Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Ono stačí, že S3 vypadá jako 20 let stará hra a evidentně se tak i bude hrát. A jenom díky fanouškům vůbec mohla vzniknout. A těm ukázali tvůrci a vydavatelé vztyčený prostředníček. Tento a případ Phoenix Pointu můžou KC hry na pc a konzole zcela zabít, protože nikdo nebude riskovat, že se z vydavatele stane úplatná d*vka. Protože to není nic jiného...

    Navíc ta hra má už tolik problémů během vývoje, že to nakonec dopadne katastrofálně...

    • Přesně tak, po těchto událostech mám jasno, už na žádný crowdfunding nepřispěji ani kačku a může za to zku*venej Epic. Nehodlám neustále řešit refundy a těšit se na hru, kterou mi takový hajzlové pak seberou, přestože to byly moje peníze, které přispěly k vývoji.

      Vůbec je toto plivanec do tváře všem hráčům přímo od Epic, protože jejich prohlášení zní: "Sebereme hráčům jejich zaplacenou hru, ale vyplatíme je. Takže jejich vysněnou hru si ti srá*i nezahrají, ale všechno je v pohodě."

      Ať se jde Epic bodnout, banda zbohatlejch hajzlů, nic víc. Uplynulo půl roku a jejich obchod i launcher je stále ta největší sra*ka, co kdy na PC byla, žádná z konkurence nikdy neměla takovej odpad, jakej má Epic, na kterém se ani vůbec nic nevylepšuje a nemění. Je to celý Epic, ale Epic Fail.

      • Derp_1337

        Bohužel většině hráčů je úplně jedno, kde si danou hru stáhnou a na jakém klientu ji budou hrát. A proto Epic má pořád nejhoršího klienta a tristní rozhraní eshopu, protože ví, že tak 80% hráčů je to ukradené.

      • Veskoslav

        Poslední KC hra, co jsem podpořil byl Warhorse. Jinak všechny ostatní KC projekty jsou deskovky. Přišly vždycky včas, v pořádku, nikdy nic nechybělo a většinou je tam obrovský rozdíl oproti tomu, kdyby to člověk kupoval pak samostatně v obchodě.

  • Marines
    No jo, Epic ten je ale hodnej, vrátí možná peníze hráčům..... Tak nějak po přečtení tohohle článku, který je PR-árko Epicu, začínám pocitovat averzy vůči tomu čínskému hernímu zázraku a jedno vím naprosto přesně, už nikdy nedám prachy na vývoj her na Kickstarteru i kdyby to byla světová pecka. Naprosto ukázková marketingová akce, jak něco zničit, když to nemůžu koupit..!
  • risa2000

    Backnul jsem KCD i Shenmue, to první protože jsem fandil Warhorse a Danovi, a to druhé čistě z euforie z KCD a hypu. Nejsem tedy fanoušek, ale měl jsem možnost obě kampaně a následné plnění slibů a komunikaci sledovat a porovnávat. A byly to nebe a dudy.

    Dalo by se říci, že podle vybraných peněz bylo Shenmue úspěšnější než KCD, ale způsobem, jakým se Ys Net s KS vypořádal nesahá Warhorse ani po kotníky. To, že se hrou nebude asi vše v pořádku naznačovaly "updaty" na KS, kde buď nebylo nic, nebo, něco zcela irelevantního, např. jak Yu Suzuki létá po světě, a pořádá na různých místech párty, nebo jak skvělý marketingový tým se pro Shenmue podařilo sehnat (Deep Silver).

    Události z poslední doby - prodej backerů Epicu - už jen potvrzuje, jaký to je f*ck up. Jen doufám, že Deep Silver neudělá něco podobného Warhorse. To, že obě studia sdílí stejného vydavatele mě trochu děsí.

  • Kúpim si vás všecky.

  • Jack1947

    No jasně "pokud bude vadit exkluzivita" 😎😂😛

  • FridayManul

    Supr, palec nahoru. Jen ať těm uřvaným harantům vrátí peníze, kdo má ten brek v diskuzích pořád poslouchat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit