag, ale jak jsem jiz psal nejakto k TES serii nemohu priradit, spice tak AC.
    • MrSanta
      "rimsky styl - ala hlavni mesto v Oblivionu" - ty jsi vyloženě TES znalec *7*
  • Chtěl bych upozornit na cz/sk fansite o tomto budoucím MMO.

    http://elderscrolls-online.cz/

    Musím uznat, že je vyvedená skvěle, každodenní aktualizace novinek, články, prý i budoucí podcasty, skvělí lidé na fóru, co víc si přát?
    A ne, nejsem jeho členem ani moderátorem.
    Jen doporučuji z pozice fanouška TES *4*
    • Jsi členem fora viz.:
      "Je to škoda. Já už sleduji tak maximálně Games.cz, který se celkem snaží.
      Bohužel i jim to občas ujede, ale v porovnání s bonuswebem...

      Kromě toho, že tam pod jménem anonym a Pelargius dělám reklamu našemu webu "

      však se není za co stydět, forum je to velmi zajímavé :)
      • máš ode mě dva bludišťáky *15*
  • Taky velmi zajímaví video
    (omluvam se pokud tu někde je, ale tak opakování je madka moudrosti :) )

    http://www.youtube.com/watch?v=YlEipFtHw7o
    • Měl jsem se přihlásit, abych mohl text opravit, teď bych si nejraději dal pár facek za tu mírnou retardaci. Ale tak ještě pomalu spím, tak mě omluvte opravdu poznám rozdíl mezi i a y a maTkou.
      Ale tak důležitější je stejně to komentované video vývojáři než moje umění vyjadřování se
      :)
  • Bohemund
    Já se na tuhle hru těším díky mnoha mým různým očekáváním, ale především z jednoho základního důvodu. Svět TES.... Jednou jsem si ho celý prošel v Daggerfallu a těším se až si ho projdu tady. I kdyby to bylo jen WoWko v TES světě.... vždyť drtivá většina té hráčské základny WoWka byla tvořena fanoušky Warcraft světa, než se z toho stal fenomén. Ovšem kdyby zanechali lvlování třeba z Morrowindu, vůbec bych se nezlobil.
  • Hmmm pořád mám problém ve hrách s házením dýk. Nemá cenu se rozepisovat - od začátku do konce nesmyslný...
    • mne skor vadi cliche, ze mecom presekavaju brnenia len tak, na kieho boha tie brnenia nosia potom?
      • Viktor_H
        Od tý doby, co jsem ve 14ti v prvním Gothicu plaval v plný plátový zbroji a bez problémů dělal akrobacii, jsem tenhle aspekt her tak nějak hodil za hlavu...
      • Bohemund
        Nehledě na to, že v tom brnění jsou pořád :D
      • Je to kvuli badass vzhledu.
    • Bohemund
      Tak jestli ti vadí na hrách jenom tohle, tak to si můžeš pískat, podle mě :)
  • Viktor_H
    Mě teda trailer moc neoslovil. Už jsem trochu přejezen hrdinama, co klidně dobijou hrad i samy (ten assassin) a kamera a střih při bojových scénách byli strašný. Ale to je vedlejší, mnohem víc mě štve (paradoxně!) ta krásná elfka. Co to těm elfům udělali?! Elfové ve světě TES byli (v rámci možností) dost originální a nejvíc se mi na nich líbí, že jsou to strašný zrůdy. Tady prošli transformací v typické tolkienovské metrouše a modelky...
    • smejki
      Já myslel, že byli hnusní, anžto má Bethesda divný grafiky (alespoň měla až do skyrimu), ale jinak byli cvelfové v loru popsaní jako krásné bytosti.

      A stran traileru souhlas. Nechtěl jsem to psát, aby se na mě TESaři nesesypali.
      • Viktor_H
        Pokud vím, tak byli popsáni jako "vznešené"/"nadřazené" bytosti, nikoliv krásné (alespoň ne podle obvyklých lidských měřítek, mezi sebou to mají určitě jinak). A to v případě původních aldmer a posléze pouze Altmer. Ti koukají i na bosmer a dunmer jako na nižší (i když stále jako na mer). Navíc třeba dwemer, kterým se říká trpaslíci (vousy atd.) jsou také elfové. A ano, do Oblivionu jsou kvůli grafice sice mutanti všichni včetně lidí, ale ve Skyrimu už je hodně vidět, jakej koncept jednotliví rasy mají. A elfové nejsou jen zženštilejšími lidmi, jsou o hlavu větší a mají úplně jiné rysy obličeje - např. zde http://i.imgur.com/3lKvC.jpg?6079

        A v traileru na mě najednou vybafne Arwen. *7* Ale tak jasně, jsou to asi drobnosti, jen mě to jako konzervativního fanouška štve. *1*
        • smejki
          No to víš, já si naposled užil Morrowind, Oblivion je fialovej hnus a u Skyrimu čekám na nějaký GOTY.

          Na základě obrázku ti musím dát za pravdu *1*
          • Viktor_H
            Mám to stejně, po perfektním Morrowindu byl Oblivion docela studená sprcha. Ani jsem to nedohrál. Můj vztah se Skyrimem je složitej. Zpravidla po hodině až dvou to znechuceně vypnu nadávajíc si, že ta hra fakt není nic jiného než gamble bez jakéhokoliv přesahu a že jen zabíjím čas. Ale druhej už se zase vezu. *1*

            Skyrim je pro mě o těch perfektních momentech, kdy procházíš nějakým místem a ptáš se sebe sama, co se tu asi stalo, co bude za dalšíma dveřma atd. Má to takovou tu mystickou temnou fantasy atmosféru. Při návratu máš pak ten samej pocit, jako když skončíte nějakej dungeon v pen'n'paper hře na hrdiny. A všechny tyhle mini-epizody jsou originální, spousta těch faktorů vytváří absolutně nelineární zážitek. V tomhle je Bethesda fakt silná a vzhledem k tomu, že atmosférou podle mě Skyrim převyšuje i Morrowind, je to opravdu jediněčnej zážitek. bohužel mě nenapadá nic dalšího, z čeho bych si takhle sednul na zadek.
            • smejki
              Bez obrů a mamutů bych to ani nechtěl ::sialenykazatel::
  • Dost mě překvapil tento akční trailer. Nečekal bych, že je to trailer na MMORPG. Moc pěkně udělané. Těším se. Doufám, že to nebude fail jako některá jiná MMO z posledních let.
  • Dufam, ze sa The Elder Scrolls Online bude dat hrat Offline ... inak to MMO nebude stat za nic..
    • Dufam, ze sa ta fifa bude dat hrat bez mica, inak ten fotbal nebude stat za nic... OMG *7*
      • Trolled hard, lol.
      • s loptou ci bez nej.. fotbal stoji za nic aj tak
        • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit