Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to lákavě ale pořád nevěřím že to nahradí moji oblíbenou X3... ale proč by to nezkrátilo čekání na nový díl serie X... ?
  • Vypadá to pěkně a mohlo by to dobře chodit, v podstatě je tam černá obrazovka a na ní pár lodí. Zajímalo by mě, jak se to bude ovládat. Optimální by byl asi joystick a klávesnice, ale nevím, v dnešní době...
  • Tolik ikonických tvarů a logo zpátky ve hře ...... Tatatatata ta ta ta ta ta , klasická hudba prostě ve hře nesmí chybět ! A kdy bude to přistání na planetě ?
  • Snad to bude první kikstarter který se povede nad očekávání. Elite byla šílená hra. Nikdy nezpomenu, jak byl na jedné planetě kostel s funkčními hodinami které ukazovaly skutečný čas *4* Případně honičky za cílem misse přez několik skoků nebo číhání u planety až bude mimo ochranu policie
    • Mno jestli chces pozorovat zda nejaky projekt na kickstarteru bude nad ocekavani, tak staci sledovat Star Citizen, ktery uz vybral okolo 19 milionu dolaru. A vypada opravdu nadejne podle postupneho odhalovani.

      Ale to neznamena, ze se netesim na ELITE .)
      • Nekde jsem cetl ze SC je takovy klon Freelanceru(coz je vlastne novejsi Elite) a Eve Online. Pritom co o hre vim tak mi to prijde spise jako pokracovatel X serie (obchodovani,vlastneni stanic,tezeni,spousta lodi....) v MMO (nejen) prostredi. Mozna je to jenom slovickareni,ale vzdy kdyz ctu o SC,okamzite se mi vybavi prave X3 serie.
        Jsem zvedavy co z toho nakonec bude. I ja jsem backer. *2*
        • Pilgrim66
          Hele Freelancer je snad moje nejoblibenejsi hra v historii a EVE mam taky rad (spreadsheet simulator hur hur hur). Takze ten klon bych miloval. Podle mne bude SC ale vic.

          Jinak taky backer.
        • walltar
          http://star-citizen.cz já jsem zrovna rozjel sérii článků o mechanikách SC, takže je možno si to přečíst i česky. Systém smrti a ekonomika už tam jsou, instancing, pojištění a trojdílný článek o lodích se připravují.

          Ale oproti elite to bude taková komornější hra, 100 systémů, mnohem větší zaměření na věci v první osobě, a asi mnohem víc perzistentního obsahu.
          • Pilgrim66
            Hezký stránky!
  • Ja sa ujz tesim ako maly jojo ked si to budem davat via OCULUS RIFT :))))))))))
  • Ten souboj velkych vesmirnych lodi mi hodne pripomina Starlancera coz je doted asi moje nejoblibenejsi vesmirna strilecka. Uz se moc tesim.
  • Koukam ze plno lidi vůbec nema predstavu co ze to ta Elite vlastne je, když v tom vidi Battlefront,Crimson Skies a Freespace:)
    Jinak krasny video, ted se jen modlit at to vyjde bez bugu a takovy jak Elite ma byt.
    • Tak link uplne na puvodni Elite jsem sem daval :D, ale vetsina lidi vubec netusi jaka ta hra tenkrat pred tolika lety byla. Ale porad je to vesmirny simulator :) a v tom se to teoreticky nemeni hlavni napln je litani ve vesmiru :D. Kazdopadne obchod, piratstvi a jini prvky tomu dodavaji tu spravnou stavu.
      • Tak ja davam hubu dole tak isto ako ked mi Elite nejakych 16 rokov dozadu ukazoval kamarat na delovom ZX.
  • to vyzera ako jedna mapa v star wars battlefront :D
  • Žádný Hvězdný války, ale Crimson Skies ve vesmíru. Jou jé.
  • Půůsobivéé--

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit