Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aristarch
    ...ja nemôžem zato...ale zdieľam podobný pocit, že grafika je divná. Mne príde hrozne infantilná. Trailer na HoS je vymakaný, pôsobí fakt epickým a fantasy dojmom. Hra samotná vyzerá horšie ako DOTA2, ktorá je síce kreslená ale nevyzerá tak detsky. Mne to pripomína skôr WoW. Ale bol by som radšej, keby hra vyzerala ako Diablo 3. Ako...nepríde Vám ani trošku infantilný Diablo na koníku v 39 sekunde gameplay videa?
    • League of Legends to v infantinlosti grafiky stejně nikdy nic netrumfne, možná do chvíle než udělají MOBA hru ze světe My little pony *1*
      • Aristarch
        ...ved hej...aj to sa dá čakať *1*
  • Kinet1c
    moba pre masy, hm, ja som masa, nehram taketo hry a ani nebudem po zhliadnuti gameplay, takze same o same
  • zastaralý engine, zastaralá grafika, ale tak to víme, chtějí, aby se to dalo hrát na sebestarším stroji a tahat penízky :)
    jo měl jsem svou malou epochu z wowka, bylo to krásné hraní, ale už ne....a teď vidět tu roztodivnou skvadru hrdinů a zloduchů atd. v jednom, navíc tak zastarale až ošklivě, ne děkuji
    • však jestli budou prodávat hrdiny za prachy jako LoL tak to bude průšvih, ale věřím že snad nejsou tak blbí a udělají to jako DOTU 2 kde si za prachy koupíš jen legrační kloboučky
      • Ukaž mi v LoL postavu která nejde koupit za herní body? V LoL sou taky jen oblečky za prachy... Když to bude mít stejnej F2P systém jako LoL tak to bude bomba
        • Veskoslav
          Tak to bude s prominutím na hovno.....Systém hrdinů v LoL je jeden z nejhorších, co v MOBa hrách je. Ať si vezme model s Doty 2, nechci jako debílek čekat, až si na hrdinu vydělám nebo si počkat až bude v týdenní výměně. To by si Blizzard dost naběhl.
          • To co ty chceš je ovšem nepodstané.
            • " nechci jako debílek čekat " stačí?
            • Veskoslav
              Kde v příspěvku píši, že něco chci? Umíš asi číst mezi řádky. Já jsem pouze napsal, jaký model by měl být. A to je docela rozdíl;)
  • me se to nelibi, cekal jsem neco vic graficky lepciho. A vypada to hrozne pomale...jak se tam vsichni jen tak sunou...
  • Zayl
    No vizuální kvalita skutečně špičková, ale ta hudba je o ničem a atmosféra taková nikde nic. První trailer na dotu 2 sice vypadal graficky nesrovnatelně hůř ale byl daleko, daleko lepší.

    Jsem zvědavý jestli to bude osud celé té hry.
  • Takže by to malo byť free to play. Len som zvedavý aký f2p model to bude mať. Ak to bude mať model ako napr. LoL tak to v poho, len aby z toho nakoniec nebolo pay 2 win *9*
    • Pepa: ja dal pentakill s hrdinou kteryho jsem si koupil po prvnim zapase :)
    • myslíš systém LoL - buy heroes to win?
      • U mňa je buy to win to že si niekto zaplatí a kúpi si niečo lepšie napr. lepšieho hrdinu a ten kto nezaplatí nemá šancu to hrdinu nikdy získať, v LoL si môžeš hrdinu kúpiť aj tí čo stoja viac len samozrejme to trvá dlhšie. Otázka je potom - sú novší hrdinovia lepší/silnejší ako tí starí? TO si nemyslím, záleží od veľa faktorov. A to že si niekto kúpi skin to nijak neovplyvňuje hru.
        • samozřejmě že když dáš proti sobě dva hráče, jeden bude mít výber z 10 hrdinů a ten druhý z 50, tak ten druhý bude mít výhodu z mnoha důvodů
          • Áno, ale môžeš vydržať, hrať, nenechať sa odradiť a že sú tam veci čo človeka odradia a raz budeš v pozícii, že ty budeš mať 50 hrdinov a proti tebe bude stáť niekto kto má 10. Ale je to jendo. Aj keby sa hrdinovia kupovali za body čo nahráš, tak zase niekto to kto hráva oveľa viac bude mať už 50 hrdinov a niekto kto to tak často nehráva ich bude mať 10 a je to znova tá istá situácia. Jediná možnosť je sprístupniť všetkých hrdinov všetkým. Lenže budme realisti a doprajme zisk aj tvorcom hry. Kto by chcel robiť zadarmo *3*
            • kickasl
              kouknu nekdy na dotu... tenhle system tam maji a ocividne to funguje
              EDIT:tim nerikam, ze by to automaticky fungovalo i v lolku
  • maros.goc
    no ja neviem ako vy, ale mne ten CGI prišiel práveže ako jeden z najslabších od Blizzardu
    • h0p3
      Tojo u mě porád vyhrává k vanilla WoWku, z toho mi běhá ještě dneska mráz po zádech.
  • jindra.veliky
    lol, trailer naprostra traparna a stejne tak hra - takovy omalovanky pro decka

    uz asi nikdy nedockame kvalitniho nastupce Warcraftu 2... *6*
  • páné poprvé za ty roky, už mi nezbývá nic jiného než na ty videa shlížet na yt, tady to prostě ani na střední kvalitu nefrčí kloudně, so sad
    • to mě přivádí k otázce proč je problém mít relinky na videa přímo z youtubu, když stávající je ukázka maximálního amatérizmu.. kudla diť je to ostuda když na takovýhle stránce vám prostě nejdou videa!
  • už není tech moba her dost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit